Jump to content
plexa

Смешни снимки

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

И аз го видях тва вчера точно последното което се вижда като потъва е това :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз пък нищо не виждах, защото очите ми бяха потънали в сълзи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз пък нищо не виждах, защото очите ми бяха потънали в сълзи.

Съблекалнята, душовете.. където им викат, ъъ сълзи ъъ видях там ъъъ, щото Иван Иванов много силен първак донесъл Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

П.П. Къде се губиш бе ? Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно време в цеховете и заводите е било нормлано. Чувал съм истории. Ма за футболист. Той още Киряка им буъркаше из дупките :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От туитъра на Лорен Мойс :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): :mood (22): Е значи е ясно защо не играе, проверих в туитъра ѝ, верно го има това :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истинският ли е? :mood (17): Щото не е верифайнат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е че тя каква е че да е верифайнат? За да е верифайнат, тя трябва да има официален сайт и там да пише, че това е нейния туитър. Ама до колкото знам е нейният, аз и аз се изненадах, ама момичето явно е майтапчийка :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момичето си премахна профила още при първите заглавия по темата и измисления от медиите скандал. Не я имайте толкова тъпа, че да си позволи подобни изпълнения, които само ще направят живота на баща и още по-лек в този момент.

Публикувано изображение

Aww, my dear love! :wub: Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А ти от къде знаеш, че не е толкова тъпа, да не би да пиете кафе заедно? :mood (17):

Ти лично не си ли искала да опиташ с негър? Просто може да е искало момичето да пробва, кво толкова, не знам Мойс защо толкова се коси. Е, ся ако Заха и е причинил некви стомашни увреждания... :mood (17):

Иначе има логика Заха да е онодил щерката на Мойс, все пак другия вариант е Валенсия да е бахти връзкаря...

Иначе...

Фен си татуира името на Джон Оби Микел отзад

Лорен дали не си е татиуирала на някое тайно място името 'Wilfried Zaha'... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А ти от къде знаеш, че не е толкова тъпа, да не би да пиете кафе заедно? :mood (17):

Ти лично не си ли искала да опиташ с негър? Просто може да е искало момичето да пробва, кво толкова, не знам Мойс защо толкова се коси. Е, ся ако Заха и е причинил некви стомашни увреждания... :mood (17):

Иначе има логика Заха да е онодил щерката на Мойс, все пак другия вариант е Валенсия да е бахти връзкаря...

Ти си ебати простака Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това че на теб егото ти свети в червено откакто си модератор и ти пречи да виждаш по-далече от собствения си пост си е твой проблем, не на мен или на някой друг във форума.
Цялата простотия Заха-щерката-на-Мойс тотално се изтърка, според мен.

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бати дебилното мнение, модераторе :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
HI7MAN Радвам се, че започна да схващаш текст от 4 реда. Скоро време ще почнеш и по 40, споко, имай търпение! Lanna Ти сега кво се палиш? :mood (17): Тва за егото и модераторството е доста грешно твърдение, честно. По тая логика останалите поради каква причина са така? Просто има теми, които са ташак и такива, които са сериозни. Тази например е ташак. Просто ми направи впечатление, че говориш с голяма сигурност, че това е лъжа, а това с нищо не може да се докаже. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове