Jump to content
Sign in to follow this  
Nasunko

Джон О'Шей

Препоръчани публикации

лелееееееееее, рожден ден ли има НАЙ-ГОЛЕМИЯ, бе?! пфффффффф, довечера ше се празнува.

ЧЕСТИТО, ВЕЛИКИ!

Публикувано изображение

When Johnny goes marching down the wing,
O’Shea, O’Shea,
O’Shea, O’Shea,
The Stretford end will fuc***g sing,
We all know that Johnny is gonna score…

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шииййзиии да ни е жив и здрав и да ни радва с още такива голове като снощния! :greets (2): :mood (5): ... ама какъв подарък си направи за рождения ден :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
11-тия му рожден ден, откакто е в първия отбор... Огромен, заникъде не сме без него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За гола му срещу Лиърпул преди две години ще съм му задължен до края на живота! Все е имало голове на които съм избухвал, ама това беше неуписуемо! Жив и здрав :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЧРД Джон! Да е жив и здрав и все така верен на клуба! Той на мен лично ми показа че съм сгрешила в първоначалното си не много добро мнение за него! + т'ва лоялни играчи като него няма как да не бъдат обичани независимо дали е в титулярния състав или е на пейката! Не много футболисти биха били готови да играят където и да е стига да помогнат на клуба а Шийзи прави именно това - готов е да играе на каквато и да е позиция стига да е в игра и да може да помогне на Юнайтед. Аз лично смятам че няма как да не уважаваме такъв играч! :champs (14): Пожелавам му още много години на ОТ Редактирано на от Bloodrain

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит Рожден Ден на Джон!
Пожелавам му най-вече да е жив и 3драв, другото както се вижда той си го може!
Направи си уникален подарък снощи,
ЧРД отново!

:greets (2): Редактирано на от - U n i t e d

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав подарък си направи снощи.Айде да е жив и здрав Джонката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-големия е Джон....всичко е казано за него,просто поклон.Любимец ми е от страшно много време,а снощи доказа за пореден път,че е най-големия ! Жив и здрав да си ,Джони ! ВЕЛИК !

http://www.youtube.com/watch?v=79NLmSokD2I...feature=related :champs (14): Редактирано на от Форум Айдъл

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има качено видео за Шийзи на сайта - Sheasy Birthday boy 5 at 5 :) Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
имам тука едно патронче ментичка, купих си сега прясно мляко, след малко сипвам и запивам специално за него.. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ч.Р.Д. на О'Шей,да ни е жив и здрав и да продължава все така да се раздава за отбора и все пак е защитник,но когато може да ни радва по този начин :bow :greets (2): :mood (35): :mood (2): :greets (3):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
48 мача за сезона, колкото Роналдо. Единствено Видич има един повече. Дано е все така здрав и да не бърза с бенефиса.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джонката е луд беее! Честито да му е и да не пие много, та да може да играе в събота. Супер изродското копеле е тва, няма дубликат никъде!!! П.П. Насик, къде си бре ? :) Няма ли да поздравиш Джонката хаха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да е жив и здрав и все така да ни радва като снощи. Определено е доста ценен играч и винаги ни спасява в защита, когато има нужда. Редактирано на от Red_Devils

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сезонът на Джон О’Шей

Джон не само че беше човекът, който Сър Алекс можеше да поставя на всички позиции, а и вкара няколко важни гола...

Началото: Винаги готов да помогне където и да е, О’Шей ясно подчерта позицията си на лидер този сезон. И въпреки че „Когато Джони тръгне по крилото...” не се чуваше толкова много, той продължаваше с успех да спира противниковите крила. Роденият в Уотърфорд футболист използва всички възможности за изява, които му бяха предоставени, освен това той взе участие в тринадесет мача, които бяха част от рекорда на Юнайтед по „сухи” мрежи.

На пост: Докато Патрис Евра пропускаше мачове заради контузии и наказания в първия полусезон, О’Шей правеше невероятни неща, замествайки го. „Изглежда така, сякаш през цялата си кариера е ирал там.”, казва Мартин Бъчън, и не само там – същото е и от дясно.

Кулминационен момент:
О’Шей направи своето участие номер 200 във Висшата Лига през Ноември, когато Червените Дяволи победиха Сити в манчестърското дерби на Ийстландс с 1-0.

Най-добро представяне: Атакуващата мощ на Астън Вила се развихряше с пълна сила през Ноември и отбелязваше много голове. Джон обаче, беше един от малкото защитници, които успяха да удържат набезите на Ашли Йънг и Джеймс Милнър по крилото, помагайки на Юнайтед да спечели важна точка в трудното гостуване.

Най-лош момент:
Контузията на ирландеца в мача срещу Портсмут го спря да влезне в още по-добра серия от мачове и добри представянията.

Допълнитен принос: Няколкото гола на Джони бяха доста важни... е, не като този на Анфийлд през 2007. Отбелязвайки срещу Дарби Каунти в Карлинг Къп през Януари, ирландецът стана петнадесетият голмайстор за Червените Дяволи във всички състезания за този сезон. Невероятното му пласиране и гол срещу Арсенал на Олд Трафорд през Май даде на Юнайтед ценната преднина в първия полуфинал на Шампионската Лига, освен това никой друг освен Джони не е започнал в повече мачове в Европа (11).

Сър Алекс за О’Шей: „Джон О’Шей е цяло чудо за мен, играейки много мачове и на различни позиции. Той е страхотен професионалист, никога не се оплаква. Момчето е съгласно да играе навсякъде и е истински спасител за нас, повярвайте ми.”

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво стана, някъде в началото на Декември се контузи и се казаваше че ще отсъства 3 месеца, почти минаха а никаква информация дали почва да тренира скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове