Jump to content
Gaffer

Kак научихте за www.manutd-bulgaria.com ?

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Анкетата е най-вече за новорегистрираните. Тези които са отдавна "тук", могат да гласуват за това как са научили навремето за форума на Юнайтед. Анкетата е с цел да видим на какво ниво е рекламата на форума и сайта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доколкото си спомням, научих от форума на Барселона, но беше преди повече от година и не съм много сигурен. B)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ми просто написах в Address bar-a www.manutd.bg и взе че ми отвори страница-та и така .Общо взето случайно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ми просто написах в Address bar-a www.manutd.bg и взе че ми отвори страница-та и така .Общо взето случайно

аз си мислех че си написал ей така - http://manutd.bg/forum/index.php?showtopic=438&hl= и направо си постнал първото си мнение :D :D
майтап, ми кво да кажа аз научих още когато имаше един дето работи 3 месеца и спря, и аз се бях рег-нал там после чак след като бяха минали 6 отново се рег-нах в другия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами аз случайно го открих.Първо случайно намерих стария форум и след това се регнах тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой във форума на Арена беше имаше за подпис банер към manutd-bulgaria, а след събитията няколко месеца по-късно беше нормално да се пренеса и аз тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз научих от R3D_aNd_M37h...не знаех за случилите се събития!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Случайно... обърках се и вместо manutd.com написах .bg и доста се учудих, честно казано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Случайно... обърках се и вместо manutd.com написах .bg и доста се учудих, честно казано.

Евала пич...добре дошъл...айде повече такива съвпадения да стават! ;)

Едит: Аз пък научих от стариО...а за стариО откъде научих...баси...наистина не си спомням преди супер много време беше...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
^ от господина по- горе, трябва да ми сложете ограничение за висенето във форума, кво да направя като мога да ходя с pc в час мрън мрън, откакто съм се регнала не съм излязла, тва мойто не е нормално

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Който търси намира...та така аз потърсих място в нета,където мога да намеря фенове,които се събират за мачовете и ето ме тук ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още от създаването му, след конфликта със стария сайт и форум, аз се преместих тук на момента, веднага щом разбрах за какво става въпрос, и веднага щом сайта на истинските фенове бе преместен тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не помня, доста отдавна беше, но като изключа няколко варианта остава: търсачките в нета ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбелязах чрез търсачки, тъй като когато открих че това е моя отбор с който се гордея, започнах да търся из нета български сайтове, и открих доста интересни неща, и за пореден път се убедих че в България хората се радват най-много на този велик тим, който ни кара да настръхваме, поне мен :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове