Jump to content
Sign in to follow this  
Beckham

Фенове от Стара Загора

Препоръчани публикации

Утре ще се събираме в една кръчма на "Славянска" за мача.КОйто иска да заповяда!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кръчмата е на бул."Славянски 2".На пресечката на Славянски и Паисий

Beckham днес минах от там по време на мача Ливърпул - Челси и беше претъпкано.Всичко беше запазено и нямаше как да седна.За това отидох в Еврофутбола на БКП-то,там беше малко по-спокойно.
Предполагам за утре всичко е запазено,ще мина от там ако има място ще седна,ако няма отивам пак на БКП :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ние запазваме обикновено 2 маси,така че ще намерим едно място и за теб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ама аз няма да съм сам.Поне 5-6 човека сме.Сигурно ще съм в БКП макар че ми се ходи в кръчмата при "Кольо Манчестъра" :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако дойдете по-рано ще си намерите места.или по-добрия вариант е да отидеш да запазиш една маса.живееше близко нали?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Живея точно в съседния блок до кръчмата,така че запазването на маса не ми е проблем само не съм сигурен дали приятелите ми ще се навият да сме там.Предполагам че ще искат и утре може да се засечем

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
би било чудесно да отпразнуваме заедно победата утре.ама има една малко подробност.незнам как изглеждаш.ако имаш скайп ме намери- dj_jos3ph

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да ви кажа, аз лично не знам за каква кръчма говорите, нито знам къде се намира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този път може и аз да дойда ако не съм на бачкане...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз много искам да дойда,ама приятелите ми с които гледам мачовете не искат.Казвам им че там ще е 100 пъти по-добре ама те били свикнали на БКП,там познавали всички,там им било по-близо и т.н :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма проблем.Ние сме там всеки мач (по Екстра) и когато искате идвайте. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един приятел ми каза за някво ново място,намиращо се до Енергото.Било ново заведение,добре направено.МОже би вече там ще се събираме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача с ливърпул ще ходим в няква кръчма до Енергото.Заведението е ново и е добро.Пак казвам-Който иска да заповяда! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май е време и ние да се замислим за това дали можем да направим нещо по въпроса с клона в Стара Загора. Все пак не сме малък град и мисля че има доста феноаве на Манчестър Ю. Предлагам в най-скоро време да се организираме и да се видим някъде, да пием по едно и да видим дали сме наистина сериозни и можем ли да създаден клон тук в нашия град.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм съгласен.Има доста фенове от Стара Загора.Ще е хубаво да се съберем да се видим и да обсъдим въпроса

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Май е време и ние да се замислим за това дали можем да направим нещо по въпроса с клона в Стара Загора. Все пак не сме малък град и мисля че има доста феноаве на Манчестър Ю. Предлагам в най-скоро време да се организираме и да се видим някъде, да пием по едно и да видим дали сме наистина сериозни и можем ли да създаден клон тук в нашия град.

Вчера, това говорих на England - че е в най-скоро време ще се ходи до Стара Загора. Когато имате готовност казвате - 80 км. ми е от Пловдив.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове