Jump to content
R3D_aNd_M37h

За форума

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Аз проблеми в това отношение нямам, но пък имам проблеми с това, че не мога си вкарам снимка в подписа . Дава ми грешка, а същата грешка - error on page ми я дава като отворя темите дoлу в ляво, почти винаги. Ето и сега пиша, а долу в ляво пише - error on page.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз поне въобще не разбирам какъв точно е проблема ти... дай screen моля и кажи с какъв браузър си !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега error on page изчезна. Иначе съм с internet explorer. Но ot image shack снимката не влиза в подписа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Копирай линка с оригинала на снимката, и после и сложи тагове:
[img] [/img]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлага да започнем нова игра с прогнози. В която да даваме прогнози за точен резултат за съответните мачове от водещите първенства в Европа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека да ви разесня какви са правилата на играта 1.Трябва да давате прогнози с точен резултат,а не само 1Х2 2.Прогнозите се приемат от момента в който пусна мачовете до 15 минути преди началото на първия мач! След това нямате право да променята прогнозите си. Точкуването става на следния принцип: -- за познат резултат : 3 т. -- за познат победител : 1 т. -- във всеки кръг може да избирате по един мач, който е записан със bold. При познат точен резултат на такъв мач точките са: за познат точен резултат 6, а за победител 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен идеята ми харесва , не виждам нищо лошо да имаме още една игра , пък нека старата си остане с прогнозите за нашите мачове .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И на мен ми допада идеята и предлагам да се публикуват мачове само от големите европървенства (Англия, Испания, Италия и може би Германия), за да не стават прекалено много прогнозите (така ще е по-лесно и изчисляването на резултатите). Разполагам със свободно време и бих предложил помощта си на pepinka (ако тя има желание разбира се). Нека и другите изкажат мнението си по въпроса и ако повечето са съгласни, да пуснем играта в действие. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам да има мачове и от Шампионската лига и Купата на УЕФА

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
имам предложение, да се махнат вече тея ПИПАЛА от емотиконките! :blink: (е тая ми е любима впрочем, гледа баш като гръмната и си вика, АБЕ КВО Е ТВА НА ГЛАВАТА МИ, БЕ?!)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

имам предложение, да се махнат вече тея ПИПАЛА от емотиконките! :blink:
(е тая ми е любима впрочем, гледа баш като гръмната и си вика, АБЕ КВО Е ТВА НА ГЛАВАТА МИ, БЕ?!)

Що нека си стоят много са яки. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам рефистираните потребители, които не се фенове на Юнайтед примерно zacky да не им се слага ранг Man Utd Fan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Предлагам да пишеш малко повече неща в един пост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предлагам рефистираните потребители, които не се фенове на Юнайтед примерно zacky да не им се слага ранг Man Utd Fan

А да им се слага Заблуден Фен или пък Сляп, Все Още Непрогледнал Фен... :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

имам предложение, да се махнат вече тея ПИПАЛА от емотиконките! :blink:
(е тая ми е любима впрочем, гледа баш като гръмната и си вика, АБЕ КВО Е ТВА НА ГЛАВАТА МИ, БЕ?!)

Подкрепям ^_^

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А да им се слага Заблуден Фен или пък Сляп, Все Още Непрогледнал Фен... :D :D

Не е това начина...

Наистина ще е добре да се разграничат феновете: Chel$ea, Gunner, Scouser...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е това начина...

Наистина ще е добре да се разграничат феновете: Chel$ea, Gunner, Scouser...

Scouser? Що не Loser?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щото сме фенове на Юнайтед, в обществен форум, с претенции да е официален форум на фенклуб "МЮ" в България. Ако сме на пазара или на стадиона, може и по-обидни термини да ползваме...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Против. Лично мен не ме интересуват капризите на другите фенове. Регистрирали са се по свое желание във ФОРУМ НА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД и ако ранга толкова им пречи просто ще спрат да пишат.

Не съм регистриран във нито един форум на друг английски отбор, но ако бях, определено нямаше да предявявам каквито и да било претенции дори и ако ми сложат обиден ранг. Не съм на моя територия, естествено, че ще се съобразявам с условията ако искам да продължа да пиша.

Това е ФОРУМ НА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД, не на всички отбори във Висшата Лига!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Против. Лично мен не ме интересуват капризите на другите фенове. Регистрирали са се по свое желание във ФОРУМ НА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД и ако ранга толкова им пречи просто ще спрат да пишат.

Не съм регистриран във нито един форум на друг английски отбор, но ако бях, определено нямаше да предявявам каквито и да било претенции дори и ако ми сложат обиден ранг. Не съм на моя територия, естествено, че ще се съобразявам с условията ако искам да продължа да пиша.

Това е ФОРУМ НА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД, не на всички отбори във Висшата Лига!

Да,абсолютно е така!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поздравления за админите за сайта и форума. Наистина е направено доста добре и стилно. Продължавайте така!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като влезеш, в сайта, пише "За ИстинскияТ" тва Т не требе го има :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предлагам , да се постави електронен часовник в сайта и форума , който да отброява часовете , и минутите до следващия двубой на отбора.

Мн добра идея .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове