Jump to content
Sign in to follow this  
Beckham

Фенове от Стара Загора

Препоръчани публикации

пуууу да бях и аз там....яко е било особено с тва шампанско :mood (5): и PePiNkA не се почесвай а кажи ко стана с ония артикули и тениските :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На фен клуба ли? Незнам .... такъв тип въпроси към Стефан. Аз даже членската карта още не съм си взела :laugh: Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко новинки :)

Ще правим фланелки по случай 18-та титла, като за сега четерима сме сигурни - Мартин, Христо, Илиян и Аз
Въпросът ми е кой още ще иска. Цената на фланелката е 5лв. + още толкова за щампа. Общо 10лв.
Също така ще направим и торта. :)

Всеки който има желание да си вземе фланелка нека да пише тук, в темата, или да се свържа с мен чрез ЛС, за да ми каже какъв размер ще желае. Поръчки приемам до 14:00ч. на 20 Май (Сряда), до тогава който поръчал, поръчал. :)

Фланелките ще ги раздаваме на 24 Май (мача с Хъл), а ако някой няма възможност да дойде тогава, но си е поръчал, ще си я получи на събирането на 27-ми, когато е финала с Барса. :)

Самата фланелка:
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Приемате ли и поръчки от други градове (като доставката ще си е за моя сметка разбира се)?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сложно ще стане, повечето от нашите фенове имат проблеми с парите за момента и ще трябва 1 или двама човека да поемат финансовата тежест на цялата поръчка и даже незнам колко реално поръчки ще се изпълнят. Иначе не мисля, че ще има проблеми такива тениски да се направят, както в СТЗ, така и в София, Пловдив, Варна и т.н. Стига от самите клонове да се хванат, организират и направят подобно нещо. Всичко става за максимум 2 дена!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бяхме решили да направим фланелки само за нашият си клон, но двама от София изявиха желание, като единият определено има голяма желание.

Значи ... ето какво може да направим ... Засега вие void и Minko Georgiev са изявили желание за тениски и евентуално може да направим така ... Пращате ни пари до сряда, а ние като направим тениските ще ви ги пратим. Пращаме тениските на даденият ми от Минко адрес и от там вече вие си се оправяте. Ако не получим пари, няма да има тениски - просто е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам тениска и аз ...на 27ми ще платя тогава ще имам възможност да дойда...XXL да е....ако има още нещо да се изисква от мен и скайп ми имате и на ЛС може...но най важното-ИСКАМ ТАКАВА ТЕНИСКА :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ам още едно момче ще поръча такава тениска ...размер L ...и той като мен най вероятно ще я плати на 27ми надявам се това със плащането тогава да не е проблем щото ще ме е яд да ако това ще попречи да няям такава тениска ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В сряда направихме поръчката за тениските и се надявахме до днес да са готови, но за съжаление ще останат за понеделник, тъй като фирмата която ги прави очаквала някакви образци, което означава че всеки който си е поръчал тениска ще я получи в сряда (финала с Барса). За момчетата от София - да не се притесняват, щом вземем фланелките ще ви ги пратим :)

За неделя в 17:30ч. ще сме в Скалите. Стефко най-вероятно ще се е върнал от Англия и ще ни разказва как е минало.

И последно направих група на нашият клон във фейсбук, та който има профил там може да се присъедини :)
http://www.facebook.com/home.php#/group.ph...4026&ref=mf

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
що пък във фейс буук...а не примерно май спейс... не че е мн важно де :mood (33): ама мен има ли ме на някоя снимчица там :rolleyes: и последното което е....за мача с хъл май ще дойда баси кефа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НАСТАНА ВРЕМЕ да играем за пръв път в историята си 2ри пореден финал за КЕШ присъствието на всеки един който се самоопределя като фен на Манчестър Юнайтед е повече от ЖЕЛАТЕЛНО извинителни бележки се приемат само от хора с изпити по университетите на другата сутрин след мача (въпреки че положението ми е такова (!) но няма да ми попречи да си обърна белите дробове от викане.Нагледахме се на "фенове" дето идват да гледат мачове 2 пъти в сезона и всеки който има възможност да дойде,а не го направи и предпочете да си остане вкъщи завит през глава ...не знам... нека съвестта му го съди след мача дето е ГОЛЕМ ФЕН на Юнайтед. Мача е труден,ще има много нерви,много страсти..само че сега е времето да сме UNITED всички заедно и да посрещнем и това предизвикателство като един! Хората с които цял сезон гледам мачовете в Скалите (Стефан,Пепа и други) също мисля че споделят това мое мнение и биха ме подкрепили защото те знаят точно какво имам предвид.НЕКА СЕ СЪБЕРЕМ ТОЛКОВА КОЛКОТО НИКОГА НЕ СМЕ БИЛИ ЗА ДА МОЖЕ С ТАЯ ЕНЕРГИЯ КОЯТО МОЖЕМ ДА ПРОИЗВЕДЕМ ЗАЕДНО,КАКТО СМЕ ПРАВИЛИ НЕВЕДНЪЖ,ДА ИЗДИГНЕМ ОТБОРА ВИСОКО НАД ИСПАНЦИТЕ И ДА УЧАСТВАМЕ В ЕДНА МОЖЕ БИ ИСТОРИЧЕСКА ВЕЧЕР. УБЕДЕН СЪМ ЧЕ ЩЕ РАЗКАЗВАМЕ С ГОДИНИ ЗА ТОЗИ МАЧ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Марто страшен пост си спретнал .... :mood (5): ... Айде да се похваля .. ей сега сефтосах моята тениска ... разходих се из квартала и всички някви такива ме зяпат ... беше много яко :mood (5): Утре като дойдете до нас викам да си направим една/две снимчици преди да тръгнем ... таман и знамената са при мен :) Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дейййй голям пост голямо нещо...ще те пускаме май по спортала да коментираш хах.иначе тия тесниски станаха ли готови вече?че утре и аз да я облека :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Станаха, Алекс. Вчера ги взехме ... и даже вече две от тях пътуват за София :) Утре ще донесем и вашите :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ей тва исках да чуя :mood (5): утре кажи на някой да донесе още едно шалче за мен че тука нямам пък искам да развявам нещо все пак ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На 6-ти юни събота ще ходим малка група на "Скалите" да гледаме гостуването на Англия с Казахстан от 18.00ч., както и мача на България срещу Ирландия от 20.00ч. Който иска нека заповяда и да се насладим заедно на две хубави победи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По-важната победа е България...друго не би тряяло да те интересува ;)

Едното не пречи на другото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да насочиш цялата си енергия към наш'та победа...не се разсейвай с други мачове ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове