Jump to content
Sign in to follow this  
R3D_aNd_M37h

Въпроси и отговори

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Причината е в картата. При Виза Електрон има ограничения за пазаруването в интернет. Просто не се приема в повечето международни сайтове. Вариант е да си извадиш дебитна Виза Класик, Електрон-а така и така не върши мн. работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мерси много. Надявам се никой друг да не допуска моята грешка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма защо :). Не е грешка, просто никой не ти е обяснил. Аз честно казано не бих си извадила такава карта, просто няма смисъл. Ако имаш други въпроси за картите - питай :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знаеш ли дали ДСК правят такива карти, че аз съм с разплащателна сметка и мисля скоро да си извадя такава карта ? Виза ли се води, как се води ? Няма да е лошо и някой да пообясни за пазаруването на артикули на Юнайтед от сайта, че аз съм скаран с тези неща, а идеята ми се вижда много по-добра, отколкото да купувам БГ боклуци <_<

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И ДСК предлагат такива карти. Можеш да си извадиш Виза или МастерКард - дебитна (Space) или кредитна (Galaxy), ако отговаряш на условията за кредитни карти (да работиш на постоянен трудов договор и да се осигуряваш минимум на 200лв.). Знам и че предлагат някаква виртуална карта, по която си превеждаш сума от разплащателната сметка. Картата се ползва само за пазаруване в интернет. Но най-добре е да попиташ в банката за всеки случай за да си сигурен. А за пазаруването в сайта - просто влизаш в он-лайн магазина. Регистрираш се. Избираш си нещо, даваш Add to basket и Go to checkout и излиза нещо като фактура, в която пише подробно колко ти струва цялата поръчка. Избираш си с каква карта ще плащаш. Пишеш си номера на картата и до кога е валидна, след което потвърждаваш поръчката. Това е общо взето, което знам. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aха, мерси за имформацията :a013: , т'ва е много полезно, още довечера ще поразгледам онлайн магазина, а утре ще раздвижа нещата с картата. Дано само да не чакам с месеци поръчката ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз имам Visa Electron и съм си пазарувал online...просто трябваше да кажа на банката да ми позволи online transactions...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Aха, мерси за имформацията :a013: , т'ва е много полезно, още довечера ще поразгледам онлайн магазина, а утре ще раздвижа нещата с картата. Дано само да не чакам с месеци поръчката ...

3-5 дни, освен ако не си си персонализирал тениската.

Плекси мерсаж ;].

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

3-5 дни, освен ако не си си персонализирал тениската.

Плекси мерсаж ;].

със сигурност ще я персонализирам B)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз... няма разлика с останалите форуми... в менюто най-отгоре...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може да е яко тъп въпроса ама :D Защо в повечето случай след вкаран гол всички отиват в ъгъла на стадиона,там където е тунела за съблекалните винаги съм се чудел :D ако някой знае да каже :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отиват към тунела, защото искат да покажат че не им се играе повече и да ги пускат да си ходят и да си взимат големите заплати

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В секторът над тунела са ложите където седят семействата на играчите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
извинявам се за незнанието, но къде беше темата със официалните снимки след всеки мач :huh: :huh: Извинявам се отново и ако може след отговора да ми изтриете темата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Току що видях една новина пусната в нашия сайт от SCORE в която пише (цитирано от спортал.бг):

Единствените три отбора в историята на Шампионската лига, които са завършвали груповата фаза само с победи са Милан, Спартак (Москва) и Барселона.

Източник: http://sportal.bg/

Та въпроса ми е: Кога Спартак Москва са завършвали с 6 победи в групата, че нещо не си спомням...?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Леко невъзможно ми се струва Спартак М да са правили 6 победи в групите, авторът се е объркал, но му е простено, защото е от Ман Юнайтед B) може да се edit новината и всичко ще е наред ..... :huh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Запитах и в сайта/шаутбокса, и ето какво казва някой си Spawn:

Spawn [20:21:59]
Crash,prez sezon 1995-1996 Spartak si pe4eli grypata s 6 pobedi ;)

Порових за статистика но не открих нищо, и наистина нямам спомен московчани да са направили такъв фурор...
Някой с линк?

edit: Намерих, вярно е... :huh:
http://www.uefa.com/competitions/ucl/histo...0/group=12.html

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има ли я още оная тема с Ringtones от официалния сайт дето бяха? Специално ме интересува - That boy Ronaldo и You are my Solskjaer. Ако някой може да ги намери моля да каже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има ли я още оная тема с Ringtones от официалния сайт дето бяха? Специално ме интересува - That boy Ronaldo и You are my Solskjaer. Ако някой може да ги намери моля да каже.

Ето тук Краш ги е качил

http://store4.data.bg/bigmaxxx/United%20Realtones%20mp3/ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ама я няма "That boy Ronaldo". Ако някой я има да я сподели! Не можах да я намеря из нета.. Или кажете програма за вадене на аудио от видеоклип - имам един с прилично качество на звука, ще пробвам от него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега че не разбрах много много тука последните няколко поста. 1ния казва че може друг че не може. въпроса ми е. Мога ли с международната дебитна карта Visa Electron да пазарувам в store.manutd.com. Картата ми е издадена от ПИБ. гледам има си CVV абе всичко за пазаруване онлайн но дали ще стане в сайта на Юнайтед. И трябва ли нещо допълнително да се активира

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове