Jump to content

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали. Слепият Джо пита: - Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво: - Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно: - Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: - Аз! Джо стиска още по-силно: - Кой аз? Тишина… - Кой аз? - стиска още по-силно - П-педро. - Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо. Тишина… - Питам, кой Педро?! - и още по-силно стиска… - Н-немият П-педро…

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали.
Слепият Джо пита:
- Кой си ти?
Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво:
- Кой си ти?
Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно:
- Пак питам, кой си ти?
В отговор се чува стон:
- Аз!
Джо стиска още по-силно:
- Кой аз?
Тишина…
- Кой аз? - стиска още по-силно
- П-педро.
- Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо.
Тишина…
- Питам, кой Педро?! - и още по-силно стиска…
- Н-немият П-педро…

Да не забравиш от кого си го научил :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:champs (14): :mood (28): Е за тва спомен нямам, хахахаха :mood (17): Нещо се рових във фейса и видях, че съм го споделял преди 4 години, а като го прочетох се смях на ново :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бабо, скъсаха ме на изпита.... -Така е като не ядеш!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Любимият ми въпрос: "Защо?" - Защо доставчикът на пица пристига по-бързо от Бърза Помощ? - Защо жените не могат да си слагат спирала за мигли със затворена уста? - Защо думата 'съкращение' е толкова дълга? - Защо трябва да кликнеш старт, за да затвориш Windows? - Защо не произвеждат храна за котки с вкус на мишки? - Защо на опаковките с храна за кучета пише: "С нов по-добър вкус!"..Кой я е пробвал? - Защо стерилизират иглите, които ще бъдат използвани за Евтаназия? - Всеки е чувал за неразрушимата Черна Кутия на самолета..Защо не направят целият самолет от този материал? - И ако летенето със самолет е безопасно..Защо залата за пристигащи на летището се нарича 'Терминал'? - Защо натискаме бутоните на дистанционното по-силно, когато батериите са почти празни? - Защо перем хавлиите за баня? Не се ли предполага, че ги използваме когато сме чисти? - Защо пилотите 'Камикадзе' носят каски? - Как са успели да сложат табелата: "Ходенето по тревата забранено!"..Точно в средата на тревната площ? - Когато човекът е открил, че кравата дава мляко..Какво по-точно е търсил в този момент?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (11): :facepalm: :mood (27): Тва сигурно и на дядо ти му е писнало да го слуша като малък. Толкоз е син сити тва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood (11): :facepalm: :mood (27):

Тва сигурно и на дядо ти му е писнало да го слуша като малък. Толкоз е син сити тва.

Тва направо си е от времето на Римската империя и тамошните бардаци (син ситита) Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, айде стига сега, не ме разкъсвайте :mood (17): И аз за първи път го чувам, та за тва :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На английски сигурно ти е за първи :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сложих си песен на Криско за аларма на телефона. Сега всяка сутрин се събуждам 5 минути по рано, за да не я чуя...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Седят четирима мързеливци в стаята. На вратата се звъни. Минава един час и първият казва:- Звъни се!Минава още един час и вторият казва:- Трябва да отворим!Минава час и третият казва:- Ще ходя да отворя!След още един час четвъртият казва:- Не, аз ще отида да отворя.След още един час четвъртият отваря вратата, а отвън стои изненадан пети мързеливец:- Ейй, като ракети сте, бе! Даже не можах и втори път да звънна… на мен ми стана смешно :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
смятай значи, тоя е толкова мързелив, че не може да звънне втори път :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

смятай значи, тоя е толкова мързелив, че не може да звънне втори път :mood (17):

Аз си мислех,че е от нещо друго...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Седят четирима мързеливци в стаята. На вратата се звъни. Минава един час и първият казва:- Звъни се!Минава още един час и вторият казва:- Трябва да отворим!Минава час и третият казва:- Ще ходя да отворя!След още един час четвъртият казва:- Не, аз ще отида да отворя.След още един час четвъртият отваря вратата, а отвън стои изненадан пети мързеливец:- Ейй, като ракети сте, бе! Даже не можах и втори път да звънна…

на мен ми стана смешно :mood (17):

Тва също е от вицовете, които могат да се разкажат на всичките приятели Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз си мислех,че е от нещо друго...

ти си бил #многозле щом не можа да схванеш вица... боже боже какви хора има

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Админите, докога ще го търпите тоя трол да спами всяка тема с безсмислени постове ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мъж отишъл на масаж. Масажистът го мачкал, разтривал и по едно време ненадейно му мушнал един пръст в дупето. - Какво правиш бе? - Майтап бе, човек! - казал масажистът и продължил масажа. Мачкал, разтривал и ненадейно му вкарал два пръста. - Ей, кво правиш, бе? Кво става тука, какъв е тоя масаж, бе? - Пак майтап бе, спокойно, няма повече. Оня пак легнал, масажистът продължил да мачка, да разтрива и изведнъж рязко му вкарал онази си работа. - Ооооо, кво стана тука бе, пак ли майтап? - Е кво, гледам че носиш... - 'ма мноо ли е грозна? - Брат...като ми прати снимка по Скайпа, антивирусната я блокира Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове