Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

"ОСКАР 2006" за най-добри автори

Оцени тази тема

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

"ОСКАР 2006" за най-добри автори

10 теми - 20 статии - 17 автори:

==================================

По реда на публикуване на статиите:

MANCHESTER UNITED vs Oracle (Кое е по-силно - Европейското или Световното по футбол?)

hlapaka vs Baev (Англия - готова или не, за световна титла?)

Чаво vs Alan_Smith (Роналдиньо - прехвален футболист, или гений?)

Man_Utd_Girl vs cRaZyDeViL (Жените - разбират от футбол или не?)

Nasunko vs Ingiliz (За или против трансферната политика на Сър Алекс Фъргюсън)

Crash vs Ingiliz (Продажбата на Нистелрой - загуба или плюс за отбора?)

ENGLAND_ vs forevertrance (Шампионската лига - плюс отборите заели 2,3,4 място или само за шампиони?)

R3D aNd_M37h vs sasho (Има ли навсякъде корупция, или Англия е оазис в това отношение?)

kaarito vs Man_Utd_Girl (Бекъм - обратно в Юнайтед, или накъде?)

plexa vs Oracle (Футболът днес – "бизнес" или игра за феновете?)

==================================

В същата последователност ги включваме и в анкетата.

Моля прочетете отново статиите и определете вашите фаворити. Темата с творбите се намира тук

Моля гласувайте!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гласувах за Plexa и Oracle. Много добри статии написаха, но статиите на R3D aNd_M37h & sasho също бяха страхотни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми на мен наистина много ми харесват почти всички :) Трудно ми е да кажа някоя, която най - много ми е харесала. Но определено на мен фаворити са ми plexa & Oracle (Футболът днес – "бизнес" или игра за феновете?) ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гласувах за Plexa и Oracle. Много добри статии написаха

и аз, браво на Man_Utd_Girl & cRaZyDeViL, аз съм пристрастна в този случай, защото разбирам момичето мн добре, но мисля че статиите са прекрасни!

идеята за гласуването по двойки е мн хубава (макар и принудителна, доколкото разбирам). така всички автори са по- амбицирани да обмислят, да пишат изчерпателно и да вложат повече старание.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мнения които са извън темата и всякакъв оффтопик ще бъдат изтривани!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм за plexa & Oracle след тях класирам Nasunko & Ingiliz. Това са най-добре получените статии според мен за тази година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали съм мижитурка, но минах набързо с метлата и изтрих офф топика. Както беше казал и Иво:

Мнения, които са извън темата и всякакъв оффтопик ще бъдат изтривани без предупреждение!

Сега нека продължим дискусията за самите статии. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре бе не го ли взех тоя оскар бе деба...от януари чакам...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Анкетата ще приключи едва след като броят на гласувалите достигне 50 (все пак се стремим към максимална публичност и обективност на вота). ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Анкетата ще приключи едва след като броят на гласувалите достигне 50 (все пак се стремим към максимална публичност и обективност на вота). ;)

Абе то ако чакаме да стигнат 50 ще дойде време за номинации за другата година :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кви номинации като тая година не е имало никви статии... А за това до 50...абсурд...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може ли да правим слова, с които да подканим публиката да гласува против Плекса(примерно) :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Плекса е събрал вече достатъчно вотове за да си осигури ОскарО...а дори и да агитираш някви хора - Хора, агитирани от Нас-Нас да гласуват против мен! Прочетете статиите и ще станете част от чудото наречено Плекса...така няма никакъв шанс да гласувате против мен ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е абсурд 50 вота, просто никой не поглежда вече в тоя раздел...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this