Jump to content
MOSHIC

Kакво Пише Пресата: Мойс Отрече За Вражда С Жозе

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Гигс: Манчестър Юнайтед винаги ще бъде обичан повече от Челси

Крилото на Манчестър Юн Райън Гигс отправи поредното предизвикателство към Челси в битката между двата клуба за титлата, като заяви, че “червените дяволи” винаги ще бъдат много повече обичани и уважавани от феновете по света в сравнение с лондончани.
Причината според уелсеца е факта, че той отборът не купува непрекъснато най-добрите футболисти, а залага и на играчи от своята школа. “Ако други клубове могат да взимат непрекъснато футболисти от световна класа си е тяхна работа. Но за отбор като нашия, който има толкова много традиции, е много важно феновете да виждат, че се работи с младите и че много играчи са излезли от собствената ни школа" заявява Гигс пред uefa.com.
33-годишният играч е играл само за Юнайтед и е част от поколението на Гари Невил, Уес Браун, Пол Скоулс, Джон О’Шей и Дейвид Бекъм, които получиха шанс да се наложат в тима от сър Алекс Фъргюсън и го направиха. Челси може да отговори единствено с капитана си Джон Тери, който е продукт на школата на отбора.
“Привържениците най Юнайтед искат точно това. Те се радват, когато местни момчета тръгнат от детските тимове и стигнат до първия отбор. Това е нещо, което са харесва на много хора по света” казва още уелсеца, който стана 8 пъти шампион с “червените дяволи”, спечели 4 пъти купата на Англия, 2 пъти Карлинг къп и 1 път Шампионската лига и не е загубил надежда, че през този сезон отборът му ще има големи поводи за радост.

Сър Алекс: Късметът на Челси свърши

Сър Алекс Фъргюсън се включи в психологическите игри на Жозе Моуриньо. Мениджърът на Челси заяви, че Юнайтед е пропуснал възможността да дръпне още повече пред лондончани в класирането и е доволен, че тимът му изостава само с 6 точки, но босът на “червените дяволи” отговори подобаващо.
“Мисля, че късметът най-после обръща гръб на Челси. В последните 2 сезона те имаха невероятен шанс. Миналия сезон вкараха в последните секунди срещу Уигън и Тотнъм, а срещу нас отбелязаха в самото начало. Не мисля, че при нас има нещо такова, защото имахме много контузени играчи и Хайнце, Парк и Солскяер пропуснаха доста мачове, но се справяме добре, защото младите играчи придобиват все по-голям опит и са научени добре в младежката академия. Флетчър и Ричардсън са много класни футболисти, а сега ще можем да използваме и Хенрик Ларсон, който буквално спечели Шампионската лига за Барселона, след като изработи и двата гола на финала срещу Арсенал”, заяви шотландецът пред “Мирър”.
През този сезон лондончани също имаха доста късмет, защото спечелиха мачовете си срещу Евертън и Уигън с голове в края, като срещу “карамелите” дори обърнаха резултата от 1:2 в последните 10 минути с невероятни голове на Лампард и Дрогба.
По време на празничния цикъл обаче нещата се промениха, защото Челси завърши наравно в последните си 3 мача. Срещу Рединг тимът си отбеляза нелеп автогол за 2:2, а в последната среща с Астън Вила, футболистите пропуснаха някои невероятни положения. Затова изглежда, че наистина съдбата си взима това, което наскоро даде на лондончани.

Фъргюсън: Шевченко е виновен за проблемите на Челси

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фюргюсън заяви, че Андрий Шевченко ще коства на Челси титлата в Англия през този сезон. "В основата на това, което се случи в Челси, е ситуацията с Шевченко", заяви шотландецът. Според него именно трансферът на украинеца ще изигра ключова роля в провала на лондончани и ще бъде една от причините Юнайтед да стане шампион през този сезон. Фъргюсън е изненадан, че феновете на други отбори се надяват, неговият тим да спечели титлата: "Невероятно е, че някои привърженици на Ливърпул ми пожелават да станем шампиони". Този уикенд може да бъде решаващ в битката за първото място, тъй като "червените дяволи" гостуват на Арсенал, а Челси на Ливърпул. В момента Юнайтед има преднина от шест точки на върха на класирането.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Саха: Челси все още е заплаха

Манчестър. Нападателят на Манчестър Юнайтед Луи Саха предупреди съотборниците си да не стават прекалено самоуверени, въпреки проблемите на Челси в борбата за титлата през този сезон. “Тази Коледа беше много добра за нас”, заяви Саха пред клубния канал на “червените дяволи” МЮТВ. “Отбелязахме 6 гола в два мача и поведохме с още 2 точки на Челси и увереността в отбора вече е много голяма. Целта вече ни се струва по-лесна за постигане, но трябва да сме сигурни, че наистина ще го направим. Все още не сме спечелили достатъчно точки, за да кажем, че сме си свършили работата. Сезонът е дълъг и ни предстоят много тежки мачове. Хубаво е, че сме на върха в класирането, но сме наясно, че няма да е лесно да запазим позицията си. Радваме се, че Челси не играят добре и им е трудно да постигнат необходимите резултати, но те все още са сериозна заплаха. Най-добре за нас ще бъде да ги игнорираме и да се концентрираме върху нашата си игра. Играем добре, бележим голове и се защитаваме добре. Футболът, който демонстрирахме на моменти, беше невероятен”, завърши нападателят на “червените дяволи”.

Сър Алекс Фъргюсън: Челси не ни притесняват

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън, който днес навършва 65 години, предупреди своите играчи след победата над Рединг с 3:2 да не се притесняват от втория в Премиършип Челси, а да насочат усилията си към запазването на добрата форма на тима от началото на сезона. Както е известно, след вчерашното равенство на шампиона на Англия с Фулъм на “Стамфорд Бридж” (2:2) Юнайтед увеличи преднината си на върха на 6 точки. “Играем добре и не трябва да ни притеснява това, което се случва зад нас”, заяви Фъргюсън пред клубния канал МЮТВ. “Бяхме си казали, че ако сме на върха на Нова година, ще имаме много големи шансове да станем шампиони. Продължаваме да сме първи в класирането, но ни предстои много, много важен мач с Нюкасъл в понеделник. Атмосферата там е страхотна и ще ни бъде трудно, защото напоследък те подобриха играта си.” Шотландският специалист добави, че е много доволен от победата над отбора на Стив Копъл. “Това беше прекрасен, ден. Футболът, който на моменти демонстрирахме в днешния мач, беше много добър. Играчите на Рединг ни създадоха много проблеми, защото защитниците им пазеха персонално нашите нападатели. Едва, когато намерихме решение на този проблем, наистина започнахме да играем. Мисля, че влизането в игра на Райън Гигс ни помогна много. Той е в страхотна форма. Представянето ни през втората част беше напълно различно, на техните халфове започна да им става все по-трудно. Още от самото начало ги поставихме под невероятен натиск и създадохме три положения за гол в рамките на две минути”, коментира наставникът на Юнайтед. Фъргюсън обаче добави, че това е най-слабият мач на отбраната на “червените дяволи” от началото на сезона. “Това беше най-лошото ни представяне в отбрана от началото на сезона. Футболистите трябва да са наясно, че нивото на концентрация трябва да бъде високо през цялото време. При втория гол на Рединг трябваше да бъден отсъден фал срещу Микаел Силвестре, но всички проспаха ситуацията. Няма да продължим да бъдем на върха, ако се защитаваме по този начин”, завърши сър Алекс. За гостуването на Нюкасъл в игра за Юнайтед се завръщат Неманя Видич и Пол Скоулс, които изтърпяха наказанията си от по един мач заради натрупани жълти картони. Гари Невил също е напълно здрав и ще играе на “Сейнт Джеймсис Парк”, въпреки писанията на “The Sun”, че ще претърпи операция, която ще го извади от игра за 6 седмици.

Глен Рьодер: Манчестър Юнайтед ще стане шампион

Нюкасъл. Мениджърът на Нюкасъл Глен Рьодер заяви, че Манчестър Юнайтед ще спечели шампионската титла в Премиършип през този сезон. Днес от 19:15 часа "свраките" приемат "червените дяволи", съобщи “Евроспорт”. “Юнайтед имат страхотен сезон и определено изглеждат като фаворити за спечелването на титлата, въпреки че съм сигурен, че мениджърът на Челси Жозе Моуриньо би казал много неща по този въпрос”, каза Рьодер. “Всеки футболист и всеки фен, когато разглежда календара с мачовете в началото на сезона, винаги гледа кога ще домакинства срещу Манчестър Юнайтед. Като се върна назад във времето, когато аз бях играч, си спомням, че винаги очаквах с нетърпение срещите с Юнайтед”, каза още Рьодер.

Саха: Напрежението в борбата за титлата вече изцяло върху Челси

Манчестър. Нападателят на Манчестър Юнайтед Луи Саха заяви, че напрежението в борбата за титлата в Премиършип вече изцяло върху плещите на втория в класирането Челси, информира “Sky Sports”. “Сега вече напрежението е изцяло върху Челси. Ние сме лидери в класирането и не вярвам, че ще се провалим. Имаме голямо желание да прекъснем доминацията на Челси в Премиършип и отново да покажем, че Манчестър Юнайтед е един от най-добрите отбори в света”, заяви Саха.

Фъргюсън иска Моуриньо да остане в Челси

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън обяви, че ще бъде разочарован, ако Жозе Моуриньо напусне Челси. В последните дни се появиха спекулации, че Моуриньо може да се раздели с лондонския тим, след като отношенията му с шефовете не са особено добри. От ръководството на Челси отказаха да коментират информациите, а Фъргюсън се надява да продължи битката с основния си конкурент. „Ще бъда разочарован, ако той напусне”, каза Фъргюсън. „Той е добър човек и специалист. Наистина е прекрасно да се състезавам с него”, допълни мениджърът на „червените дяволи”.

P.S. Някой от новините са от края на декември и началото на януари, но ги бях запазил в един текстов документ и затова реших да ги постна. Имам и още доста новини, свързани най-вече с мераците нанашите футболисти към титлата в Премиършип, но тях ще ги сложа в отделна тема. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бенитес: Можем да намалим преднината на Челси и Манчестър Юнайтед

Ливърпул. Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес, вярва че преднината на Челси и Манчестър Юнайтед на върха във Висшата лига може да бъде намалена до минимум в оставащите мачове до края на първенството, съобщава “Liverpool Echo”. През уикенда “червените” победиха шампиона Челси за първи път в мач от първенството откакто мениджър е испанският специалист. Ливърпул изостава на пет точки от лондончани и на 11 от лидера Манчестър Юнайтед. “Можем да победим всеки. Правим го в мачовете за купите, както вече и във Висшата лига. В събота показахме, че сме много добър тим. Изоставаме с пет точки, но първенството е дълго и ще се опитаме да намалим още преднината на Челси. Ако продължим да поддържаме тази форма ще доближим дори и до Манчестър Юнайтед”, заяви Рафаел Бенитес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че Рафа Бенитес има право. Затова трябва да взимаме мачовете си и да сме по-спокойни и уверени. Историята помни уникални обрати на върха в Премиешип, за радост единият беше с наше участие и станахме шампиони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван дер Сар: Върнахме Челси в борбата за титлата

Вратарят на Манчестър Юнайтед Едвин ван дер Сар призна, че загубата на "червените дяволи" от Арсенал в неделя е оставила Челси в битката за титлата. Ако бе спечелил срещу лондончани, тимът на Алекс Фъргюсън щеше да води с девет точки на върха на Висшата лига. "Девет точки щяха да бъдат голяма разлика. Ние оставихме Челси в борбата. Беше доста неприятно да загубим по този начин от Арсенал, заяви холандският вратар. - Бяхме на път да не допуснем гол, играехме със самочувствие, така че сме объркани от това, което се случи. Сега трябва да се концентрираме върху следващия си шампионатен мач - срещу Уотфорд, който трябва да спечелим".

Според Хенрик Ларсон Юнайтед бързо може да забрави загубата и да се изправи на крака: "Имаме много качествен състав и можем бързо да се възстановим от поражението. Просто трябва да се концентрираме и да продължим да играем силно. Водим с шест точки, така че нищо не се е променило".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Твърденията на Венгер са безумни

Сър Алекс Фъргюсън отвърна на изказването на мениджъра на Арсенал Арсен Венгер, който коментира, че силите на Манчестър Юнайтед привършват към 70-та минута на мачовете им, съобщава сайтът Football365.com. Босът на “червените дяволи” определи думите на Венгер като жалки и безумни. “Не съм сигурен какво е имал предвид. Може би се е опитвал да се изкара велик отново – “Аз съм великият Арсен Венгер”. Но когато погледнем статистиките, излиза че неговите коментари са безумни и аз намирам, че е малко жалко това, че той се е изказал така”, заяви Фъргюсън.

Да, Фърги и Венгер в словестни битки, ала форумите Ман. Юнайтед/Арсенал. И както може да се очаква, Арсенал се оказаха отново жалки и безумни!!! :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Микаел Есиен към Манчестър Юнайтед: Нищо не сте спечелили все още

Лондон. Полузащитникът на Челси Микаел Есиен заяви пред английския таблоид The Sun, че основният им претендент за титлата Манчестър Юнайтед, че все още не са спечелили и могат да се борят за първото място. Юнайтед имат преднина от шест точки на върха на временното класиране пред шампиона Челси. “Манчестър имаше много късмет и успя да набере преднина около Коледа и Нова година. За нас няма значение, че в момента сме втори в класирането, защото играем добре. Наистина не го правим както през миналата година, но все още можем да станем шампиони и борбата не е приключила. Всеки мач за нас е важен и повече не можем да си позволим да губим точки”, заяви Есиен.

Фъргюсън: Твърденията на Венгер са безумни

Манчестър. Сър Алекс Фъргюсън отвърна на изказването на мениджъра на Арсенал Арсен Венгер, който коментира, че силите на Манчестър Юнайтед привършват към 70-та минута на мачовете им, съобщава сайтът Football365.com. Босът на “червените дяволи” определи думите на Венгер като жалки и безумни. “Не съм сигурен какво е имал предвид. Може би се е опитвал да се изкара велик отново – “Аз съм великият Арсен Венгер”. Но когато погледнем статистиките, излиза че неговите коментари са безумни и аз намирам, че е малко жалко това, че той се е изказал така”, заяви Фъргюсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Венгер става жалък

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън определи като "глупости" твърденията на колегата си Арсен Венгер, че "червените дяволи" се скапват след 70-ата минута на мачовете си. Миналата неделя лондончани направиха обрат до 2:1 с голове в последните 10 минути.
"Не съм сигурен, какво е искал да каже. Може би по този начин се опитва да изглежда отново велик. Статистиката обаче показва, че това което говори са пълни глупости. Затова смятам, че думите му са абсолютно незначителни и дребнави" заяви шотландецът.
Той обясни факта, че отборът му получава понякога голове в края на мачовете по следния начин. "Когато водим в резултата, може би се отпускаме и намаляваме натиска. Подобно нещо се случи два или три пъти. Що се отнася до мача срещу Арсенал, просто загубихме концентрация. Това, което твърди Венгер са пълни глупости. Чудя се какво ли би казал, ако ги бяхме победили с 1:0?" добави ядосан мениджърът на Юнайтед.
Неговият тим все още има преднина от 6 точки пред Челси, 11 пред Ливърпул и 12 пред Арсенал в класирането. До края на първенството обаче "червените дяволи" ще гостуват на "сините" и мърсисайдци, което може да завърже битката за първото място.
В същото време шотландецът за пореден път отрече възможността Кристиано Роналдо да бъде продаден на Реал М. "Обикновено продаваме футболисти, които искаме, а случая с Роналдо не е такъв и няма начин той да напусне. Той се чувства щастлив при нас и се развива отлично" каза той.
Войната между двамата мениджъри се разпали за пръв път след повече от две години затишие, породено от идването на Жозе Моуриньо в Челси. Венгер и сър Алекс се концентрираха в словестни надпревари с устатия португалец и бяха заровили томахавката, но очевидно спекулациите около евентуалното напускане на Моуриньо и колебливите игри на Челси са им припомнили старите времена, когато техните два тима бяха и основните конкуренти за титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колко трофея ще спечелят Челси този сезон?
Гласуване на страниците на Евроспорт. Отговорът, които преобладава е николко(none :D :D :D )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жозе Моуриньо: Юнайтед, ние сме малко зад вас

Мениджърът на английския шампион Челси Жозе Моуриньо заяви пред SkySports, че борбата за титлата не е свършила и “сините” не са се отказали от защитата на трофея. “Може и да сме шест точки зад Манчестър Юнайтед точно в този момент, но аз мисля, че това е добре за нас. Голямо постижение е, защото ние изпуснахме точки по много досаден начин. Битката за титлата не е свършила. Има още много мачове и Юнайтед не трябва да мислят, че са станали шампиони”, заяви Моуриньо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може и да сме шест точки зад Манчестър Юнайтед точно в този момент, но аз мисля, че това е добре за нас

Са, или е доволен, че са втори, или си мисли, че 6 точки са нищо за неговия звезден отбор... Не моа да разбера кво приказва тоя човек... :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тери: Надпреварата за титлата все още не е решена

Бранителят на Челси Джон Тери предупреди Манчестър Юнайтед, че съдбата на титлата в английската Висша лига съвсем не е решена.
"Сините" направиха доста грешки в шестседмичния период, в който капитанът Тери лекуваше контузията си в гърба, но в лондонското дерби срещу Чалртън защитникът ще направи дългоочакваното си завръщане.
"Изоставаме на шест точки от Юнайтед, което означава, че трябва да спечелим седем повече от тях в оставащите шампионатни двубои. Ако направим силна победна поредица, ще прехврлим напрежението върху тях и тогава всичко може да се случи. Юнайед ще сгрешат фатално, ако решат, че вече са си свършили работата", смята Тери.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Приказки, приказки и само приказки. Явно Челси само на приказки ги бива. Таз година играят ужас и ако направят само още една грешка да загубят може би от Арсенал няма да може да ни стигнат, аз не съм виждала Юнайтед да води с 6 или повече точки и в края на сезона да не е шампион

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ситуацията в Челси не вълнува Карик

Полузащитникът на Мачестър Юнайтед Майкъл Карик заяви пред английските медии, че не го притеснява връщането в игра за Челси на Джон Тери и Петер Чех. Възпитаниците на Жозе Моуриньо изглеждаха доста колебливи в защита в отсъствието на капитана си и на титулярния си страж. По този повод Карик заяви: „Съпротивата на Челси винаги ще е силна. Сега те стават по-добри, защото Тери и Чех са им основни играчи. Но нас това въобще не ни засяга. Ние сме в по-добра позиция. Само от нас зависи да правим нужните резултати всяка седмица. Не почувствахме никакъв натиск, въпреки че Чесли смали преднината ни в събота на три точки, затова и на другия ден излезнахме на „Уайт Харт Лейн” спокойни и сигурни в успеха. Дори не сме си помисляли да поглеждаме назад, към „сините”.
Относно себе си Карик каза: „Не сгреших, че напуснах Тотнъм лятото. Дойдох в клуб с много по-високи цели. Ако спечелим титлата ще бъде пределно ясно, колко правилно е било решението ми. Когато играеш в такъв велик отбор, който печели почти всяка седмица мачовете си, собственото ти самучувствие се покачва”.

Добре казано наистина, определено подкрепям Карик. Иначе Челси на тази титла в Премиършип и се канят като гладен на сране, но си остават само със заканите. Ние всяка седмица излизаме, показваме и доказваме защо сме първи като надиграваме категорично всеки съперник, а те само се оправдават чрез медиите. Едва ли има играч на Челси, който все още да си е замълчал по въпрос, засягащ титлата във Висшата лига. В нашия тим има доста такива и въпреки това ги превъзхождаме по всички показатели. Е, какъв е извода? Лично за мен, той се налага от само себе си - ние играем, те гледат, злобеят и после мелят с уста в пресата. Жалки са. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моуриньо: Битката за титлата е страхотна

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо изрази задоволство от класическата победа на своя тим над Мидълзбро на „Стамфорд Бридж”, която бе пета поред за неговите възпитаници във всички турнири след поражението с 0:2 от Ливърпул на „Анфийлд”. Португалският специалист коментира, че борбата за титлата с лидера Манчестър Юнайтед е в решителна фаза и неговите момчета трябва да се концентрират върху това да печелят мачовете си. „Искам от моите възпитаници само да печелят и те правят точно това в момента. Сега трябва да продължим в същия дух. Трябва да поздравим Юнайтед за това, че и те непрекъснато побеждават. Битката за титлата е много успорвана. Нито ние можем да си позволим грешна стъпка, нито те. Забавляваме се от това. За да продължим да се забавляваме обаче, трябва да пропължаваме да бием”, коментира пред камерите на Би Би Си Моуриньо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тери: Юнайтед със сигруност ще сбъркат

Капитанът на Челси Джон Тери обяви, че е абсолютно сигурен в това, че лидерите в класирането на Премиършип Манчестър Юнайтед ще изпуснат достатъчно точки, за да дадат шанс на неговия тим да ги измести от първото място. „Червените дяволи” изпуснаха едва 15 точки този сезон, но въпреки това Тери е сигурен, че те ще се издънят до края на сезона. В момента разликата между Юнайтед и Челси е шест точки, но до следващия мач на „сините от Лондон” в първенството тя може да нарастне на 12. „Тази година Манчестър Юнайтед наистина показват игра от друга класа и наистина трябва да им отдадем заслуженото за това. Те показват страхотен футбол и ключовите им играчи се представят на върха на своите възможности. Но те не са били поставяни под напрежението да си лидер в Премиършип от няколко години насам. Освен това е нормално да загубят точки тук и там. Миналия сезон и ние не успяхме да стигнем до успеха в някои двубои и в края на сезона те скъсиха преднината ни на върха. Сега ние се надяваме да сторим същото с тях. Отсега наистина трябва да влезем в ритъм. Навлизаме в решиетлен етап от сезона и борбата се води само между нас и тях. Те непрекъснато побеждават, но ние ги държим под напрежение и съм сигурен, че все някога ще се пречупят”, коментира Тери.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека Моуриньо говори, доказал е вече че горе долу само това може. Предпочитам ако има малко акъл да спре да говори как Юнайтед ще се спънат (което така и така не ми се вярва) и да се съсредоточи в подобряване на играта на собствения му отбор (ако може тоя цирк да се счита за такъв). Накрая думите ще се забравят, остава само 1: Premiership Champions: Manchester United :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Говорят си всички против нас, но и програмата ни е много тежка! Единственият начин да ги опровергаем е да спечелим това, което сме си набелязали. Което никак няма да е лесно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами имаме три много трудни мача с Ливърпул, с Ман Сити и с Челси. Но аз предчувствам, че няма да загубим титлата този сезон при положение, че водим в класирането.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Есиен: Можем да защитим титлата

Полузащитникът на Челси Микаел Есиен вярва, че “сините” все още имат шанс да защитят титлата от миналия сезон, информира Sky Sports. Отборът от западен Лондон има 5 победи от последните си 5 мача във всички турнири, като по-късно през този месец им предстои финал срещу Арсенал за Карлинг Къп. Ганаецът вярва, че въпреки шестте точки преднина на Манчестър Юнайтед във Висшата лига, Челси се намира в най-добрата си форма. “Трябва да продължим успешно по-нататък и да се борим докрай. През последните 5 двубоя играем фантастично и вярваме, че нещата ще продължат по същия начин”, заяви Есиен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моуриньо: Юнайтед са първи заради късмета си

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо сподели в интервю пред медиите на Острова, че единствената причини Манчестър Юнайтед да водят с 9 точки на “сините” от Лондон е късмета на “червените дяволи”, пише Independent. “При гостуването им на Фулъм те заслужаваха да загубят, но имаха късмет и си тръгнаха с трите точки. Същото бе и положението при сблъсъка им с Тотнъм. При резултат 0:0 получиха право да изпълнят спорна дузпа, след което стана лесно и победиха с 4:0. Почти нямат проблеми с контузени играчи и могат да разполагат с най-доброто за двубоите си”, коментира португалският специалист. Челси изостава на цели девет точки зад Юнайтед, въпреки че Дидие Дрогба и компания имат мач по-малко. Идната седмица момчетата на Алекс Фъргюсън гостуват на Ливърпул, като ако си тръгнат с пълен актив от този мач ще направят сериозна крачка към титлата в Премиършип.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз да коментирам ли победите им : Рединг - Челси 0-1 / Евертън - Челси 2-3 / Уигън - Челси 2-3 / Челси - Нюкасъл 1-0/ (за тези се сещам) !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз да коментирам ли победите им : Рединг - Челси 0-1 / Евертън - Челси 2-3 / Уигън - Челси 2-3 / Челси - Нюкасъл 1-0/ (за тези се сещам) !

Късмет!!!!!!!!!! Тоз добре ли е?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове