Jump to content
plexa

Hattrick

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

И така...за тези които не знаят - сайта...нека тук си уреждаме френдлита, даваме мнения и казваме неща които са ни се случили и така...аз примерно съм първи в мойта лига сега след като бих един нов с 8-0 вкъщи...Нас Нас?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пловдивска хет-трик мафия - Само за мафиоти ... Nasunko, igrae6 li tuka :ninja: :ninja: :ninja: p.s kwi federacii ima hehe

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Plexa's Newborn United - Nas Nas Team 3-1... Golmaistori: 1 - 0 Slavcho Dunev (20) 2 - 0 Vladimir Milev (59) 3 - 0 Evlogi Penchev (63) 3 - 1 Nikola Terziev (82) Priceless....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също го играя, но отборът ми все още е слаб. Във 6-та дивизия съм. Ако не този сигурно следващия сезон съм в 5-та вече. Иначе не е слаб отборът ми за дивизията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
отнема малко време, имай търпение, и аз чаках доста, а понеже започнах в немската лига, няма да ти казвам колко чаках за отбор..повече от седмица...блах

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ами аз пък чакам 2ра седмица и 4ти ден уж всичко точно обаче пише че тряа изчакам някой да се откаже за да ми дадат мястото му и ... може да си чакам :),но се надявам да получа отбор все някога :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
еееее тва е много странно, по- добре се регни пак. аз съм в Германия, където чакащите са много повече от на всички други места и пак по- бързо от теб си взех отбор. Ти даже потвърждение нямаш, което е още по- странно. noch ein mal = try again :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да джътнем някой приятелски мач :) . А иначе след като се регистрираш трябва да попълниш един код в началото, ако не си получил писмо все още.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз играя от близо година и отбора ми е в 6 лига.Бях за сезон в 5 ама пак се върнах в 6 лига и този сезон ще спечеля промоция и да се надяваме да не изпадам пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами, айде да направим едно френдли тогава...аз снощи отпаднах от купата, за тая седмица вече си уредих френдли, но за другата нямам...кажи си името на отбора за да те поканя :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей и аз имам отборче. В момента съм в 5 група. Ако иска някой френдли отбора ми се казва ManUtdFan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да попитам тук играчите имат ли възраст ?! Аз бях играл бглига обаче след месец два играчите удъртяват и стават слаби, а за нови играчи трябва да дам страшно много пари...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да попитам тук играчите имат ли възраст ?! Аз бях играл бглига обаче след месец два играчите удъртяват и стават слаби, а за нови играчи трябва да дам страшно много пари...

Играчите имат възраст,но не остаряват на 2 месеца.Остаряват на 117 дни с по една година. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-добрата онлайн игра. :) Намерете ме ако искате, подвизавам се с прякор Hallowed а име на отбора PFC Beroe 1916

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотна игра.Въпреки ,че от 3 сезона съм в 6 група с всеки сезон се представям по-добре.Последния сезон завърших 3.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз играя от три години. В момента отборът ми е в трета дивизия. Играта е много интересна, стига да има човек търпение...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз играя от три години. В момента отборът ми е в трета дивизия. Играта е много интересна, стига да има човек търпение...

Аз от близо две, обаче още съм в шеста. По-миналата година беше най-добрата шеста дивизия. Тази и миналия сезон е по-слаба, понеже двамата най-добри се качиха в пета дивизия. Сега е по-поносима. Може да я разгледате: http://www75.hattrick.org/World/Series/Def...velUnitID=82201. Аз съм първия, ама с тия контузии, май още една година ще остана в тази дивизия. :mood (12): Редактирано на от Piece Of Mind

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това 2-3 пъти съм го пробвал и така и не успя да ме зариби.... Винаги съм предпочитал planetariummanager. Него някой тука чувал ли го е? :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове