Jump to content
R3D_aNd_M37h

За форума

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Guest Nasic
От сайта трябва Пепи да го махне, тоест и аз мога, ама не искам да му се бъркам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що не вкарате в подфорум Разни един раздел Купува/Продава .. доста хора продават меща на отбора , а предполагам много повече търсят да купят ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В скоро време ще има малка реконструкция на форума, и ще бъде обсъдено предложението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
то една тема има, дето се пишат по 2 поста в месеца, та цял раздел.. ?! стига раздели, достатъчно много са, моля ви се.. една тема купува/продава е напълно достатъчна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е специален раздел, със сигурност. Ще направим един раздел "Фензона" или нещо от сорта, и там ще влязат съответните теми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
а и още една тема може да се направи.. артикули на фенклуба... както във форума така и в сайта... плочки , значки , фанелки и вси което ще излиза за напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
...и от сайта да се махне - Пловдив - Евмолпия - никой няма там :) само заблуда е. За ново място...ще се почака още малко,докато се избере подходящо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това трябва да кажат шефовете на фенклуба, и ако евентуално са съгласни, мисля че и в сайта задължително трябва да има инфо относно фекнлуба - създаване, популяризиране, брой членове, развитие, перспективи - всичко което дава яснота и може да заинтригува желаещите да се присъединят към фенклуба.
И към всичко това да се прикрепят снимки от сбирките на клоновете в страната, снимки от сбирките за мачовете, снимки на форумния отбор и как може да се включиш в него, както и ясни и качествени снимки на готовите (!) фланелки, плочки и членски карти.
Мога да съдействам за оформлението на това, предполагам Сашо Ингилизов е човека за връзка в случая... :)

...и също така - ще ми се да видим някакъв раздел с малко повече информация и по-изкъсо следене на резервния отбор.. първият сезон на ОЛЕ като негов треньор, мисля е достатъчна причина вече, крайно време е :)

Това мисля че ще е достатъчно: http://forum.manutd.bg/index.php?showtopic=1758
На пръсти се броят хората които следят изкъсо мачовете на резервите, аз поне познавам само един... :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При всякакви въпроси свързани с фен-клуба моля пишете на:
:a203: София : sofia@manutd.bg - Владимир Мутафчиев (#226 623 342)
:a203: Пловдив : plovdiv@manutd.bg - Даниел Петков
:a203: Бургас : burgas@manutd.bg - За момента няма представител за този град
:a203: Варна : varna@manutd.bg - Николай Анестев
:a203: Стара Загора : st.zagora@manutd.bg - Стефан Славов
:a203: Враца : vraca@manutd.bg - Емил Андреев

Очакваме желаещи, и за други градове в България. :a0185:

преместете го това от "клонове" в "обща информация"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На пръсти се броят хората които следят изкъсо мачовете на резервите, аз поне познавам само един... :D

eми този един да хване да свърши малко работа.. стига ми е сметал ДДС по цел ден! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво има опция за игнориране на потребители, но защо пише че някои групи потребители не може да се игнорират, за мен е правилно абсолютно всички потребители на които не искаш да четеш мнението да бъдат игнорирани. Аз пробвах и нищо не се получава, тази опция действителна ли е или е сложена просто ей така? Другото което искам, пък макар и на пръв поглед да е странно е да се премахне опцията за писане в стил болд, италик и т.н. Когато потребителите не знаят как да я използват по предназначение, а тук случаят е такъв, то тази опция става излишна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хубаво има опция за игнориране на потребители, но защо пише че някои групи потребители не може да се игнорират, за мен е правилно абсолютно всички потребители на които не искаш да четеш мнението да бъдат игнорирани. Аз пробвах и нищо не се получава, тази опция действителна ли е или е сложена просто ей така?
Другото което искам, пък макар и на пръв поглед да е странно е да се премахне опцията за писане в стил болд, италик и т.н. Когато потребителите не знаят как да я използват по предназначение, а тук случаят е такъв, то тази опция става излишна.

Чаво, бъди конкретен за да улесниш колегите. Кажи "Ингилизов ползва болд, не може ли да го махнете за да му е поне малко гадно"? Проблемът е, че в този случай ще трябва да се правят ненужни промени за да задоволят теб и неадекватните ти изблици на криворазбрана солидарност. В обратния случай аз ползвам общите възможности на форума без да изисквам нищо от никой. Дай поне някаква причина да осерем форума, но различна от "искам на Ингилизов да му е гадно".
Твъде вероятно е да не можеш да игнорираш НЯКОИ потребители защото същите за лош късмет са модератори или администратори. В твоя случай по-скоро модератори
;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам да се въведе правило, което задължава имената на играчи на Манчестър Юнайтед да се изписват правилно, а не да се употребяват "остроумни" и "оригинални" псевдоними.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ви питам нещо , тая отметка " Да ви запомним?" само на мен ли не ми работи , щото всеки път като влезна в форума си пиша името и паролата или и при вас е така ? :rolleyes: И дали може да се оправи , че малко дразнещо така ? <_<

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Преди да напишете нещо, моля да използвате търсачката.Има изписано много за този проблем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да ви питам нещо , тая отметка " Да ви запомним?" само на мен ли не ми работи , щото всеки път като влезна в форума си пиша името и паролата или и при вас е така ? :rolleyes: И дали може да се оправи , че малко дразнещо така ? <_<

Публикувано изображение

Имаше някакви настройки с който попринцип навсякаде и във всички сайтове из нета като си пишеш името и паролата те пита искаш ли да ги запомниме и така вече само се пишеше ника ;) маи от настройките на нета беше но не си спомням точно от къде.Иначе при мене си бачка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да попитам няма ли някоя друга тема в която да се обсъждат другите отбори в Висшата лига (съперниците на Юнайтед) и т.н Например да има един цял раздел Премиър Лийг и в този раздел всеки отбор да си има по една тема.И в тези теми да се коментират как ще се справят в мачовете си и т.н и други интриги,новини и т.н около тези отбори. Дай боже Ман.Юн. почти накрая на първенството са си осигурили 1вото място и в тези теми на другите отбори да обсъждаме например борбата м/у Ливърпул и Челси за второто.Или не дай боже Ман.Юн. няма шанс за 1вото място и за първото място се борят Челси и Ливърпул.Аз лично много мразя Челси и след Ман.Юн любим ми е Ливърпул и т.н или Астън Вила има голям шанс за 4тото място и може да измести Арсенал и да се обсъждат такива работи... П.ПВсичко това са примери а не прогнози :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте, току що се регистрирах и ми беше чудно да видя, че този форум няма раздел или тема за нови потребители, не е че е голяма загуба де, но мисля ще е хубаво всеки нов да може да драсне някъде по два три реда, така като за първо мнение. :) Поздрави

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи да попитам нещо - на стандартен изглед съм, но не ми изкарва помощните бутони за удебеляване/подчертаване на шрифта, цвят, вмъкване на цитат, снимка и т.н. Проблемът в браузъра ми ли е или да си сменя на друг изглед? (предполагам е първото, но да си питам все пак).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здравейте, току що се регистрирах и ми беше чудно да видя, че този форум няма раздел или тема за нови потребители, не е че е голяма загуба де, но мисля ще е хубаво всеки нов да може да драсне някъде по два три реда, така като за първо мнение. :)
Поздрави

какъв е проблема да го драснеш това първо мнение в която и да е тема от форума, в раздел преди мача.. съответно преди некой мач, или пък в след мача, в мнението ти за него.. изобщо не виждам смисъл от специален раздел за "новите" потребители.. и без това са много разделите и сега. нови, стари.. какво значение има, има нормални и прости юзери, това е ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дали е възможно да се преразгледат правилата за игнориране на потребители и евентуално да се позволи игнорирането на модератори, щото некви човечета продължават да ми споменават името и се налага да им отговарям, а ми писна да занимавам и себе си и останалите с псевдо моралните поучения и оракулски виждания за развитието на човешкия род, българския манталитет, неправилното движение на планетите в слънчевата система и така нататък.. :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове