Jump to content
Nasunko

Филми

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Виждам, че Чернобил ви е грабнал и вас. Струва ми се, че доста са взаимствали и от тази книга, която е пълна с интервюта и разкази от хора преживели трагедията. 

chernobilska-molitva-31.jpg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вчера гледах Нео. Ами разпра си ги човека, но ще има и 4-та част. С Морфиъс ще трепят всичко наред :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тея как мощно копаят дъното нямам думи. Обаче Линда Хамилтън кво бабе е станала не е истина.

Редактирано на от Izanami

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, cantona7 написа:

Вчера гледах Нео. Ами разпра си ги човека, но ще има и 4-та част. С Морфиъс ще трепят всичко наред :D 

Нов филм на матрицата ли има ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хаха, абе тва е неква скрита реклама на нескафе, епа смени текста бе, ела ме разберете :mood(17):

класическия рок поне е on point. нема как да сбъркаш с ролинг стоунс, след като те са го написали, а ти само го купуваш :mood(17):

киното, музиката, изкуството, като цяло, имам чуство, че са ударили некъв много жесток dead end.

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, добър ден. То светът е ударил жесток dead end и тия неща като неделима част от него няма как да са някакъв оазис.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само стари франчайзи доят. Сега новата мода по действителен случай неща. Първо Рапсодията, сега Рокетман, За Мотли Крю също правят. Сега това за Форд Ферари.

Ясна липса на идеи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей ви тука баш dead end... Има го в HBO Go - 6 епизода, излизат всеки вторник. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много добър последен епизод на Чернобил.До няк'ва степен изми горчилката оставена от GoT.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

5тия епизод излезе ли? 

Брутален е Чернобил, изчетох ви коментарите и съм съгласен с повечето. 

Пълни откачени комуняги, бъкел не вдяващи от наука и физика, брутални и смешни, аматьорски грешки, некомпетентност след трагедията, пълни смешници. Зор да не се изложат пред целия свят и накрая го набиха с ташаците на половин свят. 

Да не говорим тогава колко некомпетентни са били и родните комуняги, които са пратили деца на шествие под радиационен дъжд. Когато от Киев са ги хранили само с храна доставена от самолети, тука в милата родина половината народ са яли радиационни марулли и домати. 

Топ сцена от Чернобил за мен е, когато миньорите направия оня министъра на минното дело да изглежда като такъв. Въобще много герои има от онова време, достойно жертвали се за целия свят. 

От една шибана тренировъчна авария да се получи най-голямата трагедия в историята на човечеството, ужас!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тъкмо изгледах и последната серия, голяма сила. последния епизод сигурно е най-силния от всички. 

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много силна последна серия наистина. Евала. Топ мини сериал отвсякъде, заслужено вече е номер 1 по рейтинг в IMDB.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

е тва неква ултра тъпа черна кучка поспамила туитъра, хората и срали върху лицето, сетнала си туитър публикациите на прайвът. нищо съществено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз тва днеска се бъзиках с едно аверче- че вместо тая Емили Уотсън в ролята на тоя измисления персонаж Хомлюк трябваше да поканят горилата Серина Уилямс- боркиня за ултра феминизъм и расово равенство:mood(17): Идеално щеше да лепне в каста по всички "наболели" теми.:mood(17):

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уникален сериал, абсолютен топ. Изкефих се на макс, даже когато ми остане повечко свободно време, бих изгледал 5-те серии наведнъж отново. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
10 hours ago, Rooney101010 said:

aVYrGLP_700bwp.webp

:mood(17):

Да обединим двете любими теми на нашия форум - чернобил и неграта :mood(17):

meanwhile..

Веригата магазини за козметични продукти Сефора (Sephora) ще затвори всичките си магазини в САЩ днес за един час, за да могат служителите й да преминат през "обучение за расовото многообразие", предаде Франс прес. Това стана, след като чернокожа певица се оплака от расова дискриминация.

Ар енд би певицата Сиза (SZA), чието истинско име е Солана Имани Роу се оплака в Туитър през май, че служителите в магазин на Сефора в северозападната част на Лос Анджелис са извикали охранител, за да се увери, че тя "не е откраднала ".

https://business.dir.bg/kompanii/vsichki-magazini-na-sefora-zatvaryat-za-chas-zaradi-obuchenie-za-rasovoto-raznoobrazie

:mood(17):

Редактирано на от Thirteen
  • WTF? 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсолютен топ, наистина. Нямаше слаба серия. Мен ми беше интересно и съжалявам, че не разтегнаха малко локум преди последната серия, примерно още 1 серия с конгреса във Виена. Но и така съм мега доволен. Яко сила.

Брутално.

• Харесвам 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на 4.06.2019 г. в 11:51, priceless написа:

5тия епизод излезе ли? 

Брутален е Чернобил, изчетох ви коментарите и съм съгласен с повечето. 

Пълни откачени комуняги, бъкел не вдяващи от наука и физика, брутални и смешни, аматьорски грешки, некомпетентност след трагедията, пълни смешници. Зор да не се изложат пред целия свят и накрая го набиха с ташаците на половин свят. 

Да не говорим тогава колко некомпетентни са били и родните комуняги, които са пратили деца на шествие под радиационен дъжд. Когато от Киев са ги хранили само с храна доставена от самолети, тука в милата родина половината народ са яли радиационни марулли и домати. 

Топ сцена от Чернобил за мен е, когато миньорите направия оня министъра на минното дело да изглежда като такъв. Въобще много герои има от онова време, достойно жертвали се за целия свят. 

От една шибана тренировъчна авария да се получи най-голямата трагедия в историята на човечеството, ужас!

желанието за грандоманство и въобще глупостта на комунягите няма нищо общо с добрите им учени. просто правителството се е наложило да се сложат по-евтините материали за реактора, вместо добрите материали, които се използват на запад. в СССР и дори сега в Русия има много добри учени от всички сфери и по нищо не отстъпват на никого. за съжаление правителството им на времето е било малоумно и ги е карало да правят глупости. 

ако се противопоставиш на високостоящи комуняги и им кажеш "абе по-добре купи от скъпото" автоматично си губиш работата, а никой не иска това. освен това, тоя безумец дятлов имаше поне 4-5 шанса дори в процеса на вече започналия тест да коригира грешките, но мечтата му за 1 идея по-висок пост еба майката на целия СССР.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
20 minutes ago, Wolfram said:

желанието за грандоманство и въобще глупостта на комунягите няма нищо общо с добрите им учени. просто правителството се е наложило да се сложат по-евтините материали за реактора, вместо добрите материали, които се използват на запад. в СССР и дори сега в Русия има много добри учени от всички сфери и по нищо не отстъпват на никого. за съжаление правителството им на времето е било малоумно и ги е карало да правят глупости. 

ако се противопоставиш на високостоящи комуняги и им кажеш "абе по-добре купи от скъпото" автоматично си губиш работата, а никой не иска това. освен това, тоя безумец дятлов имаше поне 4-5 шанса дори в процеса на вече започналия тест да коригира грешките, но мечтата му за 1 идея по-висок пост еба майката на целия СССР.

Да, аз точно това всъщност имах предвид, но не се изразих правилно. Въпросния Дятлов всъщност е бил добър учен, но натискан отгоре прави редица грешки и си затваря умишлено очите. Тая другата карикатура Фомин няма да я коментираме. То реално накрая, добре че Легасов се самоубива, за да излязат наяве редица истини и да се коригират останалите реактори в съюза.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове