Jump to content
Nasunko

Филми

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Тежък е за гледане! Не е за всеки. Изцяло актьорска игра, няма CGI и други подобни глупости. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лагата няма остаряване братче.

Детето и на по 40 вече тя още мяза на Милфка с бяла коса.

Не че се оплаквам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че Жокера бил жанр "драма". Освен това си заслужавал. 

Аз още не съм го гледал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Утре вечер ще съм там.

Тежък бил точно драма. Нищо общо с ДС и Марвелите.

Няма дори общо с Жокера като ориджин стори и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Различен и много на място, евала на Хоакин за чудовищната игра. И слава Богу, че няма общо с марвелските шитни и прочие. ще се гледа пак 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е Жокера си е герой на DC Comics, няма как да има общо с Марвелите принципно:mood(17): DC > Marvel by far, това е ясно по дефолт.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От към комикси да, но ако става въпрос за филмите ДС освен трилогията на Нолан нямат нищо качествено, по-зле са и от Марвел.

Жокера уж бил добър, от трейлърите ми напомня малко на "Taxi Driver" и е май баш такъв тип филм. Ще го видиме.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Sir Bobby Charlton написа:

Е Жокера си е герой на DC Comics, няма как да има общо с Марвелите принципно:mood(17): DC > Marvel by far, това е ясно по дефолт.

Говоря като тип филм.

Ясно е че е DC.

Както казаха вече освен на Нолан трилогията всичко на ДС е абсолютната боза и отврат. Доста по-ниско ниво от Марвел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мен комиксите никога не са ме блазнили.

А батман е турбо тъпото парче. Няма да убивам щот не съм убиец. И заради това всичките му врагове живеят с деситилетия. И турбо модерната ера вече той само им бий тупаници.

Толкова са безсмислени тея комикс истории.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е тия комикси имай предвид, че почти всички стартът им е преди 60-70 години. В едни съвсем други времена. За мен именно в това беше чарът им. Но вече отдавна ги осраха до ушите и в опитите да ги направят в крак с времето и модерните тъпотии ги обезличиха тотално. Сега са някакви нелепи истории, пълни с тъпи ефекти и бозави до полуда сюжети. 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на 10.10.2019 г. в 15:22, Sir Bobby Charlton написа:

Е тия комикси имай предвид, че почти всички стартът им е преди 60-70 години. В едни съвсем други времена. За мен именно в това беше чарът им. Но вече отдавна ги осраха до ушите и в опитите да ги направят в крак с времето и модерните тъпотии ги обезличиха тотално. Сега са някакви нелепи истории, пълни с тъпи ефекти и бозави до полуда сюжети. 

Чакай,че се обърках за футболО ли говориш или за филмите по комикси ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много доволен останах от Ел Камино като продължение на 10/10 сериал . Няма да пиша още нищо, за да не спойлвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жокера и аз подтърждавам че е доста добре напраен и най вече изигран.

95% от всички сцени Финикс участва. Тотално държи филма на високо ниво. Всъщност май няма сцена дето той да не участва. Което за два часа филм си е много екранно време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оскара е негов със сигурност. Също така самия филм заслужава за вземе Оскар за най-добър филм, но поради поредните политически причини, изсмукани от пръстите ще си остане с номинация евентуално. Топ, топ филм. 

Редактирано на от Zoufa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много бътхъртнати американци ще има. как така се промотира насилия причинено от скапаната система и общество върху психично лабилни хора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Също така нямаше главни герои гей, нeгър и жълт :D 

Редактирано на от cantona7
  • Благодаря 1
  • WTF? 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
7 hours ago, cantona7 said:

Също така нямаше главни герои гей, нeгър и жълт :D 

Той "имаше" гадже негърка :D

• негър 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Финалния епизод на Righteous Gemstones беше супер добър. Чакаме 2рия сезон догодина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

'Живите-мъртви' стартира, но нещо не съм очарован. Няма лошо, че ни беше показана историята на запознанството на Алфа и Бета, даже включиха и Гама, ама малко ми идва в повече този страх към шептящите. Не ми се струват толкова тежки съперници, колкото примерно беше Нийгън с неговите хора или Губернатора, примерно. Вярно, че бая глави паднаха, ама чак пък да ги е страх да минават границата, идва ми някак прекалено. Обитават някаква горичка, даже по численост ми се струват супер малко, една хайка, която се смесва със стадо зомбита. Този култ към Алфа също ми идва малко в повече, но може би още не са ни показали как са се формирали. Бета ми е по-силен персонаж...

Нищо не стана с радиото и това кой говореше в края на мин сезон. Какво беше това падане на този руски сателит, не разбрах идеята, освен че светът се разпада. Очаквах от него да изкочат зелени човечета-зомбита и да започне сеч, но не се случи точно така. Да дават на Нийгън Лусилчето и да ги почва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не съм доволен към момента, айде първия епизод приличен като за начало, не беше лош, ма тоя втория тая седмица ме отегчи до смърт ... надявам се от 3тия да се форсират вече нещата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове