Jump to content

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

наистина са невероятни

:mood (20): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Студент танцува с приятелката си в дискотека. И изведнъж пада на дансинга. Приятелката му започва да вика: - Човекът припадна! Донесете вода! Студентът с последни сили добавя: - И хляб!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Учител в Бразилия: -Деца,бройте до седем ! - Muller, Klose, Kroos, Kroos, Khedira, Schьrrle, Schьrrle.. :mood (17): Редактирано на от ZaKoNa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тва е щото немците нали вкараха 7 гола вчера, и изреждат голмайсторите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тва е щото немците нали вкараха 7 гола вчера, и изреждат голмайсторите.

Публикувано изображение

Нарочно ли го правиш или по default си такъв? Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те последните 2 коментара бяха по смешни от вицовете. :mood (17):

И тука важи в пълна сила, хаха :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре го обясни, че бех почнал да търся в гугъл как са числата на португалски...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
въпреки, че нещо 3 и 4 са еднакви, както 6 и 7... за тва първаночално си викам "абе тва нещо ме съмнява", ама като го прочетох 3-4 пъти и се замислих схванах вица

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успешно заместваш Din4o като шута на форумО, браво.Даже няма да е зле да ти прехвърлят тоя ранг на тебе :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз първоначално го имах, ама ми го махнаха, така че Динчо може само да ми диша прахта :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе мен честно казано коментара след вица ме разсмя повече от колкото самия виц. Сещингс?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В едно село, старият поп се пенсионирал и на негово място пратили нов, млад, току що завършил семинарията. Първата му литургия ще му е и държавен изпит. Притеснил се младока, че ще го изпитва лично владиката. Отишъл за съвет при стария поп: -Не се притеснявай синко. За да се отпуснеш мини сутринта през кръчмата и удари три коняка на крак! Аз и владиката се познаваме от деца. Ще ти уредя изпита!!! Ден след литургията, отива отново младия при стария поп и пита: -Дядо попе как мина литургията? -Виж сега синко, по мои сметки коняците са били не три, а около 30, защото: 1. В църквата не се влиза по долни гащи и потник. 2. Не се пълзи на 4 крака. 3. Не се пикае в легена за кръстене на бебета. 4. На бабичките се подава да целунат кръста, не х*я ти. Виждаш с практиката си зле, но и теорията ти малко куца, защото: 1. Адам не е пръснал сливата на Ева, а откъснал плода на познанието. 2. Евреите са дошли от изток, а не от п*тка си майна. 3. Христос е распнат, а не опънат на кръста. 4. Мойсей е превел евреите през пустинята, а не ги е прееб@л! 5. В карая на литургията се казва "Амин", а не айде е*ете си майката! До тук, както можеш да де сетиш беше скъсан, но се обърка и вместо ръката целуна х*я на владиката, че той ти писа 3 от умиление! Полят изпит, взет изпит! :mood (17): Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
доста силен виц, нямам търпение като се събера в компания да го разкажа и всички много да се смеят. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Между другото бях тръгнал да пиша нещо подобно, но го изтрих... сега вече не съм сам... явно двама ще го разказваме :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз ще се включа. Обичам да прекъсвам хората с типичното българско "да ве, ама аз тоз го знам по друг начин..." :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес ме хванаха да пикая в басейна... спасителя така извика, че за малко да падна във водата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пенисът ми влезе в книгата на рекордите Гинес! После ме изгониха от книжарницата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всеки ден, излизайки от вкъщи, Пепи срещал комшийката която била омъжена, но пък за сметка на това страшно красива. И всеки ден когато я срещал край блока, винаги й казвал: - Леле, какво парче сииии, направо като те видя и полудявам. Един ден тя се спряла и казала: - Какво постоянно се захласваш и нищо друго не предприемаш? Донеси ми 1000 лева и работата ти е уредена! _ Сериозно?! - не могъл да повярва на ушите си Пепи. На другия ден по обяд отишъл и позвънил на вратата на комшийката. Когато тя отворила, той и дал 1000 лв както му била поръчала и.... хай живот, здравей здравей! С една дума дал всичко от себе си и тя отвърнала със същото. Вечерта когато мъжът и се върнал от работа я попитал: - Маро, Пепи да е идвал днес тука? Лелеее - помислила си жената някой ме е натопил! - Да, идва. Защо? - Да ти е давал някакви пари? - Да, даде ми 1000 лв. (зафъфлила от страх тя) - Много е точен тоя Пепи бе ейййй, евала му прайм. Вчера дойде при мене и вика: "Брато, дай ми 1000 лв на заем утре до обяд ще ти ги върна! "

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пъшкащите тенисистки са и по-добри в леглото, тъй като при издишването вдишват с мишниците си. Путките им са по-прагматични, храбри и доброжелателни, имат ярък и находчив характер. Не съм ебал много от топ 100, но ето няколко с които копулирах........ Каролина Вожняцки: сливата и е с вълнуващ спектър и леко плах темперамент, пъшка като хомяк, връз който е паднал палет с олио. Сара Ерани - месести генеталии, като на цвете ядящо бобри, стене като пиян моряк в тъмен нужник. На Ли - притежава изцъклена, но скромна и традиционна пичка, тънко гласче подобно на давеща се маймунка(и-и-ис-и-ис-и-и-и-и-и). Накрая Серина Уилямс - путка на преял сърдит бухал, реве като аварирал бетоновоз в свинарник и вика: "гив ми Кольо уан мор дик" - е аз да немам сто уя, ма. Пъхам се в нея целия(буквално) - после ме ражда... оргазмът и има широчина, съчетана с максимално пе ха. Внимавайте с тенисистките - на свирките са локомотиви(заради дишането), но за ебане ви трябва запас от сили(и хубава книга) да блъскате по часовник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момиче влиза в колата на момче: - Тук мирише ужасно! - Ми, 300 коня бе! Как да мирише ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове