Jump to content
INGILIZ

Фулицър

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Трудно мога да определя кой е най-слабия играч в мача.Затова ще заложа на Венгер.

хахахахахах
това е много добро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе Дани, че беше малко куц при нас е така, ама според мен там ще играе по-добре, ся друг е въпроса колко ще вкарва. С нищо не е по-слаб от Жиру и Саного. Иначе Арсенал ги смятам за будалички, не знам кога ще дадат шанс на Кямбъл, много добър играч.

Жиру колкото и да го псуват си е добър нападател, на мен лично ми допада начина на игра. За тоя Саного нямам мнение, не съм го гледал въобще... Но гарантирам, че нашия е по-зле и от двамата :Д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ся влезнах малко да се разведря при аналците, и мога да кажа, че има още нови попадения:

Забелязвали ли сте, че Уелбек е по-голям симпатяга от Стъридж, който има някак си неприятна мутра

Тяхните негри са най-красивите негри. Другите негри са грозни.

---

https://www.youtube.com/watch?v=p8wMBkSpm6k -> това клипче са пуснали и му се възхищават на Уелбек, какъв играч бил. :D :D :D

Пуснах въпросното клипче и 1 минута от клипчето се вижда само как Уелбек губи топката с малоумни отигравания, тип ритни я напред и бягай колкото можеш, хахахаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ся влезнах малко да се разведря при аналците, и мога да кажа, че има още нови попадения:

Тяхните негри са най-красивите негри. Другите негри са грозни.

---

https://www.youtube.com/watch?v=p8wMBkSpm6k -> това клипче са пуснали и му се възхищават на Уелбек, какъв играч бил. :D :D :D

Пуснах въпросното клипче и 1 минута от клипчето се вижда само как Уелбек губи топката с малоумни отигравания, тип ритни я напред и бягай колкото можеш, хахахаха

Някой тука беше постнал за екпите. С Пума сега щели да изглеждат по-здрави и гърдите им щели да изпъкват :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой тука беше постнал за екпите. С Пума сега щели да изглеждат по-здрави и гърдите им щели да изпъкват :mood (17): :mood (17):

gay gooners :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е те не случайно правиха кампания срещу хомофобията. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смеят се на Люк Шоу,ама Жиру е бетер него,ако не и по-зле..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахаха, аз помня още като си представиха екипа имаше коментари, че тия повече им харесват, защото фланелките били плътно по тялото на играчите и така им се забелязвала физиката, а не като тия на найк, които са били широки, е паднах направо, бахти педерастията... :mood (17):

Ся някакъв казал, че Уелбек е по - красив от Стъридж... :mood (17):

Ако Фалкао в момента беше при орките или А-нал, то феновете им щяха още да са в еуфория. Щеше да се налага мнение, че няма проблеми с контузии, не е застаряващ и е най - големия голмайстор. :mood (17):

ss4, за какъв ден говориш? По - скоро става въпрос за часове. :mood (17): Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм на мнение , че Жиру хич не е слаб нападател. Да , не е Фалкао , пропуска , но е висок , има добро пласиране , силен и често точен удар . Като цяло си е доста по-добре от Данчо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е слаб нападател, ама не е и силен, общо взето е средностатичстичекси нападател, който рядко вкарвава на големи отбори, миналия сезон 80% от головете му бяха за статистиката и за 3 години не е вкарвал на никой от големите освен срещу Тотнъм и Евертън. За 3 избор е добре, ама aко си мислят че той ще ги вкара в борбата за титлата, тва просто няма как да стане. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тромав е, ама нормално... докато съотборниците му тренират той снимка реклами за хюго бос

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
'' Фалкао беше феномален голаджия! Уникален играч, който можеше да огорчи всеки вратар и всеки отбор! Обаче неговия апогей мина и това ще се усети много, много скоро! Манчо го купуват, защото ще играят много с центрирания, а на него май единствено играта с глава му остана... Очаквам да стартира добре с няколко гола в няколко последователни мача, но въпрос на време ще е да се адаптират към неговата игра и да го блокират, та нищо чудно да е по-скоро неуспешен трансфер!... Неговите най-силни години бяха в Атлетико М, а Манчо му беше последната надежда за милионен договор - затова и избяга от ШЛ! Просто не му вярвам, че е на 28 год., а по-скоро вярвам на "скандала", че е с 2-3 години отгоре и те ще си проличат и натежат във ВЛ!... Исках го този играч... Но сега не... Вече не... '' Тъпо фенче на Анал...сигурно 16 годишно. Първо Монако са закъсали парично(колкото и странно да звучи) понеже собственика им леко имал да дава 2.5 милиарда на бившата му жена след развод.Нормално Монако да не може да дава такива заплати.Хамес и той беше продаден и други също. Второ как пък тоя разбра ,че Фалкао в Англия нямало да прокопса...много са ми интересни тея пичове...аз пък да ви кажа ,че Английските защитници половината са безподобни дървета и за нищо не стават.Отделно човека се е доказал и в Португалия и в Испания ,а и в Монако където само тъпите контузии му попречиха.. Все едно Ибрахимович където не е ходил там не е мазал.Само в Англия не е бил където съм сигурен ,че пак ще е машина. Да си гледат скапания отбор със смешните нападатели и защитници...имат една халфова линия дето винаги половината им е в лазарета...един се оправи двама се контузят..там са така. Не случайно трети капитан ги напусна и им се изпика в лицата.Ума не ми го побира само защо Йозил и Санчес се насраха там..при безтитленика Венгер. Бендтнер,Шамак,Саного,оня Корееца..то не бяха дървета не бяха гори..Жиру не е толкова слаб ,ама не е нищо повече от средна класа нападател дето няма да изригне и да вкара 30 гола като Суарез или Перси. Аре у лЕВО Редактирано на от FightClub

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мислиш ли че хора,който не помнят историята и не уважават героите,могат да имат силата и духа да направят нещо голямо за Англия.Визирам младоците в сегашния национален отбор на които ще се разчита.На мен лично последната ми надежда е в Джак Уилшър.Може би само той има потенциал и качества да замени именитите си "батковци",които до колкото знам са му били и кумири.Кой е според теб играчът от сегашния състав,който може да обедини и да ги накара да си повярват тези-другите бездарници.ПП-голяма грешка на Ходжсън че даде лентата на Рууни.Този отдавна е свършил за футбола и никога не е бил лидер.Уилшър трябваше да я получи,за да може да гради авторитет и самочувствие,тези малки две неща които все още му липсват за да стигне Франки и Стиви.Иначе качествата и уменията на терена ги има.

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Боби , не смяташ ли ,че при напускането на Фъргюсън Юнайтед трябваше да подходи както при Шенкли,Пейсли и Далглиш през 60-те,70-те и 80-те.А имено преди мениджъра да се откаже да вземе подходящ асистент ,който да го наблюдава през годините как работи и след това да остави всичко на него?

Боби Борисов : Манчестър Ю не е Ливърпул. Като цяло там решенията се визмат по различен начин. А и бордът на директорите на Юнайтед явно има определени идеи за бъдещето на клуба. И те включват друг тип идеи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уелбек не може да си поведе топката, какво става днеска бе...

То е ясно от къде. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уелбек днеска от три не вкара, другия път от 2 положения 2 ще вкара, помнете ми думата!

:D :glory (12): Тея кога ще се усетят, че взеха УЕЛБЕК, а не Анри2. Аз Уелбек си го харесвах, много се бори за топката, не спира да тича и да работи здраво ама за нападател не става, сори. Гол от него много трудно може да видиш.
П.С.: Цитата е от форума на А-нал Редактирано на от manutd_didaka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме напредък, не паднахме с много, вкараха ни трудно. Изпросена дузпа, не дадена за нас, не даден червен на Кейхил, и накрач БОС-а не можа да надбяга Коста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен сме фаворити за титлата въпреки слабото начало,всичко зависи от нагласата на момчетата и лек размисъл в главата на Венгер за позициите и ротациите в състава ни както и правилната мотивация, защото класата я имаме , остава ни само съвсем малко и 

Borislav Borisov @BobyBorisov

Още не съм чел биографията на Фъргюсън. Но тази на Рой Кийн нямам търпение да я видя. Вярвам му за разлика от Фъргюсън.

Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето от форума на Байерн. 

В крайна сметка ще видим. И за всички нови съфорумци - няма как фен на Байерн да харесва рижите тикви от Манчестър. Този отбор направи половината си история и митология на наш гръб. Да не видят Шампионска лига дано в следващите 32 години!!! 

Тео, в нашият форум този отбор се изписва КЗМЮ.

КЗВГ и ВЕЧЕН КЗМЮ скоро с ъс сигурност няма да видят дори ЛЕ :D

Маркетинговата машина на "най - силната лига" си има и своите платени журналя. Отдавна не бях чел толкова безумно нещо. Няма да го коментирам цялото само дето излиза, че един перфектен икономически и спортен модел като Байерн е лош, а наливането на руски мафиотски пари или пък петродолари наготово е по - добре. Баси логиката!!! 

Мисля, че тази тема е време да се премести в раздела с вицовете. С оглед на тази статия (http://www.sportal.b...php?news=516588) и развитието на мачовете днес си умирам от кеф просто. Борусия, които са на нивото на КПР, имат 12 точки в ШЛ... нито един английски отбор няма толкова, а и ако изключим челси не виждам как някоя банда дървари въобще ще постигне 12 точки до края на груповата фаза.

Лузърпуул, които уж играеха "позешън футбол" днес се скъсаха да ритат топката напред и да използват техники от уличния бой. Към 70тата минута, на Брендън "тики-така" Роджърс най-накрая му хрумна радикалната идея, че резултатът е само 1-0 и няма да е зле да се опитат да вземат нещо от този мач. А арсенал са една пародия на футболен клуб, който в последното десетилетие не спира да ме забавлява с изявите си. Въобще думите "английски" и "футбол" не трябва да присъстват в едно изречение. 

Нека някой пак да ми каже колко силно е английското първенство... всяка година английските отбори са едни и същи смешници в Европа. И миналата година големите Сити и Арсенал като попаднеха на отбори, които можеха да пресират и изведнъж изглеждаха жалки и безпомощни. И сега е така - Арсенал изглеждаха супер срещу сити (които съзнаваха, че са по-слаби и решиха да играят ръгби) а днес изглеждаха жалки и безпомощни срещу пресата на Дортмунд. Лузърпул пък едвам бият лудогорец... за какво си говорим? Нека са по-богати от испанските и германските отбори, нека имат може би и по-добрите индивидуалности средняците и опашкарите в Англия в сравнение с еквивалентите им в Германия и Испания но като отбори и като треньори и тактики са светлинни години зад еквивалентите си в Германия и Испания.

Ясно - никой тук не  трябва харесва КЗМЮ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пак копираш некви неща дето са на 90% точни, ама айде :mood (17): . Изключвам първите три поста където ни сипват, ама не е като ние тука да не пишем същите неща за другите отбори, моля ти се. Тая статия в спортала верно е доста жалка. Дортмунд = КПР. Йъп.

Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове