Jump to content
Ruud`van

Рууд ван Нистелрой

Препоръчани публикации

Бербатов води убедително в класацията за най-добър играч на Манчестър Юнайтед през януари

04 февруари 2009 | 09:22 Агенция "Фокус"

Манчестър. Димитър Бербатов води убедително в класацията за най-добър играч на Манчестър Юнайтед през януари. Анкетата се организира от официалния сайт на клуба. До момента за Бербатов са гласували 19 425 души. На второ място е сръбският защитник Неманя Видич с 11 578 гласа, а трети е Майкъл Карик с 2729. Вратарят Едвин Ван дер Саар получава 2395 гласа, а Райън Гигс - 1231. Анкетата продължава до 9 февруари.
Според мен такива новини за някакво предстоящо гласуване относно каквото и да е, свързано с българин в нета чисто и просто не трябва да се обявяват... Писна ми, от години все едно и също. И класация "Най-успешна марка шоколадов десерт в света" да има, вафла "Боровец" ще води с 92% пред съответно 3 и 2 за Сникерс и Лайън, ако новината я има в БГ сайт с призив "Гласувайте!".

Вчера Бербатов беше втори, новината излезе във Фокус и за 3 часа нарасна с 10на хиляди гласа. Сега хем Лилето от Нова Загора е гласувала за сладкия Митко, хем някой с елемантарни познания по гласуване с различни IP-та е люпнал 6 000 гласа. Не че нещо против, но предпочитам Бербатов да е втори в истинската класация и един ден - дай боже - първи, не сега - в болния мозък на журналисти, не-фенове и момиченца с възглавници "Аз спя с Бербатов".

chess_m, не се прави на оригинален, защото не ти се получава...
Последния човек на земята, който ще ми казва кога да си взимам почивка си ти. Моля те, не се прави на нещо, което не си.

За Рууд, да, изразявам мнение, не го харесвам, не го харесвах и преди, това е. Мнението си е лично мое, не ви карам да спрете да мислите за Рууд като за легенда или нещо такова. Енцо, статистиката я споменах, защото както казах, не смятам, че тя прави футболистите легенди. Не я отричам или нещо подобно, мисл;я, че бях съвсем ясен. Това със завирането е просто израз, не ме карайте да обяснявам.

Та, кой сега ще скочи следващ да защитава Рудд, за да му обясня и на него за 19ти път, че с мнението си не ангажирам никой и не АЗ повдигнах темата?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами най-добре го напиши с безцветно мастило, ако искаш да не ангажираш никой :) Тежки са ти думите, за да останат без отговор ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не смятам за нужно да нападам с Тоти с такива обидни думи,които той използва към мен. Статистиката просто имаше за цел да покаже постиженията на ван Нистелрой,тъй като бях останал с впечатлението,че хора като теб не могат да прозрат истината по друг начин.Ван Нистелрой е невероятен голмайстор и футболист и това,че по време на неговия престой в клуба,Ман Ю не постигнаха значими успехи,не е само по негова вина.А на целия отбор.Освен това знаем,че след големите успехи винаги има един период от няколко години,когато съставът се подмладява,освежава,продават се едни играчи и идват други.Ще дам пример с отбори като Челси,които след златната ера при Жозе навлязоха в един по-слаб период,с Барселона и т.н.При цялото ми уважение към Солскяер ,искам да те попитам-ако не беше вкарал гола срещу Байерн дали щеше да е такава легенда на клуба??Разбира се,не искам нито да омаловажа този исторочески гол на норвежеца,нито всичко,с което е допринесъл за клуба.Но не мисля,че това ,че е вкарал гол на финала на Шампионската лига го прави по-качествен футболист от Нистелрой,който се доказа и в първенство като испанското.Не смятам и че Нистелрой не е обичал Ман Ю или пък че не е уважавал феновете на отбора. Това,че хора като теб,Тоти,не харесват един футболист и искат да се правят на остроумни по форумите,не означава,че даденият играч е слаб.Още повече,когато качествата му са признати от повечето именити футболни мениджъри и специалисти. П.С.–Има играчи,чиито стил на игра въобще не харесвам или пък просто са представители на неприятен за мен тим,но това не ми пречи да призная,че те са талантливи футболисти и заслужават всички комплименти по техен адрес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
F. Totti, явно не си разбрал, че против Нистелрой не се пише в този форум. Още преди 3-4 години, когато той напусна, имаше голяма бомба, но хората забравиха за него и всичко затихна. Тези, които не харесваме Нистелрой сме 3-ма от 2000 регистрирани, така че за благото на всички ще е добре ако не пишеш повече по тази тема, за да не се наложи да се заключва. Всеки с мението и вижданията си, темата Нистелрой е отдавна е изчерпана.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Нистелрой иска прошка от Фъргюсън

"Аз бях виновен за скандала между нас", заяви холандският нападател

Нападателят на Реал Мадрид Рууд Bан Нистелрой, който в момента се възстановява от тежка контузия, иска да се сдобри със Cър Алекс Фъргюсън. Двамата не се разбират от 2006 г., когато се скараха заради Кристиано Роналдо. Тогава холандецът поступа Кристиано на тренировка, защото не подавал, и Фърги го продаде на Реал.

"Иска ми се да се видя със Cър Алекс и да поговорим, да изгладим противоречията. Така и не ми стана ясно защо възникна толкова сериозен конфликт. Наистина до голяма степен вината е моя, но тогава бях много афектиран", разказва Ван Нистелрой пред "Сънди Мирър".

donbalon.eu

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така, като се върнеш мислено назад и видиш, че всичко е можело да се получи по коренно различн начин, ти става малко кофти. Рууд беше страхотен играч. Тези спорове решиха както неговата събда, така и тази на Бекъм...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И като дойде време да си тръгнат Бекс и Рууд,всички(поне аз,предполагам и доста др фенове) се чудехме и се маехме кой ще ги замести,кой ще върши тяхната работа по-добре,ами ето времето показа че незаменим играч няма...Дори сега нещата вървят доста по-добре от колкото по тяхно време,и всичко това благодарение на най-големия-САФ (bow)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ван Нистелрой иска прошка от Фъргюсън

"Аз бях виновен за скандала между нас", заяви холандският нападател

Нападателят на Реал Мадрид Рууд Bан Нистелрой, който в момента се възстановява от тежка контузия, иска да се сдобри със Cър Алекс Фъргюсън. Двамата не се разбират от 2006 г., когато се скараха заради Кристиано Роналдо. Тогава холандецът поступа Кристиано на тренировка, защото не подавал, и Фърги го продаде на Реал.

"Иска ми се да се видя със Cър Алекс и да поговорим, да изгладим противоречията. Така и не ми стана ясно защо възникна толкова сериозен конфликт. Наистина до голяма степен вината е моя, но тогава бях много афектиран", разказва Ван Нистелрой пред "Сънди Мирър".

donbalon.eu

Бе я сиии........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И както винаги фърги винаги взема правилните решения...Струвало си е да го продаде...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, малко му беше. Трябваше да го даде на Арсенал, та да могат да си бият всеки ден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не мисля, малко му беше. Трябваше да го даде на Арсенал, та да могат да си бият всеки ден.

и да го подстриже публично (на Олд Трафорд) като Де Ниро на аватара ти нали?

Айде нЕма нужда от неблагодарни истории. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как може да сте толкова неблагодарни някои от вас..той толкова години едва ли не ни носеше на гърба си като вкарваше гол след гол,а сега половината от вас го обиждат...не заслужава такова отношение определено !!! Ruud van Nistelrooy завинаги един от нас !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Напълно съм съгласен със Стоянчо.Нистелрой си има запазено място в историята на Манчестър Юнайтед и в сърцата на феновете,по-точно на 90 % от тях.Независимо какво мислят някои хора за него и колко много го нападат. Съгласен съм и с ralics,че няма незаменими играчи и Сър Алекс знае най-добе какво да прави в ситуации като тази с Рууд и с Бекъм.Аз също се чудех дали някой въобще ще успее да замести Нистерлой,но се оказа,че съм се тревожил напразно.Старият шотландец си знае работата :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бе я сиии........

... май-ка-та, май-ка-та ...

П.П. Тоти, ела на някой мач да пием по едно много голямо :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ливърпул иска Нистелрой под наем

Мануел Пелегрини продължава да не разчита на него в титулярния състав

Ливърпул проучва възможностите да привлече нападателя на Реал (Мадрид) Рууд ван Нистелрой под наем през януарския трансферен прозорец за втората половина от сезона, съобщава "Сънди Мирър".

33-годишният холандски таран изрази желание да напусне "Сантяго Бернабеу", ако наставникът на испанския гранд Мануел Пелегрини продължава да не разчита на него в титулярния състав.

Ван Нистелрой иска да играе редовно, за да се опита да върне мястото си в тима на Холандия за финалите на световното първенство в Южна Африка идното лято.

Тотнъм и Манчестър Сити също имат интерес към стрелеца, но според изданието той би предпочел офертата от "Анфилд".

Холандецът направи име на Острова в гранда Манчестър Юнайтед, като за пет сезона с екипа на "червените дяволи" реализира 150 гола в 219 мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Официално: Ван Нистелрой премина в Хамбургер

Холандският нападател Рууд ван Нистелрой вече официално е футболист на германския клуб Хамбургер. 33-годишният ветеран, който до този момент защитаваше цветовете на испанския гранд Реал (Мадрид), ще играе за Хамбургер в продължение на година и половина.

Рууд ван Нистелрой премина в Реал (Мадрид) през 2006 година след пет сезона в Манчестър Юнайтед. Холандецът бе във вихъра си в първия си сезон в Испания, като вкара 33 гола във всички турнири. След това обаче Ван Нистелрой бе измъчван от контузии, а привличането на Карим Бензема и Кристиано Роналдо, както и силното представяне на Гонсало Игуаин допълнително ограничиха шансовете за изява на холандеца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Хамбургер ще вкарва много. Пожелавам му успех и дано попадне в състава на Холандия за световното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове