Jump to content
Nasunko

Филми

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Как е новата Трансформърка, неква манекенка на Виктория Сикретс...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре е, като изключиме прекаления силикон в устните май ми хареса повече от Меган Фокс. Има уникални крака тая. Иначе си представям как режисьора си е мислил 'ше я снимаме в 3д, не може да не и покажем задника от близо поне три пъти'. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:D И аз тва гледам, в лицето може би е една идея по-слаба от Фокс... тия дни трябва да се види филма, бая реклама имаше...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Батенца, вие реални ли сте да гледате Трансформърс бе сериозно :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бой с роботи на 3д, кво? :D Детска радост си е малко, на моменти доста се изкефих ама самия филм си е боклук, спор няма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз, който обичам фантастика ама в рамките на нормалното като видях трейъра на трансформърс споделих с едно приятелче докато играехме хирос и той ми е каза да гледам 1 и 2 че няма да съжалявам и си мислех че филма е само с тия роботи, но уви не беше така, добър е филма, заслужава си в някой аспекти да се гледа. Това е за хора, почитатели на фантастиката. А иначе нз дали ще се повторя, гледайте Анализирай това и Анализирай онова с Робърт де Ниро, уникални 2 филма. Редактирано на от CenturioN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз го гледах бе, на мен ми хареса.Мацката е доста яка плюс тва, верно си е.Накрая си ебало капаците час и половина битка нон-стоп... добро филмче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1001moviescenes.com - стабилно сайтче, един познат го направи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А някой да има идея дали втората част на Хари Потър ще е Real 3D или ще е просто отбиване на номера? 2-3 ефекта и останалата част от филма замазана, за да се вижда нормално през очилата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой, който да е гледал новия сериал Falling skies да изкаже някакво мнение :?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

From Paris with love е ебаси тъпия филм пък не знам

One night in Paris е в пъти по-добър :mood (28): :mood (28): :mood (28): :mood (28): :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кажете някой сериал да превъртя в този толкова горещ уикенд.. :mood (36): Да се вземе под внимание, че до онзи ден не бях гледал никакви сериали, последният бе "Prison Break". Но преди няколко дни на един дъх изгледах "Игра на тронове" и леко се филмирах на тема сериали :mood (17): "Рим", заслужава ли си ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За "Рим" не знам, но Изгубени със сигурност си заслужава, проблема е, че е 6 сезона и доста ще има да гледаш, но няма да усетиш кога ще свършат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Рим един приятел ми говори от хиляда години, бил доста силен, ама не съм го гледал все още...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
SUPERNATURAL !!!! гледам много сериали, но това е най-добрият, който съм гледал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега изгледах новия х-мен, хареса ми, даже ме зариби да си изтегля и предишните части :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кажете някой сериал да превъртя в този толкова горещ уикенд.. :mood (36):

24

http://www.youtube.com/v/Y4PIuuuVkJ0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сериалът е ЛОСТ, всичко друго е под него. Едва ли има друг сериал с токова много "WTF" моменти. Хаус разбира се също е в топ-а. Първия сезон на Prison Break, беше доста добър и оригинален, после се сбози яко. Fringe също е доста добър А най-добрия комедиен сериал в момента е The Big Bang Theory. Препоръчвам го на всеки. Сезон 1 е малко слабичък сравнен със следващите, но после е нон-стоп смях. Game of Thrones се оказа изненадващо добър, но ми лиспва малко повече екшън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А лост пък щото не се обози яко нали? Тоя сериал си спомням преди време по нова година някъде го даваха целия 1ви сезон по АХN. Тогава го изгледах целия на един дъх и много се зарибих. После подхванах и 2ри сезон целия и по средата на 3ия се отказах. После по едно време гледах пак, те се спасиха, че се върнаха, че не знам си какво... Редактирано на от Speedhokk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове