Jump to content
Gaffer

Сър Алекс Фъргюсън

Препоръчани публикации

Божеството отново ще седне на мениджърското място 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тъжни работи припомня Наньо, гадна годишнина ... :a45a0353a574588f:

баси, никога няма да забравя, предходната вечер сред нощите тръгнаха слуховете ... коментирахме в един общ чат, никой не вярваше бе, поредната жълтина, гледахме с насмешка ... и на следващата сутрин .....:mood(27):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз като почнаха яките слухове и се подразбра, че ще го обяви скоро официално- направо ми стана толкова тегаво, че не е истина. Отвратително беше, а сега като добавим и 6те години след него- съвсем се очерта уникално кофти събитие.

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

"Да спечелиш Шампионската лига е нещо наистина страхотно. Трябва да призная, че разполагах с наистина невероятен състав, в който дори и резервите ми бяха на високо ниво. Моят проблем за финала през 2008 г., дори съжалявам за това решение, е че оставих Джи Сун Парк извън групата. Той имаше огромна роля и това е големият проблем на тези финали."

"През 2011 г. на "Уембли" сторих същото и с Бербатов, а той го прие много зле. Не го заслужаваше. Нито един играч не заслужава да бъде оставен извън финала. Затова на всички семинари на треньорите, на които участвам, се опитвам да се преборим за въвеждането на 11 резерви", сподели легендарният шотландец. 

Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове