Jump to content
Nasunko

Филми

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Почивай в мир! Най-добрия филм за мене си остава футболната класика "Goal", "Goal 2" и предстоящият "Goal 3" ... 2ката си заслужава да я гледате, макар и да е в Реал М ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз даже се чудя как няма Оскар за най-добър филм. Най-голямата кражба в историята на киното. Изключителен филм!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почивай в мир!

Най-добрия филм за мене си остава футболната класика "Goal", "Goal 2" и предстоящият "Goal 3" ... 2ката си заслужава да я гледате, макар и да е в Реал М ...

Определено.Адски силен и въздействащ филм, нямам търпение за тройката да видя какви ще ги свърши Сантиаго. Някак успя да ми влезе под кожата това момче, толкова пълнокръвен , реалистичен и цялостен образ отдава някой не е създавал. Един от малкото филми,при които и продължението си заслужава да се види.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бойкоооо, чакам мнението ти за това.

Един от най-големите руски филми... Уникален филм... Колкото пъти го гледам такъв рев му хвърлям...Уникална история, уникална игра, ужасно трогателни сцени (изпращането на Толстой за Сибир, дуела с шпаги между редниците, историята с Моцарт, накрая когато се гонят из тайгата)... На тези, на които е направил впечатление филма, препоръчвам "Адмирал", друг руски филм разбивач...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за филма Гол кога ще излиза 3ката :D

Има го вече в замунда, аз го свлаих одеве. Нямаше букви обаче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой гледал ли го е вече, за да каже някво мнение, щотот аз нямам време да го гледам все още ;(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва "Гол" е такава зверска боза всичките части,не знам как може да ви харесва...

Иначе снощи гледах Collateral (2004) с Том Круз и Джейми Фокс,а и Джейсън Стейтъм се включва за съвсем малко. Доста добро криминале :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой гледал ли го е вече, за да каже някво мнение, щотот аз нямам време да го гледам все още ;(

Да, пълна боза! Не си правете труда да го гледате.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А някой ако може да намери английски субтитри, че иначе ми бягат някои реплики ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първите две части бяха ток.Ма третата се говори че са я усрали

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
deyan4, току-що го изгледах Бръснаря... Нямам думи... Не знам дали съм гледал нещо по-добро ... едва ли...

Бойкоооо, чакам мнението ти за това.

Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоро гледах "Последният самурай" и ми хареса. Заслужава си гледането. Редактирано на от Roger Federer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сибирският Бръснар и аз да си призная срама до неотдавна не го бях гледал. Мисля,че е ясно мнението ми,няма какво да ти го казвам. Зверски много уважавам руската култура. Гениални неща,гениални...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Футболни Хулигани" 1 и 2 - само не разбирам в първа част защо нашите фенове са представени като 50 годишни дърти чичковци ... :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Футболни Хулигани" 1 и 2 - само не разбирам в първа част защо нашите фенове са представени като 50 годишни дърти чичковци ... :D

:mood (5):

А Looking for Eric някой гледа ли го вече? Мисля, че е хубав филм. Навсякъде с добра критика. А аз още не спирам да мисля за Synecdoche,New York, пак съм се побъркала. А има и още един филм с Джулия Робъртс как беше нещо butterflies :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само аз като някой пубер продължавам всеки път да отварям темата, с надеждата да сте написали някой готин хорър :mood (33): Редактирано на от qwerty

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
като каза хорър... та са сетих на времето като излезна SAW и първо го превеждаха "Видяното" по някви сайтове и торенти :D хах

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само аз като някой пубер продължавам всеки път да отварям темата, с надеждата да сте написали някой готин хорър :mood (33):

Ооо като изключим последната година всички съм изгледала, някои адски добри, но за съжаление не си спомням заглавията, толкова много по едно време гледах , че не помнех и всичко ми се сливаше като еднакво ми изглеждаше. Е идеята на всички им е подобна общо взето само изпълнението и качеството се различава:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
E, аз вече като прочета, че в резюмето има част "група тийнейджъри" и направо се отказвам от филма...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове