Jump to content
DAVIDKO

Еврофутбол - тиражи и прогнози

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Ама какво си въобразявам и аз...хендикапи, простотии...ние да бием не можем, аз на хендикап ги търся  :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Заради утрепките от Марсилия взех само 95 лв тази вечер, вместо 400...

Играх Славия ХК, Страсбург над 2,5 гола, Реймс г/г, Марсилия и два твърди: Кьолн г/г (тия Хофе добре че вкараха в 90+, че иначе нищо нямаше да взема), Хеернвеен..

Напоследък ми бяга все по 1 мач, наистина хващам страхотни мачове и ми бяга по 1 мач и за това се принудих да мина на системи. Мислех, че покрай Великден и ходенето на църква ще разваля магията, но уви, каръка продължава...

Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
OM са абсолютни Утрепки и отдавна спрях да ги играя,иначе тва един мач да те дъни не го пожелавам и на врага си,вече два е къде по-приемливо Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Два мача като ми избягат, чувствам се, така че все едно съм спечелил  :mood (17):  Като ми избяга втори мач, си свиркам с уста. Хич не го мисля и продължавам напред. Но когото е само 1, адски ми е болезнено и ми се отщява всичко, братче...

Знам, че са утрепки, но нали уж се борят за ЛЕ, в посл. 6 мача като гост срещу тия Нанси имат 5 победи. Викам айде, що па не, ама..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

много шибан тираж,но да видим...

Сейнт Труиден- Сейнт Жилоа над 2.5

Сервет - Винтертур над 2.5

Дегерфорс-Варнамо г/г 

Инголщат - Вердер над 2.5

Уест Хям - Евертън над 2.5

-----------------------------------------------------

Борнемут 1

Грьонинген 2

Дин.Букурещ ДНБ (0)

Дармщад +1.5 АХ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия байерн ега омрат, ако не обърнат!

и без да обърнат да Омрат

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лийдс СКЪМ най-нещастния отбор който може да съществува на тоя свят. Пожелавам им дълги години да ритат по поляните в конференциите на англиския футбол. КУР за тех

Редактирано на от BLACK_SABBATH

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мислех за днес Борнемут, Виляреал, Херта и Аталанта. Не можах да ги пусна и дано Аталанта да се спънат, че много ще ме е яд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

4' Atalanta Bergamo

1-0 (-) Bologna

:mood (11):

Редактирано на от svt88

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да се ЕБА в простака...смених оувъра на Грасхопърс - Люцерн с куците копелдаци УХ - Евертън  :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Казвайте верно нещо, отворен съм към предложения, след като прокобата продължава с пълна сила..

Тия "футболни любовници" как може и гол да не си вкарат, акъла не ми го побира..

9102722m.png

Имам някакви мисли за Селта, г/г на Шалке-Лайпциг, Бока, дербито в Австрия на г/г, ще видя какво ще комбинирам, де*а...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тея мамалиги вчера ми скапаха кефа...обръщат второто полувреме,червен картон за другия отбор няколко минути преди края и въпреки тва Златински 2:2 в 92-та гг...пак добре,че го играх ДНБ,но в такива моменти  :mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове