Jump to content
Sign in to follow this  
Beckham

Фенове от Стара Загора

Препоръчани публикации

Искам да поздравя Стефан и останалите момчета от Стара Загора за годишнината.Пожелавам ви да продължавате да МАЧКАТЕ и за в бъдеще:) Благодаря за поканата,но едва ли ще успея да я уважа.Приятно празнуване!!! :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита годишнина и весело изкарване и от мен! За мое съжаление няма да мога да присъствам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита Баба Марта! Нека вчерашната купа е първа от требъла:):):) :champs (4): :champs (5): 8).png" style="vertical-align:middle" emoid=":champs (8):" border="0" alt="champs (8).png" />

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита Баба Марта заралии! Видях снимките от вчера и ви поздравявам за хубавото отбелязване на годишнината! Тортата наистина беше страхотна. Живи и здрави. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЧЕСТИТА НИ ГОДИШНИНА НА ПАТЕРИЦА ДНЕС СЕФТЕ СЪМ В КОНДИЦИЯ ДА СЕДНА НА КОМПЮТЪР ОТ БАЯ ВРЕМЕ НАСАМ И ЩЕ ИЗПОЛЗВАМ ДА ЧЕСТИТЯ НА ВСИЧКИ СТАРОЗАГОРСКИ ФЕНОВЕ НА ЮНАЙТЕД,ВСИЧКИ КОИТО СА СЕ РАДВАЛИ С НАС,КОИТО СА СТРАДАЛИ С НАС,КОИТО КАКВОТО И ДА СТАНЕ ЩЕ НАМЕРЯТ ПЪТ КЪМ СКАЛИТЕ ЗА ДА ДОЙДАТ И ДА ПОДКРЕПЯТ ОТБОРА. ВЪПРЕКИ ЧЕ ПРЕКАРВАМ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ В ПЛОВДИВ,НИКОГА НЯМА ДА НАМЕРЯ ТАЯ АТМОСФЕРА КОЯТО НАМИРАМ ВСЕКИ ПЪТ В СКАЛИТЕ,БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ С КОИТО ВЕЧЕ СМЕ МИНАЛИ ПРЕЗ КАКВО ЛИ НЕ БЛАГОДАРЯ СПЕЦИАЛНО НА СТЕФАН,ВИНАГИ Е ПОКАЗВАЛ НА МЕН И НА ОСТАНАЛИТЕ КАКВО Е ДА СИ ИСТИНСКИ ФЕН,ФАНАТИЧНОСТТА МУ Е ЗАРАЗИТЕЛНА И ВИНАГИ БУДИ ВЪЗХИЩЕНИЕ ГОРДЕЯ СЕ ЧЕ ГО ПОЗНАВАМ И СЕ НАДЯВАМ ДА ПРОДЪЛЖАВАМЕ ЗАЕДНО ДА КРЕЩИМ МОЩНО КАКТО В СКАЛИТЕ ТАКА И НАВСЯКЪДЕ ИЗ БЪЛГАРИЯ. МААЧКААААЙ СТААРААА ЗАРААААА!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

....
БЛАГОДАРЯ СПЕЦИАЛНО НА СТЕФАН,ВИНАГИ Е ПОКАЗВАЛ НА МЕН И НА ОСТАНАЛИТЕ КАКВО Е ДА СИ ИСТИНСКИ ФЕН,ФАНАТИЧНОСТТА МУ Е ЗАРАЗИТЕЛНА И ВИНАГИ БУДИ ВЪЗХИЩЕНИЕ

МААЧКААААЙ СТААРААА ЗАРААААА!!!

:champs (14):
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Събота всички Старазагорци след като гледаме как ще бием Чорбата на Беройски стадион в 19часа в Скалите за да пеем WE ARE TOP OF THE LEAGUE WE ARE TOP OF THE LEAGUE МАЧКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще биеш чорбата, ама някой друг път :) Може да изядеш едно люто шкембе в Скалите само :mood (19): Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БЕРОЕ ЗАРА ЕДИН ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА :)АМА СЛЕД МАН ЮНАЙТЕД :)КРАСИ МНОГО ТРАГИЧНО ИГРАХТЕ ,ЗАПОВЯДАЙ МИ НА ГОСТИ ЗА КУПАТА ,ЩЕ СПИШ У НАС,ЖИВЕЯ НА 1МИН ОТ СТАДИОН БЕРОЕ ДА ВИДИШ КАК ЗА КУПАТА ЩЕ БИЕМ ЦСКА АМА САМО АКО АНТОН ГЕНОВ НЕ Е ГЛАВЕН СЪДИЯ:)НЯМАМ ДУМИ ЗА СЪДИИЙСТВОТО МУ!!!ООООО БЕРОЕ ЗАРА ЕДИН ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА ТИ ЗА МЕН СИ ВСИЧКО ТИ ЗА МЕН СИ ЛЮБОВТА ,ЗА ТЕБЕ АЗ ЖИВЕЯ И ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРА ООО БЕРОЕ ЗАРА:):):)МАЧКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
U.N.I.T.E.D. are the team for me, With a nick nack paddy whack give the dog a bone, Why don't city f**k off home? Под градът на липите дойде време да мачкаме и червено-черните росонери, които са готови за саморазправа с феновете от клон "Стара Загора". Ние никога не сме били привърженици на подобно изразяванве на любов, но ако се наложи ще действаме "дяволско" ефективно срещу подобни гаменски прояви! Редактирано на от hristoenev83

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз замислям една зара-тревненска инвазия към Майневския Розенхофф ама си знаете че мислено съм в скалите :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито! Респектирахме "черната ни котка"......... и надявам се успещен 1/4 финал!!!!!! :glory (31): :anti (5): :glory (09):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че за неделя нещата са ясни. Присъствие - задължително! :glory (31):
Ицо и аз ще сме в Скалите още в 14:30ч.

М А Ч К А А А А Й!!! :champs (14):

U.N.I.T.E.D.
United are the team for me,
With a nick nack paddy whack
give the dog a bone,
Why don't city f**k off home?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Gari NEVIL IS A RED IS A RED HE HATE SCOUSERS!!!!UNITED UNITED UNITED Неделя 15часа Скалите всички там да бием Лузърпул по пътя на 19тата НИ ТИТЛА и се надявам този път да не се напия пак така а ВИЕ да не сте толкова мълчаливи все пак Ви показах как се подкрепя отбора като пада миналият март нали???който беше там помни какво се случи след полувремето:):):)сега обаче ще се напием от радост ,айде всички там в неделя да пеем за любимият Юнайтед МА4КАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя сезон не знам дали ще стане, ама следващия със сигурност ще дойда до Стара Загора да изгледаме един мач заедно :greets (1): ИИИИИИИ....МААА44КААААЙЙЙИИИИИИ :mood (6): КЕ ГИ ЗДЕРЕМЕ ТЕЯ, НЕМА СЕ ПУАШИТЕ :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Можеш ли да качиш снимките някъде другаде, че да могат да ги видят всички? :) Редактирано на от mystery_angel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На тази песен http://www.youtube.com/watch?v=CsrfovOPcjk припева може да се изпълни по следния начин:

Twenty fuckin' years just waiting for a chance,
To win this trophy, to get a second glance,
Now they've got to get used to be in second place...
Scousers, who the fuck are Scousers...

Вече няколко човека получиха копие от текста и при добра воля още на мача с Болтън ще си тестваме певческите заложби.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЕЕЕЕЕ ЯКООО НАПРАВО НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА СПОДЕЛЯ РАДОСТА СИ С ВАС КОГАТО СТАНЕМ ШАМПИОНИ ,МИНАЛАТА ГОДИНА БЯХ ТАМ В МАНЧЕСТЪР НО С ВАС ХОРАТА С КОИТО ПЕЕМ ВСЕКИ МАЧ МИ Е НАЙ НАЙ ЯКО И С НЕТЪРПЕНИЕ ЧАКАМ 7 МАЧА ДА МИНАТ В ТРУДНИЯТ ПЪТ КЪМ 19ТАТА НИ ТИТЛА ,ТИТЛАТА КОЯТО ЩЕ БЪДЕ ИСТОРИЧЕСКА И ТОЛКОВА СЛАДКА ТОЛКОВА ЖЕЛАНА И ЧАКАНА И ДА ИЗПЕЕМ WE ARE TOP OF THE LEAGUE WE ARE TOP OF THE LEAGUE МАЧКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙ УТРЕ 19ЧАСА СКАЛИТЕ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес в 21:30 часа всеки е добре дошъл в Скалите да гледаме заедно гостуването на Байерн Мюнхен и мощно да подкрепяме нашите по пътя към финала ,който е тежък но НИЕ ВСИЧКИ ВЯРВАМЕ ДО КРАЙ МАЧКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ БАВАРСКАТА МАШИНА,НЯМАМЕ ЗА СЕГА ПОБЕДА СРЕЩУ ТЯХ НА ТЕХНИЯТ ТЕРЕН НО ТАЗИ ГОДИНА ДОКАЗАХМЕ ЧЕ МОЖЕМ ДА БИЕМ И НАВЪН ГЕРМАНСКИ И ИТАЛИАНСКИ ОТБОРИ .WE WILL NEVER DIE WE WILL NEVER DIE WE WE WILL KEEP RED FLAG FLYING HIGH COUSE MAN UNITED NEVER DIE МА4КАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове