Jump to content
Sign in to follow this  
Nasunko

Джон О'Шей

Препоръчани публикации

Този човек сега щеше да струва 100милиона и Погба щеше да му е пейка постоянно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
О'Шей, огромен образ. Пищял съм като момиче, когато я боцна на Анала за 2:4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че и рожденик бил днес
https://twitter.com/FourFourTweet/status/990930802291638277?s=19

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момче за всичко в най-добрия смисъл на думата.

Защитник,халф, нападател, вратар и никога не мрънкаше !

Гола срещу Арсенал дето вдигна яката като Кантона е легендарен!

Легенда си Шийзи!

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като се сетя, че имаше хора които го смятаха за недостатъчно добър за Юнайтед, за посредствен играч едва ли не ... реве ми се.

Май няма да е много далеч от истината, ако кажа, че  на всички позиции, на които е играл Шийзи при нас, се е представял по-добре отколкото нашите титуляри на съответните позиции в момента. Нямам какво повече да добавя освен, че ми беше трудно да го гледам в Съндърланд.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
9 minutes ago, Lanna said:

Като се сетя, че имаше хора които го смятаха за недостатъчно добър за Юнайтед, за посредствен играч едва ли не ... реве ми се.

Май няма да е много далеч от истината, ако кажа, че  на всички позиции, на които е играл Шийзи при нас, се е представял по-добре отколкото нашите титуляри на съответните позиции в момента. Нямам какво повече да добавя освен, че ми беше трудно да го гледам в Съндърланд.

и него съм го смятал за downgrade. ся ми се реве. фактите са си факти. за мен най-великия отбор на юнайтед е 99 година + rvn и сичко друго е downgrade с две изключения - роналдо и рвп. 

шийзи в момента имам мечта - да имаме такъв. имаме 1 изобщо, който олицетворява всички тия велики черноработници, като него в момента - скотито и него го плюят на мръсно куче, че не е талантлив, като всички други орки, които са налазили отбора. 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 hour ago, Wolfram said:

Red legend!

Гола арещу Арсенал беше велик, а гола, с който закла орките и на практика осигури титлата е пика в кариерата му. Блажени са тия, които са го наблюдавали и особено ония мачове! Титан! 

Жалко, че по-малките няма да знаят много за тия работи, за тях Юнайтед е един средняшки клуб към тоя момент. 

Малките се разхождат с фланелки на Погба в южния парк. Като видя такова извращение, моментално обръщам поглед в друга посока.

• Харесвам 1
  • Кофти 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Или на лукоко :mood(17): 

@Lanna че беше лимитиран - бешe, ама се раздаваше, а и никога, ама никога, когато говорим за такива играчи, не трябва да подценяваме фактора Сър Фърги.

@ss4 downgrade от 99 на кого? На Ъруин, Невил? Прекалено назад отиваш. 2007-8 имахме пак извънземен отбор, нищо, че нямаше типичен таран. Толкова добре се допълваше тоя отбор на всички позиции, че просто нямаше кой да го бутне. 2008/9 също не беше лош, дори 2002/3 или 06/07 ако щеш.

А и Джонката беше черноработник-резерва, ако ще го сравняваме с някой от 98/99 или 99/00 ще трябва да е с някой от резервите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове