Jump to content
Sign in to follow this  
R3D_aNd_M37h

Въпроси и отговори

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Който има въпроси, свързани с футбола и спорта като цяло, може да ги задава тук. :) edit: Може и да не са само футболни/спортни, всичко което Ви интересува и не сте намерили информация, въпроси свързани с компютри, разни статистики и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой поръчвал ли си е онлайн от там неща и получава ли ги в България ? И горе долу за колко дни става всичко... такси ала бала... ако може някой да обясни :) мерси предвърително

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В опциите за дьржата,кьдето трябва да бьде направена доставката няма Бьлгария...много кофти при положение,че вече сме в ЕС...аз така в началото на сезона много се нервих шотот исках оригинална фланелка,амам нямаше как...начина дето може да го приложиш е,ако ако имаш роднини в някоя по голяма страна в Европа,да го изпратиш до тях и те след това,до теб...само че става дьлга и широка и се оскьпява малко или много...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми то всичко си е описано на сайта.За България доставката е 16 евро и става за около 5 дни поне така пише в сайта .Има много готини продукти които наистина са на по сносна цена но тази доставка от 16 евро малко прецаква работата .Общо взето това е от мегастора .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз скоро си поръчах и си ми дойдоха нещата!едната фланелка я взех по-голям номер и я продавам!написал съм го в темата за артикули! ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички!Първо искам да се извиня,ако има или е имало такава тема,но съм нова тук и бих искала да ви попитам нещо,след като не можах да намеря никой друг,който да ми отговори на този въпрос. Значи...от къде да започна...аз съм си от България (София) ,но имам познати в Англия (Mанчестър) и това лято ще ходя там и бих искала да отида на мача на Юнайтед и Интер,който е на 1 август,но както сами се досещате проблема ми е с билетите...Някой може ли да ми обясни от къде и как мога да си купя/взема/поръчам билети и наистина ли е задължително да имам такава абонаментна/членска карта,за да отида на мач? Защoто на мен тези познати,които живеят там,ми казаха,че там не е като в България - отиваш на касите на стадиона и казваш: " Два билета,моля! " и те ти ги дават. Сигурна съм,че доста от посетителите тук са ходили поне по веднъж на някой мач и знаят как стоят нещата с билетите,та затова искам да ви попитам,който вече е минал през това да ми обясни, ако може. Ще съм му много благодарна. Благодаря предварително и отново се извинявам за темата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера влезнах,за да пробвам да си купя онлайн,защото разбрах,че това е единственият начин,но се оказа,4е и така не става,тъй като при регистрацията ми иска номера на членската карта,което подвърждава явно,че трябва да имам такава... Няма ли друг на4ин,без такава абонаментна карта да си закупя билет?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След като имаш там познати, защо не говориш направо с тях...? Предполагам имат клубни карти и няма да е проблем да те снабдят с билет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами те не се интересуват от футбол и нямат такива карти,затова ако искам да отида на мача трябва да си купя по някакъв начин билети и сега се шудя какво да правя... А знаете ли случайно дали на членовете на БФС им дават билети за такива мачове (понеже така съм чувала)?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Регистрирай се в сайта www.manutd.com , след това отиди в раздел "Tickets & Travel". Там ще видиш предстоящите мачове, избираш мача с Интер и ще ти се появи това:
Публикувано изображение
Прочети горе какво пише и ще се ориентираш нататък.
Не е нужна карта, има билети за свободна продажба GS (General Sale).
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами те не се интересуват от футбол и нямат такива карти,затова ако искам да отида на мача трябва да си купя по някакъв начин билети и сега се шудя какво да правя... А знаете ли случайно дали на членовете на БФС им дават билети за такива мачове (понеже така съм чувала)?

Един приятел също има познати в Манчестър и нито веднъж не са ходили на Олд Трафорд :D Честно казано такива хора не ги разбирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Регистрирай се в сайта www.manutd.com , след това отиди в раздел "Tickets & Travel". Там ще видиш предстоящите мачове, избираш мача с Интер и ще ти се появи това:
Публикувано изображение
Прочети горе какво пише и ще се ориентираш нататък.
Не е нужна карта, има билети за свободна продажба GS (General Sale).
Публикувано изображение

Опитах се да се регна в сайта,обаче при регистрацията ми иска "Membership Number" , а аз нямам такъв членски номер или както там му се казва и заради това не мога да си направя и регистрация... Не знам при другите,които са регнати там как е,обаче не става...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Един приятел също има познати в Манчестър и нито веднъж не са ходили на Олд Трафорд :D Честно казано такива хора не ги разбирам.

То и аз като ги попитах дали те нямат такава карта и те ми отговориха,че до сега нито един път не са ходили на мач ... И аз не мога да си го представя това да живееш там,а да не си ходил на мачле :?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега пробвах и трябва просто да пропуснеш това поле, то няма * и не е задължително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодаря много,доста съм заблеана явно! Ам сега пък друго се чудя :D Ще ме извинявате,че само ви разпитвам и задръствам форума,ама кво да се прави... От снимките,които публикува Crash , кои места са най-добри? Aз избрах South Stand Lower :? Правилно ли е или пак нещо не е най- доброто? :?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е лошо да си уредиш билет за North End (Family Stand), където е "тунела"... (ако не греша трибуната) Тъкмо ще ги видиш отблизо, а и ще можеш да направиш снимки, които бихме се радвали да видим тук после... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега гледам плана на стадиона и там май е обозначено,че тунела е между West & South Stand... И там,където стои САФ е в South Stand.

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=...1-EDFC1F9F2A13}

http://home.hia.no/~cabusa99/cross-section.jpg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моят въпрос е... В момента разглеждам онлайн магазина и има 2 цени. ONE UNITED Price: ВЈ22.97 (Ex VAT) Normal Price: ВЈ25.52 (Ex VAT) Ква е разликата?! Ааааааааааааа И трябва ли да имам кредитна карта? Защото си мислех, че е с наръчен платеж а сега ми иска кредитна карта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми ако си от One United Members ще имаш намаление и ще си я вземеш на по ефтината цена. В противен случей си обикновен куповач и за теб ще важи нормалната цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове