Jump to content
Gaffer

Смешно и интересно от Интернет

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Ти остави, че оня не знаеше, само 8 % и от публиката знаеше :mood (17): А тая публиката вече няколко пъти отговаря умопомрачително кретенски на дадени въпроси, направо не знам тия хора къде са расли, какво са чели и учили....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всеки път като погледна към публиката виждам жени на средна възраст или направо баби. Може би съм само аз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз се изненадвам, че още има хора дето следят това предаване, това последно съм го гледал сигурно 2007г. с Кънчев. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всеки път като погледна към публиката виждам жени на средна възраст или направо баби. Може би съм само аз.

Дето цялата им обща култура е от ФБ и турски сериали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Леле, тая кво тъпо куче беше. Проста на тъпан, обаче кво кумене и чудене му удряше на всеки въпрос- ще кажеш, че ядрена физика бистри.

хаха, тая се куми половин час на въпрос, най-накрая вика да маркираме отговор а, билалов я пита: последно а, да или не, айде още 30 минути дали да каже да или не, ще кажеш, че нов въпрос и задават. потрес  :mood (17):

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В "Стани богат" просто са им вестникарски повечето въпроси, затова ги знаят младите. Ако се пробват във формат какъвто беше "Минута е много", резултатите ще са цветущи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо не знаят, там е въпроса. Ако Биллалов редовно не им помагаше на участниците, доста дебили още до 500 лева щяха да изгарят, а някой да стигне 2500 щеше да е почти чутовен мираж. Нивото е покъртително ниско, не знам по какъв критерии си правят подборката, но очевидно е, че нещо им куца жестоко. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

подборката я правят по тва кой може да се държи естествено и отпуснато пред камерите. явно. вече няколко пъти се споменава това, че участниците пращат видеа, въз основа на които биват избирани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

възможно е, просто така подучих, че билалов каза, във видеото, което ни изпрати или нещо от сорта. не го твърдя със сигурност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Във формата за участие няма опция за видеа, нещо си се объркал.

Май някой е кандидатствал. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм, просто го мернах. То се попълва някакъв абсурден въпросник в стил лексикон в 5ти клас, такива тъпотии ми е под нивото да попълвам. Каква е любимата ви книга, любимият филм, опишете мечтания си ден с няколко изречения, какво е щастието за вас- такива тъпни с чук да ме удряш, няма как да попълня. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що бе, нали имаше идея за създаване на Форумен Лексикон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То и за Форумен Съновник имаше :mood (17):

А наскоро и за Форумен Зодиак или Форумен Хороскоп :mood (17):  :mood (17):  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

За отбора беше искането ми :) Да се направи анализ защо са такива момиченца играчите ни, а тренъора ни е топ мъжкар и железен победител :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебахти простия селяк, вече толкова не му върви кариерата, че търси всякакви начини да привлече внимание върху себе си. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На тоя трябва да му забранят достъпа до интернет и да го набият преди това. Бахти жалкаря.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На тоя трябва да му забранят достъпа до интернет и да го набият преди това. Бахти жалкаря.

Важното е да го бият като мъже,а не к*рвенската от засада.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/Brikka41/status/1001113533000638464

:mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Boobs = No ass
 Ass = No boobs
 Ass and boobs = Ugly face