Jump to content
R3D_aNd_M37h

За форума

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

В тази тема можете да споделяте евентуални проблеми с разделите и/или опциите на форума. Аз лично имам проблем с auto join-a и се налага всеки път като влизам във форума или стоя повечко време без да натискам Refresh редовно, да се логвам наново с юзърнейм и парола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тази тема можете да критикувате (в рамките на добрия тон) съществуващите раздели и тяхната подредба и наименование и да предлагате съдаването на нови, с които да се разнообрази и обогати форума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам, в темата играчи и треньори, а и не само от там, да си прехвърлим мненията от стария форум. Така или иначе те са си наши/ваши и едва ли са се променили. Така ще позапълним тази тема. Сега форума е празен откъм съдържание и е хубаво поне в тези по-малко променливи теми, като "играчи и треньори" и "от колко време сте фен на червените дяволи", да си прехвълим мненията то стария форум. Тези мнения са си наши и са същите. Като влезе нов потребител да не вижда само нули. Идеята ми се струва добра. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И целия раздел ще се напълни с неща, които сме чели... Новите потребители да са били тука като сме ги писали, аз лично съм против...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В тази тема можете да споделяте евентуални проблеми с разделите и/или опциите на форума.

Аз лично имам проблем с auto join-a и се налага всеки път като влизам във форума или стоя повечко време без да натискам Refresh редовно, да се логвам наново с юзърнейм и парола.

Същият проблем имам и аз!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз преди го имах, после след прочетох, че трябва да вляза, без да давам да ме запомни и чак следващия път вече ще става автоматично, но откакто хакнаха форума, този метод не върши работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Значи сега съм изтрил всички бизквитки , курабийки вафли и тн. и ще Ви кажа ако се е оправило.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен проблема за който говори Илия е друг. Прецакването на аутологина се получава когато отворите линк за форума който ви даде някой друг форумец (примерно). Често ми се случва при разговор с някой колега относно форума да си пращаме линк към тема или мнение. Проблема е следния: Отворили сте форума, разглеждате си. В един момент отваряте втори браузър с линк към форума - всичко е точно. Но, когато затворите втория и се върнете на първия - тогава логин-а ви се е прецакал и се налага да се логвате отново. Това е всеки път, няма изключения. Накратко, проблема е следния: Не можеш да разглеждаш едновременно в два прозореца форума, без да ти се прецака логина. Дали се касае до грешка или нужда от настройка на форума - да обяснят запознатите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иво, мерси за пълното и точно обяснение. А някой има ли идея как мога да си оправя ауто логина? B)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За да няма проблеми с логин, желателно е всеки път да излизате от акаунта си. И Internet Explorer и Modzilla FIrefox имат опция да помнят юзърнейм и парола на всичките ви регистрации, и въпреки че ползвате домашния си компютър - не пречи всеки път да излизате от акаунта си.
Ако имате проблем с нови и непрочетени теми, когато свършите с разглеждането и четенето на даден раздел, ползвайте "Опции" менюто, и оттам цъкнете на "Отбележи всички като прочетени". Така, като излезете в индекса на форума, няма да ви дава че в дадения раздел има непрочетени теми или мнения.
И за да сте сигурни че като влезете следващия път във форума ще ви покаже всички нови мнения/теми, на излизане ползвайте опцията "Маркирай всички като прочетени" (в индекса, вляво), и после натиснете бутон "Изход".

Аз така процедирам, и нямам никакви странични проблеми.

Nasic, остава обаче по-горе описания от мен проблем: Защо ако заредя в нов прозорец форума, ми се прецаква логина на първия прозорец?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предложения: 1. Ако може да има абзаци в постовете 2. Ако може да има опция за проверка на правописните грешки (нищо, че е форум) 3. :P Вкарайте възможно най-дългата административна парола, за да не ни хакнат пак! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

3. :P Вкарайте възможно най-дългата административна парола, за да не ни хакнат пак! :)

И най-дългата да вкараш , те те хакват чрез кукитата ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Файлов Архив

- пробвах всякакси да кача песните , нестава. Пробвах с препратки към линкове , пак нестава !? Гледам някой се опитвал да качи снимки , но какво е качил , само той си знае. Само NASIC ъплоудвал във Видео.
Това нещо работи ли ?
Други пробвали ли са да качват музика примерно ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Всичко работи , а задал ли си му категория ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Д а естествено , .МР3 позволено ли е ? Ако не , в какъв формат да качваме песните?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам , да се постави електронен часовник в сайта и форума , който да отброява часовете , и минутите до следващия двубой на отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предлагам , да се постави електронен часовник в сайта и форума , който да отброява часовете , и менутите до следващия двубой на отбора.

Много добра идея, подкрепям! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам да се въведе отново полето "любим футболист" в профила на всеки юзър, а може да се добави и "любима бира" примерно (това за бирата го има в много други форуми, в които влизам). Разбира се всичко това ако и когато имат време администраторите. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Да мисля да го направя , защото се навъдиха много ботове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересува ме някой има ли проблеми при отварянето на сайта или форума?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове