Jump to content
INGILIZ

Фулицър

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Това е тема за квинтесенцията на запалянковщината, съкровищницата на глупостта - бисерите на феновете по адрес на Манчестър Юнайтед и футбола въобще. Срещаме ги всеки ден - просто ги събирайте тук ... нямате си на идея за 2 страници какъв смях пада. Защо темата се казва Фулицър? От английското "fool" и журналистическата награда "Пулицър". Разбира се и ние ще си избираме победители и лауреати. Първият такъв е виден член на форум "Арсенал" и за изказването си според мен заслужава водещо място - да бъде флагман и патрон на темата! С какво я спечели? Не може да се определи или квалифицира:

"Гигс никога не е бил ВЕЛИК играч. Той проби във футбола само защото момчето преди него в лявата зона на полузащитата Лий Шарп с еконтузи. Иначе същия велик играч седя на пейката дълго време. Освен това онзи полуфинал, за който намекваш никога не ме е притеснявал. тогава проблемът беше една пропусната дузпа в 90-а минута от Бергкамп. И понеже аз съм го гледал на живо (в София го даваха само в две кафета, едното в Хаджи Димитър, другото на Златовръх), мога да ти кажа, че след този пропуск бе въпрос на време кога ще падне гола за Юнайтед. Вкара го Гигс, а трябваше да го вкара всеки друг"
Ноу къмент ... :blink: :blink: :blink:
.........................................................
Бисер номер 2 на Патрона в същия пост:
"Ако исках да вляза в твоя тон, щях да кажа, че сте като кучето на Павлов към Адебайор. А и внимавайте с примерите, защото да пренасяш литературата във футбола е доста рисковано".

Кучето на Павлов било в литературата :lol: :lol: :lol: Тука вече не издържах и заръбах масата ... а сигурно Менделеев е генерал от руско-турската война :lol: :lol: :lol:

Та такива работи - събирайте и се смейте на воля ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е тва с Павлов е направо виц!!! Култово :P :lol: :P :lol: :P :lol: Изпокърти мивките!!! Лелел, малел, разсъних се тъкмо ми се спеше! Ха-ха-ха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитати на bergkamp - живият класик във форума на premiership-bulgaria:

аиде удобен слу4аи утре да си подпе4атате купената титла.след загубата на 4елси съм 1000000% 4е 4и4ко раили ще ви удари утре хиперяко рамо и ще ми потвърди о4акванията.и естествено че без поръчкови съдии сте гола вода.а ние цял сезон играем срещу тях

Колко тима имат кеш в света- н на брои.А 49 мача без загуба само 2.Че те и цървена звезда и стяуа имат кешове.Цска и Конструкторол имат повече титли от вас.Е за кво се репчите като балканче на баир.Стига сте живели с миналото и комплекса на реал - имаме тенекиини купи,сега нямаме нищо ама пак се правим на Велики.Бият ни смешни тим4ета като Саутенд и Копенхаген , но пак сме велики.Това ми напомня на оня стар лаф-Кучето си лае кервана си върви.

Това второто мнение като го прочетох и направо ми се взе акъла от смях. То бива човек да е зле, но чак пък толкова... :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изкушавам се да мина през форума на Арсенал и да пусна една анкета - "Какво предпочитате - да спечелите ШЛ или да направите серия от 50 мача без загуба?"

ПП. Изкуших се. На arsenal-bulgaria много им се бави писмото за регистрацията, затова я пуснах тук. Чакам с нетърпение всеобщият любимец bergkamp да се намеси, но имам неприятното чувство, че няма много хора да се постараят да бъдат овековечени в тази тема тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невероятен , Саше , невероятен :lol: , класик човек си ти , класик :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ех тоя тънък манчестърски хумор.Толкова е тънък че вашите фенове над 11 години също не го разбират,та камоли феновете на другите отбори.Ама на вас нали ви е смешно.а отностно най-горните цитати те са на човек разбиращ повече от всички тук на тема футбол и думите му са самата истина,но вие въобще не се замисляте в прочетеното.Повечето от вас(както и аз не си спомням а ине съм запознат с отбора ви по това време,но вие се смеете.А по лошото е че повечето от вас се смеят и пишат глупости а не знаят за какво става въпрос.Просто и те да се включат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
L4yer_Cake кво е това на аватара ти бе :) ? Толква ли си изпаднал, че си слагаш чуждите неуспехи за аватар вместо вашите успехи. Оу вие нямате такива вярно :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много оригинално.Толкова си забавен-сигурно и аз започвам да придобивам от тоя ваш тънък хумор

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ех тоя тънък манчестърски хумор.Толкова е тънък че вашите фенове над 11 години също не го разбират,та камоли феновете на другите отбори.Ама на вас нали ви е смешно.а отностно най-горните цитати те са на човек разбиращ повече от всички тук на тема футбол и думите му са самата истина,но вие въобще не се замисляте в прочетеното.Повечето от вас(както и аз не си спомням а ине съм запознат с отбора ви по това време,но вие се смеете.А по лошото е че повечето от вас се смеят и пишат глупости а не знаят за какво става въпрос.Просто и те да се включат.

Хуморът ми не е манчестърски, а български - така пише и на паспорта ми. От фенове на Арсенал чувство за хумор трудно може да се очаква - то да си привърженик на нещо подобно си е цял майтап. Интересното е, че когато всички останали се смеят, ваши изтънчени милости го обявяват за проява на лош вкус, пример: мач от ШЛ: Арсенал - Реал, двама англичани да терена ... в отбора от Мадрид ... даже Алекси Сокачев не се сдържа :lol: Стига, бе!
Знам, че в нищетата на клубната история всеки гънър се подтиска от вечната сянка на Ливърпул и Юнайтед - разликата у всеки индивид - едните генерират пошла злоба, а другите спортна такава и уважение. Аз признавам и уважавам Ливърпул като вечен противник - защото са достоен такъв и винаги са били - дори в исторически план да ги гоним, поне имаме шансовете да ги стигнем. Най-голямата френска общност в Лондон кого гони? А някакви шансове да настигне по постижения? Цък! Логично идва въпроса защо арсеналци не уважават Манчестър Юнайтед? Или аз Арсенал? Много просто - отборите ни не са противници на такова ниво, а опит за сравнение между велик отбор и група френски ентусиасти с големи мечти, но не всички с адекватните възможности. Арсенал е като френската любов - ефектно и задоволително, но с краткo и променливо действие, а накрая "французите" винаги се оцапват.
Колкото до специалността и квалификацията на цитирания по-горе титан на мисълта ... ще продължа довечера ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз неможах да разбера, кой от двамата класици защитаваш. "Литературният критик", който пише за Павлов или оправдаваш параноята на тема съдиите подпират Манчестър Юнайтед, на вторият цитиран ваш съратник.
Да, като се замисля, си на точното място в точната тема. И, което е най-важното сам себе си цитираш. :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам нас не ни бие един отбор и в двата полусезона :) а като запозчне мач на Юнайтед ослепявам защото това не е отбор за тях важи ( Ръгай с боца,пък кадето отиде ... )

Във форума на premiership-bulgaria е пълно с живи класици и титани на мисълта. :lol:

Ето и отговора, който въпросния уникален субект получи от един наш фен:

И това го казва фен на Челси, отбор чиито голове в повечето случаи са именно тези описани от теб "Ръгай с боца, пък където отиде ..." Може би пък си получил амнезия и не си спомняш последните два сезона?

Повече нямам какво да добавя. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И на всичкото отгоре тоя, който го е казал тва за боца, е с ник F.Lampard. E това ако не е бруталната ирония, не знам какво е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако има по големи калитари от Челси..евала му кажи.Колко мача са спечелили със смешни голове ? Само като си спомня как биха Рединг 0-1.А то да беше само Рединг добре ами то почти всеки мач имат по един такъв гол.Тоя фен пак се е изказал... :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За***е темата нещо ... И тъкмо навреме идва следващия мач на гунерите. След всеки бисерите с лопата да ги ринеш, но този се откроява с дълбока мисъл в перспектива:
"пс. за титлата бих говорил след утрешния мач, а за второто място не и преди мача с челски на Емирейтс"

На второ място е душевно-самозадоволяващ коментар относно "класата" на Франсенал ФъКъ и защитата им в частност:
"По едно време дойдоха някакви пичове .......... и единия вика: Е как тия успяха да вкарат на Арсенал гол? -при което без да се замисля отговорих: Ами от дузпа - как иначе!!! В последствие като се замислих над неговите и моите думи осъзнах, че съм бил много прав. Това, мисля, говори много за отбора ни".

П.П. Апропо, бисерите на изминалата седмица са публикувани в насипно състояние във вестник "7 дни спорт" - статията е на оная подлизурка БЪреков, но ме е гнус да му чета втори път глупостите. Виж, един гунер се е въодушевил до такава степен, че си е сложил за подпис цитат от помпозно-епично-натруфената твУрбЪ на мазника, цитирам:
"О, музо, възпей оня гибелен гняв на Анри"
Анонса неизменно ни препраща към Омир, Илиада и ... описваното събитие (Троянската война) или по-скоро причината за него (дерзанията, придружени с непреодолими мераци - иначе казано взаимопредизвикващи се полови сърбежи у двама младьожи). Т.е. що е бесен Анри и жената на кого от Арсенал се е онодила с кого от Юнайтед? Туй бих попитал аз почти поета, а иначе обикновена подлизурка БЪреков.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А вашият широк cockney хумор продължава да ни весели с пълна сила. Да ми кажеш,че гореспоменатата личност "разбираща" от футбол и твърдяща, че гола на Гигс е нищо повече от случайност... хм що не се явиш при Къци да разказваш вицове ? Така като гледам имаш потенциал. Гола не Беркамп срещу Нюкясъл по твоята логика, би трябвало да бъде оприличен на някаво си обикновено чукване на топката... явно не си си махнал капаците и продължаваш да казваш на бялото черно. Ем продължавайте в същия дух веселбата във форума ни да е на мах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе ,,великите ,, че вие принизихте Англия с вашите подпорки по ниско от Бг. В испания откакто спряха да подпират балета взеха да играят футбол.за 1 път виждам някои да се радва на подарен трофеи.Но нормално е да има толкова деграданти.Кога в Англия 1ия,2,и3ия няма да могат да си спечелят мачовете в 1 и същ кръг?!!!!С вашите безпирни подаръци- НИКОГА.Валенсия тим с 7 поредни загуби и после толкова поредни победи има шанс за титлата?!!!!!!! Всеки важен мач когато издишате идва неизмената балетна стъпка и се почва с дузпа .тоя сезон 10 мача си взехте по тоя безсрамния и нагъл начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От виден член на форум "Арсенал":

Няма такъв отбор Манчестър. В Града има един и се казва Манчестър Сити. Другият е Манчестър Юнайтед, но неговия стадион е извън града. Това поне е факт, който никой не може да отрече. Сигурно се чудите защо на едните викат "гражданите", нали? Да говориш за Манчестър като за отбор, това означава да си идиот и човек, който потъпква традициите в английския футбол. Защото Ман. Сити имат история, която не е за подценяване и това да обвържеш града с един отбор е най-срамното нещо на света.

:o Това просто го оставям без коментар! :lol: Истински "бисер" !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тая връзка ше вметна едно цитатче от редкафе...

A few days after United completed the Treble, City played in the Division Two Play-Off Final and came from two down to gain promotion to the First Division. I'd been at a family do and went to meet all my City mates in the pub afterwards. My best mate who wasn't even born in 1976 when City had last won something was buzzing his tits off, you couldn't take the smile off his face. He said to me; 'is this what it's like to be a United fan?'
I couldn't stop laughing all afternoon. Promotion to Division One versus winning The Treble, and he asked if it was on par.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е и т'ва май идеално се вписва тука --> Масшерано се изцепи: Горд съм, че съм част от "червените дяволи"!

Аржентинският полузащитник Хавиер Масшерано, който почти сигурно официално ще стане футболист на Ливърпул в близките дни, скандализира футболната общественост на Острова, след като заяви, че е щастлив да бъде "червен дявол".

Масшерано си навлече гнева на "Коп", тъй като по невнимание или незнание, използва прякора на големия съперник на мърсисайдци на Острова - Манчестър Юнайтед.

Той заяви пред "Сън": "Вече нямам нищо общо с Уест Хям и подписвам с Ливърпул. Вече съм един от "червените дяволи". Чакам само да ми позволят да играя."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя е нереален. Личи, че му е трудно приспособяването на Остова, щом още не е научил прякорите на отборите :D Сега и ако Карлитос отиде в Челси ще е иделано!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още едно култово изказване: Собственикът на Хартс: Селтик и Рейнджърс подкупват съдии Собственикът на шотландския футболен клуб Хартс Владимир Романов, обвини грандовете Селтик и Рейнджърс в подкупване на съдии, предаде агенция Франс прес. "Те подкупват играчи и съдии. Когато това се случва със слабите отбори, никой не е в състояние да им се противопостави. Но когато се срещат помежду си, тогава арбитрите могат да свирят обективно", заяви Романов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е и т'ва май идеално се вписва тука --> Масшерано се изцепи: Горд съм, че съм част от "червените дяволи"!

Аржентинският полузащитник Хавиер Масшерано, който почти сигурно официално ще стане футболист на Ливърпул в близките дни, скандализира футболната общественост на Острова, след като заяви, че е щастлив да бъде "червен дявол".

Масшерано си навлече гнева на "Коп", тъй като по невнимание или незнание, използва прякора на големия съперник на мърсисайдци на Острова - Манчестър Юнайтед.

Той заяви пред "Сън": "Вече нямам нищо общо с Уест Хям и подписвам с Ливърпул. Вече съм един от "червените дяволи". Чакам само да ми позволят да играя."

:D :D :D това не го бях видял :D :D адската класика:) все на такива да им върви на poo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето още едно добро изказване:

Не ме е яд въобще. Премиершип съм го отписал отдавана. Този сезон МЮ къде с късмет, къде със съдии, къде с други работи най-вероятно ще станат шампиони. С оглед на показаното през сезона МЮ са отбора, който най-много заслужава това. Но да се радва точно след мач като вчерашния е меко казано смешно. И да отричате очевидни неща като поткрепата на съдийте е още по-смешно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове