Jump to content
Nasunko

Филми

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Пф, тоя на Скорсезе малко ме притеснява. И то защото не искам да е провал, а намирисва на cheesy глупости, които най-великите актьори стъпвали на тая планета трябва да изиграят. Дано живеят още толкова тия двамата, че киното няма да бъде същото без тях. Още си спомням как бях осмокласник и гледах Жега за пръв път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Ivan99 написа:

Скоро гледах от новите Papillon и не е лош филм. Оригиналът уж бил по-хубав, но не съм го гледал.

Papillon със Стив Макуин е един от най-култовите филми изобщо. Няма и база за сравнение с няква боза-римейк.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

The Irishman се чака яко, определено. единственото притеснително нещо е, че четох някви глупости за проблеми с излъчването по кината, заради Netflix. дано всичко е точно 

Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пуснах си първия епизод на Peaky Blinders да видя хайпа.

Като за пръв епизод ми хареса. Няма много епизоди та ще го изгледам предполагам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, REDs_United написа:

абе едно приятелче каза, че става, ама после четох некви уникални работи за тоя филм - Брадката се качва в ракета, докато тя излита, некви маймуни ядат хора в космическите кораби, общо взето май е shit. само за некви яко die hard фенове на Брадли и хора с daddy issues.

Бате не знам къде си чел или кой ти е разказвал, ама е бил на сериозни халюциногенни наркотици, щото няма нищо такова във филма ??!?!! :mood(17)::mood(17)::mood(17)::mood(17)::mood(17):

Филма не е лош, малко по-дълъг ми се стори отколкото трябва и всички сцени около Марко Роби са малко излишни и скучни според мен. Филма за да ви е интересен като цяло трябва да сте запознати и с историята около "Менсънските" убийства, въпреки че сюжета далеч не е специално за тази случка и няма конкретна сюжетна линия. Тва е от тоя тип филми където всичко се върти около персонажите и техните истории. Няма да спойлвам,  само ще кажа, че края е тип "Гадни Копилета" . Специално за тоя филм е малко излишно да се допитвате до чужди мнения, щото винаги ще са различни. Чак ми е смешно, че го пиша, ама УДАРЕТЕ едни 10 лева по масата, гледайте го и преценете сами :mood(17):

• Хаха 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:D

Не знаех, че има друг филм с него освен тоя на Тарантино тая година :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
38 minutes ago, adr said:

...и всички сцени около Марко Роби са малко излишни и скучни според мен..

Aко не я чукат или няма некоя по-гола сцена с нея изобщо нема да го гледам ?! 

:mood(17):

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Малката пичка във филма е по-яка, ама освен мръсните крака и на двете в близък план друго няма да видиш :mood(17):

Голите сцени са повече с Брад Пит :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е не не, ако очакваш Маргото да я помпат през 20 минути като във Вълка, не е твоя филм тва :mood(17):

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, REDs_United написа:

Е не не, ако очакваш Маргото да я помпат през 20 минути като във Вълка, не е твоя филм тва :mood(17):

:mood(17)::mood(17)::mood(17):

Не мога се запра :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
36 minutes ago, adr said:

Голите сцени са повече с Брад Пит :mood(17):

Аа, тоя филм да си го гледа Смутката тогава, той ще го оцени повече.  :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, REDs_United написа:

Еее след този коментар обезателно ще го изгледам значи :mood(17): още не съм, да :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всички луднали по тая Марго Роби, щом и @ss4 си беше кръстил любимата овца дето помпа из балкана Марго, смятай :mood(17):

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Богиня е, за разлика от твоите черни робини

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То нищо смешно няма, черните жените са абсолютни богини и средностатистическата черна жена > средностатистическата бяла жена. По-харизматични, по-готини харектери, а за шоколадовия цвят да не говорим. Но това е за друга тема.

Относно филмите ще кажа, че вчера четох отново за Жокера и като цяло за този тип филми се повдигат малоумните въпроси дали не предизвикват насилие. Аз не мога да разбера, тия малоумни американци какво им стана последно време и решиха всички да станат изключително загрижени за подобни НЕВЕРНИ тъпотии?

• Кофти 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как им разбра характерите от снимки в нете Екзи.

Цитат

средностатистическата черна жена > средностатистическата бяла жена.

Да ама НЕ. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защо реши, че от снимки съм стигнал до тва заключение? :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имал ли си връзка с поне 2 печки?

Доказателства, или няма как просто да им знаеш характера. Освен това зависи дали е африканска или англо-саксонска печка.

• негър 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига обижда жените на печки бе :mood(17):

Са чак па връзки - за съжаление не съм от тези късметлии. 

Жена-мечта - Карин Околие.

• негър 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсолютен оскар за Финикс. Умопомрачителна игра в ролята на Жокера!

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добър първи епизод за TWD. Следващата седмица е финалът на сезона за Righteous Gemstones.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

той още миналия понеделник излезе по тракерите, свален от не знам си къде (бил пуснат премиерния), ма нещо не ми харесаха рилийзите, само някви web рипове и така и не го свалих

ще видим тая вечер

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на 6.10.2019 г. в 21:04, cantona7 написа:

Абсолютен оскар за Финикс. Умопомрачителна игра в ролята на Жокера!

струва ли си на кино? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове