Jump to content
INGILIZ

Мразя!

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Всички пишещи тук знаем какво е общото, което обичаме - Юнайтед. Е, тази тема е да споделите с другарчетата кого или какво мразите във футбола. Не за да ви олекне - да го мразим заедно :D П.П. Идеята ми дойде след като си спомних изражението на лицето на Бойко в събота и леещата се от очите му смес от злоба, сарказъм и задоволство - сякаш питаше всеки присъстващ фен на Ливърпул "Гадно ли ви е? Нека ви е гадно, щото току-що ви е**** ****** - ебати кефа".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А бе честно мразя е малко силна дума. Иначе и аз се присъединявам към к*ровете за Пуул, но Челси не отстъпват. Чудя се кво още да кажа...? Може би БарЦа и Реал се нарежат в тая графа. А понеже става дума изобщо за футбол не мога да гледам Индзаги. Както казва Краси Радков "тоа един бонбон му дадеш, не мой го отоври". Бати и бездарника, не мога да го гледам. Много ми е смешен и Рейна, а човека, който никога няма да забравя е Форлан. Е, ама на футбола най му мразя коментаторите. Могат да ме изнервят повече отколкото играта на любимия ми отбор. П.П. Леле аре са да видим Бойко дали няма да напише най-дългото си мнение в живота. Сигурно ще отдели от 10 до 15 реда само на Роби Фауър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като става въпрос за омраза във футбола ми идват на ум няколко отбора. От българските не понасям Левски и Локомотив Пловдив, от европейските Арсенал, Челси, Глазгоу Рейнджърс и разбира се мадридските курви в бели екипи. Специално за българските мога да пиша до утре (и то най-вече за Левски), но ще си спестя коментарите, че няма смисъл, а и 100% ще обидя доста от феновете им, пишещи във форума. По въпроса ще кажа само че всяка загуба на отбора в сини екипи ми прави невероятен кеф.
Арсенал (или май трябва да ги нарека Франсенал, защото англичаните са отдавна изчезнал вид там) не ги понасям най-вече заради жалките им олигофренизирани български фенове и постоянните "рекорди", изтъквани от тях. Това сигурно е нормално - всеки фен на даден отбор се гордее с нещо - някои с трофеи, други с разгромни победи в домашното първенство и европейската сцена, а тези на отбора на Венгер с "рекордите си". Имам чувството, че 49 ъндрън дрън е най-често употребявания "повод за гордост". Жалка история...
Челси са пълни селтаци без каквито и да е сериозни традиции, затова не виждам смисъл въобще да ги коментирам и все пак не мога да пропусна величия в говоренето на глупости като Жозе "Преводача" Моуриньо, чиито коментари будят учудване, изумление и накрая груб смях у мен. Ще се оправи някой ден човека, като чичко Роман му плати мозъчната операция. ;)
Глазгоу Рейнджърс са бесните мишки, които всеки ги бие, където ги хване, но пак се правят на големи мъже и вземат трофей в Шотландия (при тамошната конкуренция дори Паламуд Мичурин би бил фактор в първенството :D). Винаги съм се кефил и подкрепял Селтик (още от първите години на Ларсон там), така че тимът от Айброкс за мен е жалък на квадрат. Едно време (1995-1996) когато Рейнджърс участваха в скоро създадената Шампионска лига, за отбора се беше пуснал слух, че е вид троен шотландски кантар, защото всеки ги биеше където ги хване и то с 2-3 гола разлика. Последна причина да ги ненавиждам - НЕ ПОНАСЯМ ЕРЕТИЦИ!!! (отборът е протестантски, такива като тях в Средновековието заслужено са ги горили на клада ;))
За последно си оставих "гранда от Мадрид". Това жалко подобие на отбор дори да си вземе цял готов обигран колектив, пак няма да прокопса, защото некадърността при тях е константна величина и дори бих казал, че е синоним на името Реал Мадрид. Доското бях известни като "Дебелия Балет", но продадоха Роналдо и значително си олекотиха отбора. :tongue: Тези техните първи 5 КЕШ дето са спечелени на известната в махленския футбол игра "Лаком за гол" просто са ми ясни. Като гледам и съперниците им на въпросните 5 еврофинала и ми става още по-смешно (повечето от тези отбори се подвизават по дивизиите на Франция, Германия и т.н.). Реал са най-надцененият отбор в историята на футбола, с най-некадърната трансферна политика (тук отскоро сериозно им опонират Челси и Интер), най-подкрепяният от съдиите (особено на домашната сцена), абе въобще жалки са отвсякъде. Да не говорим, че сума добри играчи отидоха там и почти си провалиха кариерите (Оуен, Бекъм, Сийдорф, Солари, Камбиасо и др.). За мен Реал не са велик отбор, никога не са били, а няма и да бъдат. Те са просто една жалка сбирщина от глупаци, галактически цирк, който само афишира големи цели, а претърпява гръмки провали. :laugh: :laugh: :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не мога да понасям челси и нюкасъл Уест хям също мн са ми противни също така интер байерн мюнхен левски Ювентус абе всички италиянски отбори мн ме дразнат иначе от играчите има мн дето не мога да понасям но има двама кадето водат мн мн мн обедително класацията единия вече не се състезава Ефенберг и другия е дрогба голям пущиняк е тоя така да ме дразни много ама много

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От българските отбори много мразя Левски и Локомотив Пловдив(по обясними причини),направо не мога да ги дишам.Няма да ги коментирам повече,за да не обидя някой фен на горепосочените отбори. От британските тимове още от много малък не мога да понасям два отбора-Ливърпул и Рейнджърс.Скаузърите,заради непрекъснатото им фукане и тръбене нагоре-надолу колко са велики(големи са,но чак пък велики),как все мачкат наред и ред други такива неща. От тимовете от останалата част от Европа не мога да понасям най-вече Ювентус.Най-омразният ми отбор,най-нагло подпиран непрекъснато не само в цяла Италия,но и в Европа.Отборът с най-много фенове в Италия и си пролича,че купуват мачове и ред други такива неща(странно,на кой ли БГ отбор напомня).Още два много неприятни отбора са ми (де)белите нещастници от Мадрид и Байерн."Галактическият" отбор,който всяка година купува уж най-добрите играчи,който уж ще вземе всички трофеи,а всъщност са една сбирщина некадърници,които само взимат много пари и нищо друго.Много играчи отидоха в Реал и си провалиха кариерите.Байерн пък са най-подпирания от съдиите отбор в Германия,а и нашите тъпи коментатори ги фаворизират още повече. Много ми е смешно и едно отборче в Италия,от град Милано,което цял живот е било в сянката на великия Милан,и ще продължава да бъде в сянката им още дълги години.И те всяка година с гръмките трансфери и големите цели,а накрая взимат един голям х**.Добре,че има наказания тая година,та да станат шампиони,иначе и те като Ливърпул в близките 10 години нямаше да направят нищо запомнящо се в първенството. От играчите,които не мога да понасям първото място се държи от двама:Оливер Кан и Луиш Фиго,след това са Янкер,Рейна и Дел Пиеро.Със сигурност има и още,но в момента не мога да се сетя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много бързо се натрупаха мнения.Ако темата беше озаглавена "Обичам!" нямаше да има толкова...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много бързо се натрупаха мнения.Ако темата беше озаглавена "Обичам!" нямаше да има толкова...

Всички обичат Юнайтед :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спартак Варна, Ливърпуул, Лийдс, Барселона, Реал Мадрид, Лацио, Рома

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Отбори: Байерн, Реал Мадрид, Челси, Арсенал, Лацио, Интер, Милан, Ботев и др. . Футболисти: Кан, Анри, Роналдо(дебелия), Ефенберг, Виера, Дрогба, Тери, Лампард, Леман, Роситцки и др. .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбори : Челси,Милан,Реал Мадрид Играчи и треньори : Лампард,Дрогба,Анри,Роналдиньо,Креспо,Балак,Моуриньо ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбори:Челси,Барселона,Байерн Мюнхен,Ал Насър и всички италиански отбори Играчи и треньори :Кан, Анри,Балак,Роналдиньо,Моуриньо,Рийкард

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип не мразя, но отборче като А***нал може да ме изкара извън релси. Ако трябва да мразя нещо, това е да се говорят приказки без реално покритие или един вид мъж и жена да си мерят пишките. Мога да напиша роман по темата за гънърите, но единствено и само ще си вдигна кръвното. Едни от най-противните ми футболисти разбираемо са били от А***нал - Паскал Сиган и Роберт Пирес. Другият ми недолюбван футболист няма да го споменавам в този форум ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играчи:Дрогба,Лампард,Тери,Пирло,Амброзини,Виера,Карагър,Раул,Фиго,Гонзо,Деко,Балак Треньори:Капело,Моуриньо,Анчелоти,Манчини Отбори:Милан,челси,арсенал,Ливърпул,Реал,Рома,Левски

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мразя... БГ феновете на Арсенал. Или се оправдават или си измислят нов рекорд. Очаквам новият им рекорд да е "Най-много тъчове в ерата на Премиършип". Ливърпуул не ги мразя... Някак си изпитвам респект към тях :). мразя повече Жосе от колкото Челси. Мразя Барселона и специално Роналдиньо. Супер много се хипорбелизира измисленият им отбор. Мразя Португалия и всичките им футболисти (с едно изключение). мразя футболистите, които играят с ръка и използват не футболни приоми. Специално - Марадона, Дрогба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мразя...силна дума. Незнам. Не харесвам Арсенал, Венгер, не харесвам чалгата, не харесвам Азис, не харесвам дрогата, наркоманите, не харесвам себе си, не харесвам желето, не харесвам Windows (ама го ползвам), не харесвам СПИН-а (неможе да се прави СЕКС без презерватив), не харесвам германците (особенно тези над 60 г.), не харесвам чай, не харесвам войните, не харесвам...абе има още доста неща сигурно дето не харесвам....ама нито едно от тях не мразя. Просто за да ги има има някакъв смисъл и от тях. Най-малкото което е на някой друг му харесват...е не вярвам СПИН-а да харесва на някого ама...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КАКВО МРАЗЯ - ЧАСТ 1
Тъй като ценя личното време на потребителите на този форум ще ви запозная с една малка част от моя "черен списък".Една забележка преди да пристъпя към каруцарската част на моя пост (тъй характерна за мен последно време,поради причини,които и сам не успявам задоволително да си обясня ) ,че този списък има своите константни величини и променливи.За да ви улесня ше дам един прост пример.Всичко свързано с Ливърпуул е константна величина,което казано с прости думи значи,че мразя противното им отборче от дъното(ама най-най дъното) на моята душа, и тази омраз не търпи промяна.Значи също и ,че желая рак на Роби Фаулър(най-малко)И така...
Ливърпуул-шайка престъпници,голф играчи,алкохолици,комарджий,наркомани и негодници,придружена от ей това--> Публикувано изображениекоето,убийте ме,не мога да кажа точно какво е.
Феновете им са най-долните отрепки ,които Света някога е познавал,утайката на обществото.Сган,паплач!!Слагам ги някъде до едноклетъчните.Наркоманчета,които си позволяват да се подиграват на трагедията в Мюнхен и да пеят радостни песни за нея.Заслужават публична кастрация, 10 годишни мъки в арабски затвор и накрая ритуално вадене на сърце.Ако това някога стане,не се учудвайте ако видите кадри по телевизията как чисто гол човек се маже с кръвта от умрелите ливърпулци ,яде сърцата им и пее победоносни песни.Аз съм това.Просто мразя Ливърпул,от чистачката до новите собственици.Хората,към които тая особена омраза са: Fowler(неговото сърце ще си го пазя за десерт,и ще си направя гердан от събите му),Carragher,Gerrard.Също така мразя:

1.Jerzy Dudek
2.Alvaro Arbeloa
3.Steve Finnan
4.Sami Hyypia
5.Daniel Agger
6.John Arne Riise
7.Harry Kewell
10.Luis Garcia
11.Mark Gonzalez
12.Fabio Aurelio
14.Xabi Alonso
15.Peter Crouch
16.Jermaine Pennant
17.Craig Bellamy
18.Dirk Kuyt
20.Javier Mascherano
22.Momo Sissoko
25.Pepe Reina
26.Paul Anderson
29.Gabriel Paletta
30.Daniele Padelli
32.Boudewijn Zenden
34.Miki Roque
35.Danny Guthrie
37.Lee Peltier
38.Craig Lindfield
39.Stephen Darby
40.David Martin
42.Nabil El Zhar
-Florent Sinama Pongolle
-James Smith
-Jordy Brouwer
-Emiliano Insua
-Francisco Manuel Duran
-Ronald Huth
-Ryan Flynn
-David Roberts
-Robbie Threlfall
-Danny O'Donnell
-Djibril Cisse
-Scott Carson
-Besian Idrizaj
-Adam Hammill
-Jack Hobbs
-Anthony Le Tallec
-Godwin Antwi
Rafael Benitez - Manager
Pako Ayestaran - Assistant Manager
Alex Miller - First Team Coach
Gary Ablett - Reserve Team Manager
Hughie McAuley - Reserve Team Coach
Jose Ochotorena - Goalkeeping Coach
Frank McParland - Joint Chief Scout
Eduardo Macia - Joint Chief Scout
Mark Waller - Club Doctor
Rob Price - Senior Physiotherapist
Louise Fawcett - Physiotherapist
Chris Morgan - PhysiotherapistVictor Salinas - Physiotherapist
Antonio Gomez - Fitness Coach
Paul Small - Masseur
Graham Carter - Kit Manager
John Wright - Kit Man
Dave McDonough - Technical Analyst

TO BE CONTINUED...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
леле бойчееее , ама ти си бил голям hater бе!.... аз мразя ,когато до моята стая има парти, а аз имам лекция утре...ааааа да не забравям и съседа, и него го мразя! гаден шваб!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хаха... бате тва беше по-грубо от онова на гънъра, за лайняната вода... :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хаха... бате тва беше по-грубо от онова на гънъра, за лайняната вода... :laugh:

Леле Светльо, точно за това се сетих копеле...точно за изказването на гънъра на първата страница на старата тема...бих цитирал веднага онова култово мнение, ама ни изтриха темата от стариО...

А по темата с мразенето...аз винаги съм казвал че мразя много повече Арсенал отколкото Пуул...дори, ин а уей, харесвам Пуул...извинявай Бойче, не мога да си кривя душата така...аз малко харесвам Пуул! Харесва ми да следя този отбор, винаги ме удивява с нещо...примерно...всяко лято отскоро правят по един трансфер дето е култов...като "звездните трансфери на Реал", ама не съвсем...та...миналото лято купиха най-култовия английски "нападател" след Хески...само дето тоя е много по-култов...Хески беше просто некадърен, а Крауч е некадърен, грозен, кон, много грозен, гаджето му се друса с бело и се чука с някъв строител...абе просто...икона...ама се отклоних деба..та...миналото лято Крауч...това лято...човека дето никой не може да му каже името правилно...чувал съм какви ли не интерпретаций...Куйт, Кайт, Кют, Кауйт...за неговите външни характеристики няма да говорим (те се виждат във поста на Бойчето), а ще кажа само едно за неговите футболни качества-няма ги! :D

Иначе какво...най-прясното е...един мач наскоро...да гледаш супер напрегнат мач 90 минути, и в 90тата минута играчите на Ливърпул да не знаят какво става, да не могат да се осъзнаят...да гледаш как Шийзи умира от кеф и всичките играчи на Юнайтед са върху него, как Коп е смълчана и също не могат да се осъзнаят - Priceless...да, определено мога да кажа че харесвам Пуул...

Ама се отклоних бе деба...мразя много Арсенал...мразя всичко френско в отбора им, най-вече мразя Венгер и Анри...мразя как всички сипят Анри с похвали как бил най-добрия футболист в света и тн...мразя всичко това...мразя Реал, мразя Милан, Ювентус, Интер, Рома ще започна да ги харесвам скоро, щото ше ни отворят пътя към полуфинала...(хихи)...и така...писна ми да пиша кво мразя деба...

Мразя и тъпите гуд-фор-нотинг сърби дето само крещят "айде бе брате" и някви такива...няма такива селяни, те са по зле дори и от симеоновските лаилдове...(уаилдове(wild agrars))...

ДА, това е plexa, когато има кирилица...ако искате още от това, изръчкайте спамещия админ eNgLaNd да тури кирилица, за да мажа наред!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
See I will,
Always,
Love the reds so much,
We are the team nobody else can touch,
United,
I love them,
They’re the only team I like,
The other ones are shit
And now im gonna tell you how I feel.

Fuck Peter Kenyon and Abromavich
Fuck you Morinho you son of a Bitch,
Fuck Kevin Keegan, and fuck Franny Lee
Fuck Steve McManaman and fuck Man City,
Fuck Leeds utd you’re down and your gay
Fuck Norman Hunter and fuck Eddie Gray,
Fuck Everton and fuck you Liverpool,
Fuck all you scousers,
Cause Manchester rules.

Ronaldo,
Van Nistelrooy,
Play for the badest team,
With Ferdinand and super Roy Keane,
Silvestre, and Ryan Giggs,
And we’ll never let the badge,
Dressed in red, white and black,
We dont give a damn about no one else.

Fuck Peter Kenyon and Abromavich
Fuck you Morinho you son of a bitch,
Fuck Arsene Wenger and fuck arsenal too,
Fuck all the cockneys, we fucking hate you,
Fuck all you scousers,
Cause manchester rules.

Rule rule United, Rule rule United,

Now I hate,
The Scousers,
And I hate Liverpool,
They’re fucking shit
And United Rule,
And chelsea,
Who do u think you are?
Its been fifty long years, and its gonna end in tears,
Your never gonna be as big as Man United.

Fuck Barcelona and fuck Real Madrid,
I’ve loved United since I was a kid,
Fuck Bayern Munich and AC Milan,
Fuck Deportivo and Vasco Da Gama,
Fuck all you scousers,
Couse Manchester rule.

Rule rule United. Rule.

По-добре едва ли някой ще може да се изрази, колкото и да ми харесаха останалите коментари в темата :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове