Jump to content
Sign in to follow this  
Beckham

Фенове от Стара Загора

Препоръчани публикации

Сорка Илиянски че не дойде в Скалите за мача със Шити и не ми се обади да се разберем нещо ама бяхме 10 човека само но мощно подкрепяхме момчетата .ХАЙДЕ СЕГА ВИ ИСКАМ ВСИЧКИ КОИТО УЧАТ ЗА ИЗПИТИТЕ СИ В СТАРА ЗАГОРА ДА ПОРАЗПУСНАТ МАЛКО И ДА ПОДКРЕПЯТ МОМЧЕТАТА СРЕЩУ АНАЛИТЕ В НЕДЕЛЯ .ОЧАКВАМ ВИ МОЩНО ДА ПЕЕМ ЗА ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА ЧЕ И ШЕФА НА НАШЕТО СИ МЯСТО ДА МУ ЗАПУШИМ УСТАТА ЧЕ МНОГО СЕ НАДУВА С НЕГОВИЯТ ЧЕЛСКИ В МОМЕНТА.!!!!!МАЧКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ WE NEVER DIE WE NEVER DIE, WE WILL KEEP RED FLAG FLYING HIGH COUSE MAN UNITED NEVER DIE UNITED UNITED UNITED EMIRATES IS FULL OF SHIT OO EMIRATES IS FULL OF SHIT ,SHIT AND BULSHIT OO EMIRATES IS FULL OF SHIT

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
правилно ли разбрах че г-н Краси Станев ще е в Стара Загора за мача и аз няма да съм там ? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

правилно ли разбрах че г-н Краси Станев ще е в Стара Загора за мача и аз няма да съм там ? :D

А така ... бива ли такова нещо? Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес 17часа Скалите ни очакват за да изпеем WE ARE TOP OF THE LEAGUE WE ARE TOP OF THE LEAGUE WE ARE TOP OF THE LEAGUE...ЗАПОВЯДАЙТЕ И ЩЕ ОБСЪДИМ СЪБИРАНЕТО ЗА ПЛОВДИВ МА4КАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте! Бихте ли ми казали, дали има организиран фен клуб в Стара Загора и как мога да се присъединя ако има такъв! Благодаря ви!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бихте ли ми казали, дали има организиран фен клуб в Стара Загора и как мога да се присъединя ако има такъв!
Благодаря ви!

Да, има клон на фен клуба в Стара Загора (както се подразбира от заглавието на темата). Събират се за мачовете на Юнайтед в "Скалите". Представител на клона е Стефан (mefan).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като добавка към поста на INGILIZ ще отбележа че почти на всеки мач на Юнайтед има стабилна група фенове на Юнайтед (някои от които са официално членове на фенклуба) Ще се радваме да дойдеш,аз лично уча в Пловдив но не изпускам мач в Скалите когато съм в Стара Загора,пеят се песни,подкрепяме отбора и когато сме в пълен състав се стараем да създадем максимално "английска" и приятелска обстановка за всеки мач. Много се радвам че проявяваш желание и се надявам скоро да се запознаем лично и да подкрепяме заедно отбора за поредната победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че Стефан ще е там, аз пропускам. Принципно се събираме 30 минути преди мача :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се, че на 16-ти за мача с Милан ще се съберем стабилна група с която да се обсъдят и подробностите около пътуването до Пловдив на 20-ти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички посещаващи "Скалите" заведение за мачовете на любимият ни МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД !за мача с Милан хайде всеки който ще идва да ми се обади или да пише тази вечер тук за да запазя маси а?Очаквам ви.За сега аз,Калоян,Ицо,Дидо(Казански), Юлиян сме сигурни очаквам другите да потвърдят че има и нови хора желаещи а и да избегнем проблемите с фенове на Пуулл напрмер които случайно гледаха как мачкаме Аналите!!!АЙДЕ СЪБИРАЙТЕ СЕ ЗА УТРЕ ВЕЧЕР ИМАМЕ ДА ОТМЪЩАВАМЕ НА МИЛАН МАЧКАЙЙЙЙЙ ТИЯ ЖАБАРИ ГНУСНИ МРЪСНИ МАЧКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
стефко сефте го виждам да иска да избягва проблем с лузърите :D обикновено сме винаги готови да ги нахраним :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Утре 20.02 в 10.00ч на ЖП гарата ще се чакаме хората, които ще заминаваме за Пловдив, всички които имат желание да посетят събранието са добре дошли. Влакът тръгва в 10.15 така че малко по-рано ще сме там за да не стане фал. Време настана да МАЧКАМЕ и във Фелибето, майна!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи за мача на 23-ти с West Ham ще имаме запазени места в "Скалите" за хората, които ще дойдат да гледаме мача заедно. Освен, че ще МАЧКАМЕ бири, мезета и др. ще обсъдим подробностите около честването на рожденния ден на клона ни, който ще бъде празнуван на 28.02.10г. в неделя за финала с Вила. Имаме идея за торта в подходяща за деня и събитието форма, цвят и вкус, както и други изненади, но за тях когато има дойде времето. Това съобщение е и покана към всички желаещи от цялата страна да празнуват с нас рожденния ни ден. П.С. Моля ви, елате ... за да не дойдем ние...! Събирането за 28-ми ще струва скъпо... особено за тези, които го пропуснат! :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички редовни и рядко уважаващи ни приятели,фенове,привърженици на любимият ни Манчестър Юнайтед от град Стара Загора.Искам да Ви поканя заедно да гледаме мача на любмият ни отбор в неделя с Астън Вила финала за една купа ,която не е приоритет но е началото и загрявката за краят на сезона ,който предстои да бъде много интересен и вълнуващ до самият му край.В неделя ще отбележим и 2 годишнината от официалното съществуване на клон Стара Загора,мястото е известно на редовно посещаващите мачовете в град Стара Загора "Скалите",място на което се събираме вече 3 година след като напуснахме "Ник Най" на Славянска там където се събирахме от 2005 година ,когато се завърнах от Англия и започнах усилено да се опитвам да събера привържениците на нашият ВЕЛИК отбор да гледат заедно мачовете на Юнайтед ,да споделят,да пият и пеят,да плачат за победа и загуба но всички заедно на едно място в любимият ни град Стара Загора.През годините сменихме крачмите но се запази едно ядро от хора ,които си знаеха че дойде ли събота ,неделя ние сме там ,събираме се и всички мощно пеем МА4КАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ !!!!!!!!!!! ЗАПОВЯДАЙТЕ В НЕДЕЛЯ,СКАЛИТЕ 16 ЧАСА БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ИСКРЕНО ВАШ ПРИЯТЕЛ СТЕФАН СЛАВОВ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове