Jump to content
Man_Utd_Girl

Нека се опознаем повече

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

На който му се занимава...?А,и не съм ги измисляла аз, така че не ме обвинявайте за тъпите въпроси <_< 1. Име 2. Прякор или как ти викат „на галено” 3. Рождена дата и година, зодия 4. Град 5. Училище / работно място 6. Брат или сестра 7. Спортуваш ли 8. Как прекарваш свободното си време 9. Никът ти в момента и защо го избра 10. Пушиш ли и ако да, защо 11. Мото или мисъл, която харесваш 12. Обичаш 13. Мразиш 14. Страхуваш се от... 15. Прекарваш ваканциите… 16. Човек, с който искаш да се запознаеш 17. Имаш ли талисман 18. Опиши себе си, както намериш за добре 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов? 20. Имаш ли гадже в момента? 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш? Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм 2. Певец/певица/група/песен 3. Книга/автор 4. Компютърна игра 5. TV предаване 6. Цвят 7. Животно 8. Учебен предмет 9. Място 10. Занимание 11. Част от денонощието 12. Любимо любовно преживяване? Още: 1. Искам... 2. Няма... 3. Винаги... 4. Нещата завършават добре.... 5. Дразня се... 6. Защото.... 7. Любовта... 8. Мразя.... 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
1. Антон замфиров 2. Тонко 3. 12 Януари 1979 Козирог 4. София 5. Мис Каприз 6. Брат 7. Не 8. Пред компютъра 9. Nasic от Sandra Nasic , Guano Apes 10. 3 цигари на ден след 3 бири. 11. Няма нищо невъзможно 12. Всичко 13. Всичко 14. Глупавите хора 15. На планина 16. Сър. Алекс 17. Не 18. Козирог :) 19. Влюбвал съм се , и от любовта имаме 2г. дъщеря :) 20. :) 21. Аз вече съм Любими неща: 1. Брус Уилис 2. Ооооо много са 3. Артър Кларк 4. Много са 5. Нямам 6. Черен 7. Котка 8. Нямам (Химия едно време) 9. Населено с интернет 10. Web Desing 11. Тъмните часове 12. ??

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Име Атанас Кодинов
2. Прякор или как ти викат „на галено” : Наско, Насе, Нас Нас, Нака
3. Рождена дата и година, зодия : 16 март 1989(рИБИ)
4. Град: Maina Town
5. Училище / работно място: Френската в Пловдив
6. Брат или сестра: Да, брат.
7. Спортуваш ли: . Волейбол и футбол... карам и ски.
8. Как прекарваш свободното си време: Добре
9. Никът ти в момента и защо го избра ... Нямам идея, използвам го защото повечето хора от стария форум ме знаят така... иначе вероятно щеше да е Нас Нас
10. Пушиш ли и ако да, защо . Рядко, не знам що.
11. Мото или мисъл, която харесваш . -
12. Обичаш: Пловдив, родителите си, брат ми... Манчестър.
13. Мразиш : Някой да си хвърли боклука през колата терасата... Адски много ме дразни това. Няма да кажа от тия изтъркани неща мразя лъжата, лицемерието и тн, защото всеки един от нас в даден момент е бил лицемер или е лъгал.
14. Страхуваш се от... самотата
15. Прекарваш ваканциите… Забавно
16. Човек, с който искаш да се запознаеш : Тара Рийд, Ева Мендес и мацката от пусикет долс, Бекъм!!! И АЛЪН СМИТ!
17. Имаш ли талисман : НЕ!
18. Опиши себе си, както намериш за добре : Обичащ да се весели
19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов? Нямам ни най-малка представа, може да си мисля, че съм но едва ли.
20. Имаш ли гадже в момента? Не
21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш? Зависи

Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм : Леонардо ДиКаприо/Ева Мендес(само щото е красива)/Ако трябва да кажа само един може би ще кажа Защо тъгува Гилбърт Грейп... просто го гледах скоро... иначе Боен Клуб и Реквиема за една мечта са адските .
2. Певец/певица/група/песен : -----------
3. Книга/автор : Пратчет
4. Компютърна игра : Heroes 3
5. TV предаване : Некое спортно ще да е
6. Цвят : :D :D
7. Животно :D :D
8. Учебен предмет Е много ясно, че физическо ама иначе ми се отдава френския и математиката.
9. Място : Винаги съм искал да ида в Япония, имат ебати яката култура
10. Занимание : Спорт
11. Част от денонощието : Нощ
12. Любимо любовно преживяване? : :huh: :huh:

Още:
1. Искам... много неща
2. Няма... кой да ми ги даде
3. Винаги... ще се надявам и забавлявам
4. Нещата завършават добре.... когато краят е добър
5. Дразня се... когато падам на ФМ в последната минута
6. Защото.... А защо не?
7. Любовта... ще спаси света
8. Мразя....
9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са...
: Адски Адски много са.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Име - Георги Димитров Топчийски 2. Прякор или как ти викат „на галено” - Топчо :) 3. Рождена дата и година, зодия - 22.10.1987 Везни 4. Град - Пловдив 5. Училище / работно място - Аграрен Университет - Пловдив 6. Брат или сестра - сестра на 21 години 7. Спортуваш ли - да, футбол 8. Как прекарваш свободното си време - с приятели по кафета или играя футбол 9. Никът ти в момента и защо го избра - Gosh си го измислих в гимназията а 1936 идва от годината на Локо Пд 10. Пушиш ли и ако да, защо - Не, ненавиждам цигарите 11. Мото или мисъл, която харесваш - Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му 12. Обичаш - Пловдив, Локо Пд, Манчестър Юнайтед 13. Мразиш - пушенето и дрогата 14. Страхуваш се от... - е ся не мога да кажа :) 15. Прекарваш ваканциите… - с приятели 16. Човек, с който искаш да се запознаеш - Дейвид Бекъм 17. Имаш ли талисман - нямам 18. Опиши себе си, както намериш за добре - емии 1.75 висок, 68 кг, спортист, пичага :) 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов? - мисля че да ама минало свършено вече :) 20. Имаш ли гадже в момента? - не 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш? - е да бе нз с готина жена :) Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм - Робърт де Ниро, Хилари Дъф, много са 2. Певец/певица/група/песен - от де да знам много са 3. Книга/автор - не чета много 4. Компютърна игра - Фифа 5. TV предаване - 6. Цвят - нямам 7. Животно - котка 8. Учебен предмет - икономика 9. Място - зависи 10. Занимание - футбол 11. Част от денонощието - зависи 12. Любимо любовно преживяване? - :) :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Име - Габриела 2. Прякор или как ти викат „на галено" - Габс,Габче :) който както иска.На всеки му отива да ме нарича по различен начин :) 3. Рождена дата и година, зодия - 7 юни 1988 г. Близнаци 4. Град - София 5. Училище / работно място - Софийски Университет 6. Брат или сестра - сестра 7. Спортуваш ли - не :D 8. Как прекарваш свободното си време - според настроението 9. Никът ти в момента и защо го избра - е,няма какво да го обяснявам 10. Пушиш ли и ако да, защо - не 11. Мото или мисъл, която харесваш - "Вярата е по-висша ценност и от живота,без нея той ще бъде нищо"; "Страданието е път към себепознанието и духовното извисяване","Самотна е всяка извисена над всекидневието и тълпите личност",или най-просто,но и най-истинско: Няма невъзможни неща!!! 12. Обичаш - силно :) 13. Мразиш - нищо и никой 14. Страхуваш се от... НИЩО 15. Прекарваш ваканциите… различно 16. Човек, с който искаш да се запознаеш - хора,които са последвали мечтите си и са успели,хора,от които мога да науча нещо,интелигентни,широко скроени,духовно извисени личности... 17. Имаш ли талисман - не 18. Опиши себе си, както намериш за добре - човек не може да бъде описан какъв е,а само почувстван.И всеки може да го почувства по различен начин... 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов? - ха,да... 20. Имаш ли гадже в момента? - 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш? - не мога да го опиша,но да е човек,който просто да ме кара да чувствам...който да ме извисява само чрез присъствието си,дори без да прави нищо. А, и да има уникално чувсто за хумор хаха Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм - Кейт Уинслет,Уинона Райдър,Анджелина Джоли,Леонардо Дикаприо,Вал Килмър."Предай нататък","Ефектът на пеперудата","Finding Neverland","Million dollar baby","bebel"... 2. Певец/певица/група/песен - необятна тема 3. Книга/автор - "Портретът на Дориан Грей"/ Оскар Уайлд,ОШО !!!("За смелостта","За творчеството") 4. Компютърна игра - о не 5. TV предаване - Биг Брадър 6. Цвят - син,а за дрехи-черен 7. Животно - 8. Учебен предмет - литература и всички езици 9. Място - на плажа 10. Занимание - writing 11. Част от денонощието - всяка част от денонощието 12. Любимо любовно преживяване? - Още: 1. Искам...да мога да преживея някои красиви моменти отново;да мога да летя в преносен смисъл по-често;искам да мога да чувствам още по-силно;искам да мога да живея по-истински и да мога да изживявам по-пълноценно нещата,които ми се случват.Искам да мога да изразявам чувствата си. 2. Няма... нищо случайно 3. Винаги... има и положителна страна на нещата 4. Нещата завършават добре.... когато вярваш,че ще завършат добре :) 5. Дразня се... на елементарни,ограничени хора,на градския транспорт,на хора, които не оценяват таланта на другите също и на предубедени хора 6. Защото.... има смисъл 7. Любовта... е наистина най-хубавото нещо,което съществува 8. Мразя....да мразя 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са... е,тези с които съм по-близка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Име-Диан 2. Прякор или как ти викат „на галено”-Дидо,Дидак 3. Рождена дата и година, зодия-15.05.1989 Телец 4. Град-Стара Загора 5. Училище / работно място-СОУ "Железник" 6. Брат или сестра-Сестра 7. Спортуваш ли-Футбол,тенис на маса,скейт 8. Как прекарваш свободното си време-с приятели най-вече 9. Никът ти в момента и защо го избра-Beckham (от любимия ми футболист) 10. Пушиш ли и ако да, защо-не 11. Мото или мисъл, която харесваш-Животът не са отминалите дни,а дните които са запомнени! 12. Обичаш-Man Utd,приятелите си,семейството ми,Интер 13. Мразиш-Лицемерите 14. Страхуваш се от...-тъмното 15. Прекарваш ваканциите…-с приятели 16. Човек, с който искаш да се запознаеш-Марк Нопфлър,Антъни Кийдис,Честър Бенингтън,Адриано,Толдо, Алън Смит,Рио и Бекъм разбира се :) 17. Имаш ли талисман-да,виси на вратът ми 18. Опиши себе си, както намериш за добре-183 см,77 кг,а като човек трябва да ме преценят другите 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов?-май не 20. Имаш ли гадже в момента?-не 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш?-не съм мислил Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм-Джони Деп,Уил Смит,"Да Окриеш Форестър", "Преследване на Щастието","8 mile","Карибски Пирати","Лоши Момчета","Пич ,Къде Ми Е Колата?" 2. Певец/певица/група/песен-Роби Уилямс,Мадона,Dire Straits,Nirvana,Red Hot Chili Peppers,East 17,Limp Bizkit,LP, Scorpions,Godsmack,песните няма да пиша,че са много 3. Книга/автор-"Терминатор",ама не се сещам автора :) 4. Компютърна игра-PES 6 5. TV предаване-Слави 6. Цвят-син 7. Животно-куче 8. Учебен предмет-физическо естествено :) 9. Място-Манчестър,Милано 10. Занимание-футбол 11. Част от денонощието-Ден 12. Любимо любовно преживяване?-..... Още: 1. Искам...да се върна 10 години назад 2. Няма........ 3. Винаги...се усмихвай и гледай напред 4. Нещата завършават добре....когато започват добре 5. Дразня се...от много неща 6. Защото....така 7. Любовта...е хубаво нещо 8. Мразя....позьорите 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са...ами всички ми изглеждате готини.Все пак сте фенове на Юнайтед! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Юлияна 2. Юле, Джуле, Джул, Джей... искаха да ми викат Яна... weak 3. 8.4.87 - овен 4. Бон 5. International University of Applied Science Bonn 6. Брат и сестра 7. Спортуваш ли- супер нередовно 8. Как прекарваш свободното си време - с готин епизод на south park 9. Никът ти в момента и защо го избра - нищо специално не е 10. Пушиш ли и ако да, защо - да, когато пия 11. Мото или мисъл, която харесваш- follow your heart 12. Обичаш- мъжа ми 13. Мразиш- мъжа ми като ми дава зор (момиче съм, кво да направя, отнема ми повечко време да се оправя) 14. Страхуваш се от... високо 15. Прекарваш ваканциите… with as much fun as possible 16. Човек, с който искаш да се запознаеш- с B, за да попеем заедно 17. Имаш ли талисман- не 18. Опиши себе си, както намериш за добре- бурна, емоционална, истинска, .... малко непоследователна 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов? ами да...какво се случи ли..... много неща...още се случват 20. Имаш ли гадже в момента?- не, имам приятел, гажетата са за брат ми, той е на 14 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш?- такив, който ме разбира и ме обича такава, каквато съм Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм - The notebook 2. Певец/певица/група/песен - Sade- No ordinary love 3. Книга/автор- Сага за Форсайтови, Яворов 4. Компютърна игра- dont have one 5. TV предаване- нямам 6. Цвят- повечето 7. Животно- кучето на Миро 8. Учебен предмет- литература 9. Място- Home sweet home 10. Занимание- да правя музика и секс 11. Част от денонощието- нямам, всяка, в която съм щастлива 12. Любимо любовно преживяване? Няколко дни извън града.... напълно сами... forget about everything Още: 1. Искам... като стана на 40 да се обърна назад и са съм доволна от това, което съм направила 2. Няма... да разбера защо подяволите немците имат 2 думи за изтрезняване 3. Винаги... 4. Нещата завършават добре.... когато си мислиш така, за друг може да са disaster 5. Дразня се...на хора, които грешат, знаят го и пак не си признават 6. Защото.... така 7. Любовта... е всичко 8. Мразя....не мога да мразя, цупя се малко и после ми минава 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са... е.... няма такъв въпрос

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2. Прякор или как ти викат „на галено” - Топчо :)

Бих ти се обадила поне веднъж, само за да кажа: "кво стааааа Топчо"... ^_^

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Име - Ивайло Красимиров Маринов 2. Прякор или как ти викат „на галено” - ИВО 3. Рождена дата и година, зодия - .10.1986 ВЕЗНИ 4. Град - оден Хасково живея в Пловдив откакто се помна 5. Училище / работно място - Европейски колеж по икономика и управление гр.Пловдив 6. Брат или сестра - Сестра 1992 набор 7. Спортуваш ли - ФУТБОЛ 8. Как прекарваш свободното си време Пред компа най вече у нас или играя футбол с приятели и по кафета 9. Никът ти в момента и защо го избра DONBALON ми от страста ми по футбола идва от испански господинтопка 10. Пушиш ли и ако да, защо Не,не мога да понасям цигари 11. Мото или мисъл, която харесваш не робувам на заучени фрази не съм почитател всеки трябва да си живее живота както си иска и му е най добре 12. Обичаш Мн работи семейството най вече 13. Мразиш пак са много тъпите хора ИНТЕР БАЙЕРН МЮНХЕН ЧЕЛСИ общо взето е това гледам да не тая злоба 14. Страхуваш се от... Хм ... високо 15. Прекарваш ваканциите… някъде на почивка 16. Човек, с който искаш да се запознаеш К.Роналдо Анджелина Джоли Джулия Робъртс 17. Имаш ли талисман НЕ 18. Опиши себе си, както намериш за добре трудно ми е не съм аз човека който ще дава оценка за мен 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов? Да , ми нищо всеки по пътя си 20. Имаш ли гадже в момента? НЕ 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш?С тази жена която ще прекарам остатъка от живота си и ще бъде майка на мойте деца Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм Лео ди Каприо Джулия Робъртс Черно Красив ум тежки филми 2. Певец/певица/група/песен ONLY HOUSE MUSIC 3. Книга/автор нямам 4. Компютърна игра поредицата на EA FIFA 5. TV предаване много са 6. Цвят нямам 7. Животно нямам 8. Учебен предмет нямам 9. Място Прага и у нас 10. Занимание спорт 11. Част от денонощието нощ 12. Любимо любовно преживяване? Хм... не казвам Още: 1. Искам... да не остарявам 2. Няма... много работи са 3. Винаги... .... 4. Нещата завършават добре.... когато започнат добре 5. Дразня се... от сестра ми 6. Защото.... ме дразни мн ама много 7. Любовта... ахах 8. Мразя.... казах по-горе да мия чинии да беля картофи 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са... Gosh1936

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Име-Стефан Аврамов 2. Прякор или как ти викат „на галено”- 3. Рождена дата и година, зодия-26.10.1989 скорпион 4. Град-София 5. Училище / работно място-Киров 6. Брат или сестра-брат 7. Спортуваш ли-плуване ,волейбол ,ски ,фитнес 8. Как прекарваш свободното си време - 9. Никът ти в момента и защо го избра-не помня от много време го използвам 10. Пушиш ли и ако да, защо -не 11. Мото или мисъл, която харесваш-Ям ,пия ,е*а и бия !! 12. Обичаш-живота 13. Мразиш-гълъбите 14. Страхуваш се от... себе си 15. Прекарваш ваканциите…-на морето 16. Човек, с който искаш да се запознаеш-САФ 17. Имаш ли талисман-не 18. Опиши себе си, както намериш за добре-други да ме преценяват 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов?-да ,заряза ме :D 20. Имаш ли гадже в момента?-не 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш? Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм-Вин Дизел,Мат ле Бланк/Брияна Банкс/хХх ,Биосфера 2. Певец/певица/група/песен -точно определен 3. Книга/автор -"Мъртва зона" 4. Компютърна игра-много са 5. TV предаване- а бе не му знам името ,музикално по 7дни с неква водеща която не може да казва "р". Направо се спуквам от смях като я слушам 6. Цвят- оранжев 7. Животно -искам Лабрадор ,имам папагал 8. Учебен предмет- История 9. Място-Слънчев бряг 10. Занимание-спорт 11. Част от денонощието-сутрин 12. Любимо любовно преживяване?бах.. не знам Още: 1. Искам...да е лято 2. Няма... да живея вечно 3. Винаги... има утре 4. Нещата завършават добре.... 5. Дразня се... на гълъбите 6. Защото.... серат навсякаде ,а зимата не заминават на юг и като кацат на ламарина започват да дращят с нокти по нея 7. Любовта... е най-якото нещо 8. Мразя....вече го казах гълъбите 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бих ти се обадила поне веднъж, само за да кажа: "кво стааааа Топчо"... ^_^

хахахха да си давам ли номера? Иначе топчо е готино кво :) :) :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Име - Мирослав 2. Прякор или как ти викат „на галено” - Миро... 3. Рождена дата и година, зодия - 16.10.1987 4. Град - Thessaloniki 5. Училище / работно място - Shity College 6. Брат или сестра - Брат 7. Спортуваш ли - отвреме на време футболче, иначе билярд, боулинг ако се броят за спортуване, тогава ДА, спортувам :D 8. Как прекарваш свободното си време - чакам го да мине за да дойде пак заетото... 9. Никът ти в момента и защо го избра - ми плекса незнам..дълга история е...ама важното е че е куул 10. Пушиш ли и ако да, защо - пуша защото ми харесва...ама точно в момента съм си забравил листчетата в нас и не пуша... 11. Мото или мисъл, която харесваш - За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят! 12. Обичаш - Жена ми, Юнайтед, Ерик и други...ама жена ми най-много ;) 13. Мразиш - Мразя гърците, мразя сърбите, мразя албанците...абе май много неща мразя...за моите мразения можете да прочетете в темата за мразенето..много мразения се събраха на тоя ред май.. 14. Страхуваш се от...змии 15. Прекарваш ваканциите…добре ги прекарвам :D 16. Човек, с който искаш да се запознаеш - с човека който озвучава Ерик... 17. Имаш ли талисман - no 18. Опиши себе си, както намериш за добре - типична везна...ама от яките ;) 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов? - още се случва...дано винаги да се случва... 20. Имаш ли гадже в момента? - ми нека не е гадже, а да е приятелка, нали гаджетата били за 14 годишните :P 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш? - с типа жена с който искам да бъда, с нея съм Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм - South Park, 1102 - Cartman Sux, Eric Cartman, The Forgotten, The Departed, Blood Diamond(без разговора по телефона накрая), много са... 2. Певец/певица/група/песен - и тук са адски много...само ще кажа King Dimas...напоследък откривам и Calderone...ама са много де...слушам и пънк малко... 3. Книга/автор - Ричард Бах - Едно 4. Компютърна игра - ооо...ще кажа само какво играя в момента че иначе гадно...Roller Coaster Tycoon, Transport Tycoon(класика), Worms World Party, Heroes 3 WOG...Fifa 99(пак класика) 5. TV предаване - South Park 6. Цвят - розовичък, много е сладурски, също и бейби синьо и то е сладуранско 7. Животно - примерно тигърче...макс-сладур е 8. Учебен предмет - Accounting все още 9. Място - Bon, на кея и в нас... 10. Занимание - занимавам си се... 11. Част от денонощието - еми вечер май... Още: 1. Искам...да имах листчета в тоя момент ама.....2. Няма... 3. Винаги...съм искал да имам 2000 поста у форомО...ама само до 1800 съм стигал(:D :D)...не бе незнам...супер гаден въпрос...винаги...винаги...еми винаги баси... 4. Нещата завършават добре....еми ако завършват добре, те просто си завършват добре, какво се очаква да кажа тука незнам.. 5. Дразня се...на скапаните тъпи гърци дето в рейса се бутат и първото нещо което правят е да си дупчат билета...и това им е фикс идея...все едно ако не си продупчат билета 10 секунди след като са влезли в рейса, ще умрат...а повярвайте ми, борят се да си продупчат билетите с всички средства...дразня се когато трябва да слизам от рейса, а тея тъпи гърци се бутат да се качват вместо да направят място за слизащите...не е куул...и на още неща се дразня де, не само не тея...ама тея са актуални... 6. Защото....е вие няма ли да се дразните ако това ви се случва??? 7. Любовта...принципно е адски хубаво нещо но има своите ъпс енд даунс 8. Мразя....когато попълвам такива глупости да ми се задава един въпрос повече от един път... 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са...тези които като прочетат този въпрос ще си кажат "баси тъпия въпрос"... :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хахахха да си давам ли номера? Иначе топчо е готино кво :) :) :)

Изродско е... именно :P айде давай

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Михаил 2. Fen4e 3. 27 Март 1989, Овен 4. Варна 5. 1 Езикова Гимназия 6. Брат 7. Да 8. С приятели и приятелката си 9. От мн. отдавна е, просто така се пиша навсякъде (игри, чатове, програми и тн.) 10. Да, от 3 месеца, не знам защо! 11. Любовта е всичко. 12. Роднините си, приятелите си и Манчестър Юнайтед. 13. Арсенал 14. Тъмното и високото 15. Наляво-надясно ;) 16. Фернандо Торес и Дани Алвеш (и с jull =) ) 17. Не 18. Ставам,хаха 19. Влюбен съм 20. 19. 21. 19. С нея

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гоше, увеличиха ли ти се входящите обаждания многократно в последните няколко дни? :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Ивелин Иванов Давидов 2. Ифо, Иво, Ифчо, Сателитко, Пешо Секса :D 3. 9 октомври 1991 , Везни 4. Русе 5. МГ"Баба Тонка" 6. Двама братя...единия 81 другия 76. Единият фен на Юнайтед :). 7. Ми...не спортувам сериозно. 8. Играя баскетбол(най-много), футбол, тенис на маса, излизам с приятели и с жената. 9. Ми пфф...мноооого дълга история. Абе бяхме 2ма Ивовци и, за да ни различават на мен викаха Ифо. И супер много почна да ме кефи. Пък и всеки ме знае така (:. 10. Не пуша. Тъпо е. 11. "Плей да гейм нига, нева лет да гейм плейз ю" 12. Обичам...приятелката си, приятелите си, семейството си, Юнайтед. 13. Мразя...секви позьори. Супер се дразня от момчета с остри обувки, фешън тениски, рязани дънки. Надявам се никой да не се засегне. 14. Страхувам се от часа ми по Литература утре...Голяма БРАДА ще е! 15. Прекарвам ваканциите, играейки МНОГО баскетбол(3 4 часа дневно най-малко), излизайки с приятели и тн и тн. 16. Скоус...Оле...Тупак, но... 17. Еми имам една сребърна емблемка на Манчестър и си я нося. 18. 183 см 71 кила,нося очила, с светло кестенява коса съм. Понякога съм доста простаак, понякога съм доста сериозен. Зависи от ситуейшъна. 19. Да. 20. Да 19. Ходя с това момиче вече почти 9 месеца. 21. Пф...никога не съм мислил за това. Не съм идеалист. Приемам хората такива каквито са. Любими неща: 1. Чад Майкъл Мъри, София Буш, Самотното Дърво На Хълма(БНТ са некадърници) или на английски Уан Трии Хилл.(сериал) 2. Тупак,Метод Мен. От БГ...Уош (няма нищо общо с РнБ лайната), Сенсей, Деньо. Певица... Може би Йоко.Група... Амнистия, Хората на Изгрева. Песен - 2pac - Str8 Ballin', Breathin, Ghost. DenYo - Kolko 3. Под Игото - Вазов 4. Диабло 2 ЛоД, Пес 6. 5. Телевизия не гледам. Единственото, което гледам последно време е само Мюзик Айдъл. 6. Червено, черно и бяло :). 7. Пфф...като бех малак много ме кефеше Черната Пума. 8. Математика, Информатика, История, Логика, Английски език 9. Кеят на Дунава...Винаги можеш да седнеш и да размислиш там. Яко е. 10. Да гледам футбол, играя баскетбол. 11. ...деазнам :). 12. Ех...май е лично а (;. Още: 1. Искам точно сега Юнайтед да спечелят ЕПЛ и да съм жив и здрав, както и приятелите/познатите ми. 2. Няма...Защооооо няма радооооооост зааа тееб ииии за меееен??? Защоооо тозииии свяяятт за нассс е студееееен? 3. Винаги ще се шегувам с всичко :). 4. Нещата завършават добре, когато не ги правя АЗ :). 5. Дразня се... позьори...позьори...Гей Брадър 1....чалга...надути курви. 6. Щот съм готин :). 7. Любовта... е нож с две остриета (тва аз ли го казах хахаха). 8. Мразя...като ме сърби носа. 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са...Ми...не познавам никой от форума лично ииии е брд...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гоше, увеличиха ли ти се входящите обаждания многократно в последните няколко дни? :D :D :D

Телефона ми направо пуши. Постоянно го зареждам :p

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Име Марио 2. Прякор или как ти викат „на галено” maritto 3. Рождена дата и година, зодия 01.02.1989, водолей 4. Град София 5. Училище / работно място 119 СОУ 6. Брат или сестра не 7. Спортуваш ли да 8. Как прекарваш свободното си време PC, приятели 9. Никът ти в момента и защо го избра Навсякъде съм познат под тоя ник. 10. Пушиш ли и ако да, защо не пуша 11. Мото или мисъл, която харесваш Много са. 1 от тях е "Единственият начин да имаш приятел е да бъдеш такъв." 12. Обичаш веселите и жизнерадостни хора 13. Мразиш злобата и несправедливостта 14. Страхуваш се от... загубата на любим човек 15. Прекарваш ваканциите… приятно : ))) 16. Човек, с който искаш да се запознаеш Левски 17. Имаш ли талисман мисля, че не 18. Опиши себе си, както намериш за добре - 19. Влюбвал/а ли си се и какво се случи с тази любов? истински - не 20. Имаш ли гадже в момента? да 21. С какъв мъж/жена би искал/а да бъдеш? с усмихната, умна, оптимистично настроена, здраво стъпила на земята мацка Любими неща: 1. Актьор/актриса/филм мн са. 2. Певец/певица/група/песен мн са. 3. Книга/автор 10 малки негърчета, Банкери, Бай Ганьо 4. Компютърна игра ЦС 1.6 ! 5. TV предаване - 6. Цвят черен, бял, син 7. Животно куче, акула 8. Учебен предмет математика, физика, информатика 9. Място - 10. Занимание - 11. Част от денонощието ранния следобед 12. Любимо любовно преживяване? - Още: 1. Искам...мечтите ми да се сбъднат 2. Няма...да предам близък човек 3. Винаги...ще гледам напред 4. Нещата завършават добре.... 5. Дразня се... на мързела си. 6. Защото.... 7. Любовта...ще спаси света ? 8. Мразя.... 9. Хората от форума, на които се кефиш най-много са...не познавам никой още

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

16. Човек, с който искаш да се запознаеш:
Левски

:o

Добре дошъл във форума! Enjoy your stay! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Wee hope, you'll enjoy your staay...its good to have you with us, even if it's just for a day...We hope you'll enjoy youuuur staaaay...outside the sun is shiining, it seems that heaven ain't so far away...its good to have you with us, even if it's just for the day... Ама твоя стей няма да е само за дей....:) Краш, а ти що не отговориш на анкетката?? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Краш, а ти що не отговориш на анкетката?? :)

Отговорих в старио форум, да си прочел!! :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове