Jump to content
Nasunko

Филми

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Да сравняваш Шесто Чувство и Аватар примерно си е меко казано лудост,ама според парите,които са определящи за някои хора,Аватар е пъти по-добър. Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Филми като Трансформърс, 2012, Аватар и тн. според мен са силно надценени, в смисъл доглеждам ги, но... олд скуул си е олд скуул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Аватар >> Трансформърс.Тоя па филм от глупав по-глупав.Аз освен оня мацка и некви камиони,дето се превръщат на роботи,друго не си спомням.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И през цялото време си представях хората за Терани, а Аватарите (перничаните) за Зергове :mood (16):

Пак си прекалил с Brood War-a. :mood (33):

Скоро говорих с един приятел, който все още не е гледал Аватар и му го описах като филмовия еквивалент на World of Warcraft - един изцяло нов свят.

Сблъсъци наистина е страхотен филм. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък снощи гледах Сблъсъци. Всъщност и преди съм го гледал, но чак на средата на филма се сетих. Ами не ми хареса. Не обичам такива филми... натоварващи. Може, би във филма има много добра идея и силно послание, но на мен ми беше тежък и труден за гледане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се ли разрева на филм, дали от смях или от мъка, не става... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Филми като Трансформърс, 2012, Аватар и тн. според мен са силно надценени, в смисъл доглеждам ги, но... олд скуул си е олд скуул.

оо Трансформърс си е супер брутално направен филма! За 2012 съм съгласен, а Аватар не съм гледал още :)

Аз гледах таман Get smart! Добър е !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сблъсъци не е филм за всеки така е..но ако поне малко не те кара да се замислиш,натъжиш и отвратиш от хората и тяхната омраза към ''различните'' значи нещо ти куца :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чак да ме натъжи, не бих казал. Тоя филм си е за американците и техните расови проблеми, а не за нашите..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно не си разбрал смисъла на филма.Омразата тук към турци,цигани и прочие едва ли е нещо по различно от тяхната към чернокожи,японци и иракчани.Няма различен расов проблем.Расите са различни омразата е еднаква...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Основното според мен в тоя филм е, че показва как хората не са само добри или лоши, отношенията ни с останалите в обществото, не само с близките ни... И че живеейки в едно общество по един или друг начин, зависим, свързани сме с другите... Често и убийства, пакости разни стават и после "ама той не е такъв"... Филмът е човешки, това идва да каже, да сме по-добри, по-човеци, пък дори и само щото "каквото посееш, такова ще жънеш"...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жалко.

Кое е жалкото? Не съм ни най-малко расисист... но не обичам цигани и турци...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе аз като не приемам циганите за раса... тва че ги мразя не ме прави расист... така че.. СМЪРТ за циганите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя филм се надявам че кърти мивки. http://www.imdb.com/title/tt1320253/

Силвестър Сталоун,Джет Ли,Джейсън Стейтъм,Долф Лундгрен,Брис Уилис а може и бат Арни.Мечтата на всеки който харесва екшъни с безсмислено насилие. :D Но често събирането на много звезди води до провал на даден филм. Редактирано на от VILIO

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми нема да стане хах. И аз не съм расист. Не мразя негри примерно, нито китайци. Ама за турците правя изключение и за немците, и мангалите. Темата за расизма в днешно време е много актуална, всеки се бие в гърдите колко е либерален и Не-расист. Но абсолютно всички вътре в себе си са расисти, дори 1%!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя филм се надявам че кърти мивки. http://www.imdb.com/title/tt1320253/

Силвестър Сталоун,Джет Ли,Джейсън Стейтъм,Долф Лундгрен,Брис Уилис а може и бат Арни.Мечтата на всеки който харесва екшъни с безсмислено насилие. :D Но често събирането на много звезди води до провал на даден филм.

хаха и Мики Рурк....ебати якия филм ще е :mood (16):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че има друг филм с толкова много "известни", между др. и Британи там... Да видим...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпреки,че повечето вече са на годинки.Ще с имената им да привлекат зрители и да цедят парички.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко че Жан Клод Ван Дам е отказал да се снима във филма.Ама сериозно тоя филм и боклук да се окаже няма да ми дреме просто събирането на тея сичките на един екран ще си заслужава :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жалко че Жан Клод Ван Дам е отказал да се снима във филма.Ама сериозно тоя филм и боклук да се окаже няма да ми дреме просто събирането на тея сичките на един екран ще си заслужава :)

Е режисьор и сценарист е Сталоун...едва ли ще е нещо гениално, ама все пак... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове