Jump to content
INGILIZ

Фулицър

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

аз поне не съм виждала подобни постове... определено има обезкуражаване и безверие, амаа чак пък толкова не съм виждала :huh: в цитатите има и голяма доза истина, ама някакси фен да го каже и то по един такъв по - различен начин ... не знам сранно ми е ..

Нашите бяха отписали титлата още след третия кръг.

П.П.

Ако Господ се направи на Бербатов и реши мача - ще бъде черешката на сладоледа.

Тоя е за военен съд според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Накрая на сезона, когато са шампиони на Англия, всички отново ще са приятели :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

вече сте фаворити за титлата.
олекна ми (:

Колко е жалко да си фен на Пул и да се радваш, че те мислят за нищо и така имаш по-голям шанс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

To e ясно, тоя мач трябва да се забравя много бързо и да започне една добра серия (не знам защо го казвам като аз самия не го вярвам .. ). Та поне да стигнем Пул които мисля че ще стават все по несигурни. Юнайтед мисля че си подпечатаха титлата и то твърде рано.

Това от 6 мача насам го повтаряме :laugh:

наистина нападнието ни е много зле , тоя Дрогба направи ужасни отигравания , имах чувството че топката се удря в дърва след всяко негово докосване Анелка и той злетак
Изобщо доста хора има които трябва да напуснат от състава
направа ни унижиха 3 почти единтични гола да ни вкарат тая защита млоумна ли е незнам

Робиньо ни лиши от титлата.Или ръководството.Не знам кой точно.Имаме още шанс за титлата.5 точки ни дърпат пул и манчестър, а има още почти 20 мача.Има много дербита, в които те ще губят точки.

Виждате ли, пак късметаааааааааааааааа!!! И рефера, че не дигна червен картон на Роналдо за отиграване на положение след свирена засада; и на Гигс за мазното изпълнение на корнер. Рефер + късмет пак ни прецакаха! Сколари е велик; само му дайте още малко шанс! Сериозно ви говоря, тоя ще ни направи шампиони... точно както Чех от някакъв смешко, какъвто беше преди години, тоя сезон направи перфектен вратар от световна класа!

Едва ли и отбор от Чемпиъншип ще допусне 3 гола от центрирания.

Лошото е,че Сколари приема загубите със усмивка.Те го газят той се смее

заключвайте темата че няма какво да разсъждаваме повече върху тази нищожна вечер

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

наистина нападнието ни е много зле , тоя Дрогба направи ужасни отигравания , имах чувството че топката се удря в дърва след всяко негово докосване Анелка и той злетак
Изобщо доста хора има които трябва да напуснат от състава
направа ни унижиха 3 почти единтични гола да ни вкарат тая защита млоумна ли е незнам

Това да не е Криско случайно? :)

Иначе винаги е забавно да мъките на фенове, макар и на отбори като Арсенал или Челси, които се мъчат да обяснят нещо на разбирачите. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея хора са безнадеждно малоумни, с всеки изминал ден се убеждавам в това. То не бяха демони, нацисти, сега пак някакви класики. Особено тоя с "червения картон за Роналдо за отиграване след свирена засада" го поздравявам като висш футболен мислител! ХВАЛА на таквизи хора!

Или Чех, който Сколари го направил голям вратар (нищо, че и двамата не го знаят това). :wacko:

Големец! :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не знам НиколаЕ, ама като минеш 2-3 страници назад и прочетеш мнението на оня за демоните и нацистите ... всичко може да се очаква от тея, не си пият невролиптиците явно. <_<

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Форум на ливерпул, тема - 'Кой друг отбор в Премиершип ви харесва?' ...

Манчестър Юнайтед

След Ливерпоол,Евертън,мърсисайдските отбори най ме кефят

Авеее яяя ..

Тва че съм казала че харесвам играта на Манчестър си е лично мнениее.. Хайде отречете, че Манчестър играят най-добре.. ТВА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ПРЕДАВАМ ОТБОРА заради който прогледах футбол.. И най-мраза да съдат за човек по тва откъде е.. Да, Роналдо ми е един от любимите футболисти, защото за възрастта си не е постигнал малко, а и фактите говорят сами - кво ли не постигна през 2008-а тъпо е да се гони човек от форума само защото има лично мнение малко по различно от другите.. ако искам ей ся ше влезна във форума на Манчестър и ще напиша че харесвам Манчестър, но се съмняям че ше ме изгонят.. както и да е де, написах поече отколкотоо тряя.. не ми пука, праете квот знаете

* Фенове до гроб ! Bcе едно някой от нас да напише подобно нещо за пул или шити ?! Като цяло доста странен форум си имат проекто-шампионите. Темата - 'Съдийски произволи срещу Ливъпуул и в полза на враговете 2008/09' няма равна !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма как да не признаете, че е изключително забавно да наблюдаваш Ливерпул. С постоянните им мечти за титли и световна доминация просто ти сгряват сърцето :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ми не е като да кажеш, че е нямало такива и при нас.. хаха

няма майтап някой беше изтърсил миналата година ли кога, че харесвал играта на АрсеАнаЛ :wacko: :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

30 милиона на вятъра? Бербатов заглуши критиците хахаха- а бе ей, спортал кво пишете бе, за 90 минути бербатов не показа абсолютно нищоо, пълен въздух е за 90 минути бербатов има удари към вратата0,5, слаб бербатов и ман ю,тази година играят АНТИ ФУТБОЛ,С този игра ли ще ставате шампиони ве, ЛИВЪРПУЛ когато пада играе по красиво от вас бе, един път 1-0, два пъти 1-0 ама трепи път ще глътнете биберона- НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ ДА СТЕ ШАМПИОНИ-БЕРБАТОВ Е НАЙ ГРЕШНИЯ ТРАНСФЕР НА МАН Ю, това го знае всяко хлапе-хахаха, ЛИВЪРПУЛ заслужава шампионската титла-ще видите във понеделник какво е красив футбол от страна на ЛИВЪРПУЛ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя фен на ЛузърФуул е много ама найстина много прост. Айде дане почваме ние да бройме мачовете който тия лузъри измъкват с по 1 гол разлика в последните минути и то супер калитско.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

See, that’s where they truly are Jammy Bastards. If that had been us we’d have bloody conceded in the last minute, not scored.

If it happens once, its luck. When they do it every season for he last 15 seasons, its not luck.

God help us, then, because we’re not lucky at all. Nor have we been doing that for the past fifteen years.

WE LOSE. Fuck United! Fuck the Premier League, I don’t want it anyway! FUCK THE FUCKING WORLD. I’m throwing this shitty laptop away, hung on me the fucker FUCK THIS SHIT I wish DIARRHEA ON EVERYONE IN MANCHESTER! FUCK!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чак сега го виждам, че е ръка, но Е ръка. Наистина в реално време е по-трудно да се забележи, но има и асистент на 20 метра от ситуацията. Ето как съдиите дадоха 4 от 6-те точки на Маню с Болтън, а те им бяха от боуги-тимовете тоя сезон като игра...

:laugh:

Пореден цитат от темата Съдийски произволи срещу Ливъпуул и в полза на враговете 2008/09 ... Обсъждат 'играта с ръка' на Карлитос в момента, когато се пребори за топката преди да подаде за гола на Митко. Много интересна и трудна ситуация, трябва да се вгледаш много внимателно, но дори и да е имало контакт не мисля, че е бил умишлен. Обърнете внимание на ситуацията малко след паса на Гигс, около 35-та сек.

Малшанс голям за нас и боншанс голям пореден за Маню.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

е ти булка Спасов ден-"отборът Х",кой мач поред ни е брои ли ги някой???

Вече не знам кво да кажа писна ми живота от тия хиксове..но това не е най-лошото дано престанем да правим така в ПШ този за рвванша дано рафата пусне резервите и да не ги мъче Торес,Джерард и т.н.

Хал-хабер! Аз по-глупава игра от нашата не съм виждал... 2 еднакви мача. Центрирания,центрирания и едно голямо НИЩО.

Абе не ми се мисли какво щеше да стане ако Артета беше на терена, остави загуба, то унижението...

Не ме итересъва ФАcUp нито Карлинг къп.Дано не продължарав така Важното е да спречелят или ШЛ или ПремиерШип,доне не останем с презни раце на Края на Сезона

Сега поне разбрах в какво е голям специалист нашия велик треньор-в Х-вете.До два месеца ще ги направи поне 20.

На мен са ми много интересни. Допреди 3 седмици някъде си вярваха толкова много, а сега !? Тъжно е ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
номиран хидинк и директно го обявявам за безапелационен победител, определено..

ХИДИНК: ДЖЕРАРД Е НАЙ-ДОБРИЯТ В СВЕТА, А ИЗБРАХА РОНАЛДО ЗАРАДИ ПРИЧЕСКАТА

Селекционерът на Русия казва, че повечето негови колеги, национални треньори, които са дали гласа ди за Роналдо, са били подведени от факта, че португалецът е по-хубав! Хидинк заяви: „Роналдо е едно хубаво момче. Той е добре сложен, а прическата му винаги е нагласена. Но Стивън Джерард от Ливърпул, или Лео Меси и Шави от Барселона заслужаваха наградата повече.”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хидинк - новият треньор на Ливерпуул. Джерард - п*д*раст.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ама тоя Хидинк до някъде е прав, ама само до някъде. Роналдо наистина си е хубаво момче и така спечели наистина много фенове и предимно фенки. Вчера се събудих много рано и гледах Кой е по - по - най ? :laugh: и гледах само едно дете.. едно дребничко и искаше да стане футболист и го питат кой му е любимия футболист и то казва Роналдо, питат го защо точно той, а детето казва, че го харесва, защото е красив! Ама въпреки извоюваната си слава чрез хубава прическа и т.н. Рони имаше наистина добри мачове, в които беше главен герой и точно тези мачове, никак не бяха малко... определено си заслужи всичко, което спечели и сравненията с Джерард са дори неуместни :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Огледалото, което Рууни не поглежда
Казват, че в съблекалнята на Стамфорд Бридж има огледало, което при гостуванията на Манчестър Юнайтед го изнасят или поне го покриват. Това се правело изключително заради нападателя на Червените дяволи Уейн Рууни. Кой знае защо хората на стадиона решили, че ако се види в огледалото преди мача, английският национал, който в никакъв случай не може да се похвали с външност като на Ален Делон, ще се разлюти и ще играе като луд.

Това е цитат от 7 дни спорт, статията е в две част и се казва "За Венгер, фън-шуй и креслото с №13" :laugh: Авторът не е особено оригинален, но ако ви се губи време ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе сравнения между Роналдо и Стиви.. ай стига... адската тъпня. Стиви е човекът-отбор и го фаворизират само и единствено щото просто НЯМАТ друг свестен (с изключение на Торес). Роналдо е Роналдо, Джерард е Джерард, а Хидинк е педал - съвсем просто е. А относно "грозния" Рууни мога само да кажа - Крауч, Каут + Оби Микел + САНЯ ( РУСИЯ НЕГЪР)!!!!!!! после Рууни бил най...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Руни си е хубавичък -_- не мога да разбера защо всички го слагат за най - грозен ... балъци <_<

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове