Jump to content
Nasunko

Филми

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Сега ще гледам сигурно за десети път "Goal".

Безумно тъп филм.

Кефят му се предимно 14-годишни момченца,които си мечтаят да станат футболисти и 13-годишни пикли,които си мечтаят да са гаджета на футболисти :mood (17): Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Напротив, това се отнася за 3ката. :) Иначе 1 и 2 са мнооого добри.Поне според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Напротив, това се отнася за 3ката. :) Иначе 1 и 2 са мнооого добри.Поне според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бих гледал Алиса само заради Джони Деп. Тоя човек е гениален просто и много му отива да играе разни откачалки. -- За "Книгата на Илай" няколко човека, които са го гледали ми казаха, че не им е харесал. Аз лично мисля да не рискувам и ще си го гледам вкъщи като излезе с добро качество. Редактирано на от R3d`D3vil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аватар е излезнал с хубаво качеств в замунда.Понеже искам да го гледам на голям телевизор искам да го запиша на дист,но е прекалено голям за един дист.Някой знали ли как мога да направя един файл от 1,37 гб на два по 700 мб ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше някви програми за рязане, та да можеш да ги записваш на повече дискове, но не се сещам за имена. Ако някой сеща да подскаже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ходи на кино го гледай... само ще си прецакаш удоволствието.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аватар не е излязал на DVD и няма да излезе скоро. Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако сред вас има фенове на Дензъл Уошингтън,няма да останат разочаровани от Книгата на Илай.Вярно че пост-апокалиптичния сюжет с лошия чичко дето скита самотен из свят на който буквално му е е*ана М**ицата,доста напомня на I Am Legend,но филма според мен има и своята уникалност.Аз лично съм му дал 8/10..но като цяло е за хора дето се кефят на по-сериозни филми :) Колкото до Алиса .... Johnny е номер 1 ... Тим Бъртън е изтрещялка => за мен ще е сред филмите на 2010 :) Редактирано на от Martincha`

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах Аватар сега (не на 3Д) и ми се видя като много добър филм. НЕ съм обаче сигурен дали той ще получи Оскара заради самата история и посление(защото все пак имаше и такова, което не беше никак маловажно), а заради 3Д ефектите си(дано имам някаква възможност да го видя и в 3Д вариант). Палци горе за Аватар! Заслужаваше си времето според мен. И все пак филма на годината за мен е Inglorious Basterds и едва ли някой от другите номинирани, които не съм гледал ще го промени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Smokin Aces (2006) - страхотен филм! :mood (6): Сега е излязла и втора част,ще я гледам сигурно утре,но първата ме изненада доста приятно. Класическо криминале,в стил 90-те,култови образи,разговори и сцени,яко кървава престрелка към края и за финал шокираща развръзка...

Е,заради такива филми гледам филми изобщо! :greets: Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
" Светът е голям и спасение дебне отвсякъде ". Това е филмът. Страхотен, уникален... разплаках се 10 пъти, бахти якия филм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тцтцтц, явно утре ще го гледам най-накрая. Иначе тия дни гледах Up in the air и мога да кажа, че беше ебати стабилното филмче. Ест. не стига за Оскар, но много ме изкефи и беше известна степен оригинален.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
радвам, че доживях втория човек, дето пише за него тука... догодина още един, евентуално ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано. Тоя човек Стефан Командарев трябва да твори, страшно красиво нещо е направил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аа :) Ясно. Ами кво да кажа, филмът поставя супер много проблеми. На фона на всичките американски филми, които гледам напоследък (и в 90% от случаите оставам разочарован) това беше лъч светлина в тунела. Аватар примерно - ефекти за чудо и приказ, добре, НО нито един от тези ефекти, нито любовта между извънземни не можа да ме разчувства по този начин. Не си и спомням кога за последно съм плакал на филм, даже като се замисля никога..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове