Jump to content
DAVIDKO

Майкъл Карик

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

С изключителен поглед върху играта, бързоног и притежаващ огромен набор от пасове, Майкъл Карик доказа още в първият си сезон в Юнайтед че ще е страхотен партньор на Пол Скоулс, и същевременно доста различен от предишния номер 16 - Рой Кийн.

Различаващи се по стил на игра, но съчетани добре в центъра на полузащитата, Карик и Скоулс помогнаха за спечелването на деветата титла в Премиершип.

Това беше първият значим трофей в кариерата на Майкъл Карик, въпреки че той е вдигал и ФА Къп за младежи с Уест Хям през 1999 г., отбелязвайки два гола за разгромногото 9-0 на финала срещу Ковънтри Сити.

Уест Хям на два пъти дава Карик под наем. Първия път през сезон 1999/2000 на Суидън, а след това и на Бирмингам през сезон 2000/01, в който Майкъл получава номинация за Най-Добър Млад Играч, спечелена по-късно от Стивън Джерард.

Карик пропуска голяма част от сезон 2002/2003 поради контузия. В същия сезон Уест Хям изпада от Вишата Лига и звездите на тима Джо Коул, Фреди Кануте и Джармейн Дефоу напускат клуба. Карик остава при „Чуковете” за сезона в Чемпиъншип. Но след загубения финален плейоф от Кристъл Палъс през 2004г., Майкъл решава че не може да чака още една година за завърщане в Премиършип и подписва договор с друг лондонски тим - Тотнъм Хотспър.

За двата сезона при „Шпорите”, той се развива до изключително ниво в полузащитата на „Уайт Харт Лейн”, но отбелязва само два гола в 64 изиграни мача. Съгласява се да премине в Юнайтед след като Тотнъм приема офертата от 14 милиона, която може да нарастне до 18.6 милиона паунда.

Насърчаван от Сър Алекс Фъргюсън да се включва по-често в атаките, Карик отбелязва шест гола през сезон 2006/2007. Първото му попадени е добре обработено воле срещу Астън Вила на Олд Трафорд през януари 2007, вторият му гол пък срещу Рединг на Олд Трафорд за ФА Къп беше селектиран за наградата Гол на Сезона (спечелена от Пол Скоулс). Карик отбеляза и две попадения срещу Рома при изключителната победа на Юнайтед със 7-1.

Важната роля която Карик изигра при спечелването на титлата му помогна да се бори за титулярно място в английкския национален отбор с Оуен Харгрийвс, Стивън Джерард и Франк Лампард. Той беше титуляр в мача на Англия срещу Еквадор от Световното Първенство през 2006г., където се представи на много добро ниво.

превод: PePiNkA
редакция: Crash
източник: www.manutd.com

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идването на Карик промени нашия отбор и вече разполагаме с класна двойка централни полузащитници. Майкъл се справя прекрасно и се надявам да продължава. Едно идване не Харгрийвс ще усили още повече средата на терена, тогава Карик ще има възможност по-често да се включва в атака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам си собствено мнение за Карик....
Малко не е за този отбор,в повечето мачове той вобще не се забелязва,вярно че му възлагат повече опорни функции,но все пак прекалено незабележим е.

edit: И без удебелен и с уголемен размер текст те четем...
-= United Moderators =-

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КЛЮЧОВИЯТ ИГРАЧ

Реваншът на Карик, новият Рой Кийн

Най-накрая и Майкъл Карик отпи от чашата на славата. Дългото чакане си заслужаваше, защото халфът избра най-подходящия момент да запише мача, с който влезе в залата на славата на Манчестър Юн. Първият гол, разпечатaл вратата на гостите, нокаутира Вълците. А попадението му след почивката бе бисерът в една фантастична и историческа нощ. Карик бе и в основата на всички атаки, които поставиха Рома на колене, и съумя да блесне във вечерта, когато играчите на Юнайтед до един бяха герои. Осем месеца след трансфера му от Тотнъм вече няма никакво съмнение, че той се превърна в онази неизменна част от тима, която Алекс Фъргюсън бе уверен, че ще има, след като брои за него 27 млн. евро на Шпорите.
Въпреки че е роден близо до Нюкасъл, Карик пробива във футбола като юноша на Уест Хем, където тренира заедно с Франк Лампард, Джо Коул и Джърмейн Дефоу. Той израсна чувствително след пристигането си на "Олд Трафорд" и вече може да претендира, че е сред най-добрите играчи на своя пост. Майкъл зае мястото си в средната линия на Юнайтед без никакви видими проблеми, типични за новодошлите играчи в един голям клуб. Играта му никога не е била особено зрелищна, но сигурното му представяне в защита е ключът към невероятния сезон, на който се радват неговите съотборници Пол Скоулс и Кристиано Роналдо. Мачът срещу Рома не направи изключение - приносът му за успеха включваше освен двата гола, безпогрешно покриване на Тоти и Давид Писаро, чиито далечни удари са най-силното оръжие в атака.
Накрая Фъргюсън реши да му даде почивка. И защо не. Само за 73 минути Карик направи всичко, което се очакваше от него. Даже и нещо повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам си собствено мнение за Карик....
Малко не е за този отбор,в повечето мачове той вобще не се забелязва,вярно че му възлагат повече опорни функции,но все пак прекалено незабележим е.

Неговата игра не е такава че да блести с финтове и зрелищност той е много по дефанзивен ограч който има страхотен пас и отнема адски много топки в средата на терена ,има също така и страхотен щпагат и с ръста който е има завидна игра с глава .Още от първите му мачове с екипа на Юнайтед ми стана един от любимците.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още от първите му стъпки при Чуковете и после в ТотнЪм... Карик много ми харесва!!!
Много добре пасна НА отбора, сЪС Скоулс се разбират добре... Прекрасен пас, не лош удАр и добра физика...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик е прекрасен халф.Има невероятен поглед върху играта и много точен пас.Той е от играчите които не се забелязват много по терена,но това не означава че не са за отбора както казват накой хора във форума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пет минути с... Майкъл Карик

Опитният полузащитник се намира в добра форма напоследък. Във втория си сезон на Олд Трафорд, той сподели че желае да добави още медали към титлата в Премиършип...

Колко важни са предстоящите мачове срещу Арсенал и Челси в борбата за титлата?
Не мисля че в такъп етап от сезона можеш да отделиш един или два мача като по-важни от останалите. Срещу Арсенал и Челси очевидно са най-големите, но не вярвам че само тези два мача ще се окажат решаващи в разпределението на медалите. Ние трябва да спечелим всичките си срещи, като някои от тях са доста тежки. Гостуваме на Мидълзбро този уикенд, после на Блекбърн, задачата ни не е лесна.

Какво научи след спечелената титла миналия сезон?
Усетих каква е тръпката от спечелването на трофей, и искам да повторя това чувство отново. Претърпях и разочарование, загубихме финала за Купата на Англия и отпаднахме на полуфинал в Шампионската Лига. Тези неуспехи обаче ми дадоха повече увереност и стремеж към усъвършенстване за да се представя по-добре.

В кой момент от този сезон започна да вярваш в шанса за запазване на титлата?
Ние бяхме уверени в себе си още от първия кръг и нищо не се е променило до момента. Целта ни винаги е да спечелим първенството - така беше и този сезон. Започнахме да придобиваме повече увереност с напредването на кампанията. Сега дойде време да покажем най-добрата си форма, защото това е единственото което има значение в борбата за титлата.

Говорейки за форма, доволен ли си от твоето представяне?
Доволен съм и се наслаждавам на футбола в Юнайтед, целият отбор се представя добре. Ако не успееш да се насладиш на играта си тук, значи нещо не е наред с теб. От Коледа насам се намирам в добра форма, и се надявам дори да я подобрявам.

Трудно ли е да се поддържа форма, когато в отбора се правят чести ротации?
Ако погледнете резултатите ни, едва ли някой би казал лоша дума за ротациите в отбора. Всички които излизат на терена се представят на ниво, и сме спечелили в повечето случаи. Като играч е нормално да искаш да си на терена във всеки мач, но малко почивка не е излишна и така всички остават свежи. Идеята за ротациите е на мениджъра и той ни я съобщи още в началото на кампанията, като отново доказа че не е сгрешил. Миналия сезон по това време имахме няколко сериозни контузии, и се налагаше във всеки мач да играят едни и същи футболисти. В крайна сметка умората надделя и платихме цената за това. Този път имаме възможност да даваме почивка на някои титуляри, и да илизаме с различен състав в някои от срещите, което се надяваме да ни помогне в борбата.

Според теб, с какво точно твоята игра помага на отбора?
Старая се да помагам по целия терен. Подпомагам нападателите колкото е възможно повече и се старая да им създавам положения, но в същото време често поглеждам и назад към защитата като им помагам в трудни моменти. Удоволствие за мен е да играя в Юнайтед, тук постигнах голям напредък. И разбира се, удоволствие е да играя с тези момчета. Хората често коментират добрите пасове които раздавам, като и аз смятам това за най-силното в играта си. Но с такива енергични съотборници е много лесно да подадеш топката на играчи които знаят как да се придвижат по терена и да търсят топката. Нападателите правят задачата ми много по-лесна.

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сезонът на Майкъл Карик

Майкъл Карик е по-силен с действията си в офанзивен план и организирането на играта в центъра, но във втория си успешен сезон в Юнайтед той се превърна в експерт в рушенето на противниковите атаки.

Логично или не, головете които вкарва намаляват, като в сравнение с миналия сезон (шест гола) сега той отбеляза само два. Последното му попадение в кампания 2007/08 бе много важно, тъй като то сложи точка на спора в двубоя с Уест Хям при резултат 3-1, след като Юнайтед бяха останали с човек по-малко на терена заради изгонването на Нани.

Педантичните фенове веднага ще отбележат че той вкара още един гол след това – хладнокръвно изпълнената дузпа срещу Челси на финала в Москва, която даде предимство с 2-1 за Юнайтед при дузпите. Но тази дузпа няма да бъде зачетена в актива на Майкъл въпреки че допринесе за спечелването на Европейската Купа, и както Карик бе казал в началото на сезона: „Шампионската Лига е връхната точка във футбола”.

„Някои казват че лесната част е да се класираш за финала в ШЛ, а трудната част е да си тръгнеш като победител,” – добави халфът. „Така че пред мен се очертава голямо предизвикателство.”

Новият договор който Карик подписа в края на кампанията ще го задържи на Олд Трафорд най-рано до 2012г., и ще му даде шанс да остане в светлините на прожекторите в голямата игра. Тази новина може само да радва почитателите на таланта който Майкъл притежава.

Статистика:
Премиършип: 31 мача, 2 гола
ФА Къп: 4 мача
Карлинг Къп: 1 мач
Европа: 12 мача
Други: 1 мач
Общо за сезона: 49 мача, 2 гола
Общо за клуба: 101 мача, 8 гола

Най-силен момент:
Нюкасъл 1-5 Юнайтед, 23 Февруари 2008
Страхотната класа която показа полузащитата на Юнайтед буквално причини безпорядък в редиците на „Свраките”, като асистенцията на Карик към Роналдо за първия му гол бе просто перфектна. Малко преди почивката Майкъл открадна една топка, навлезе в половината на Нюкасъл и подаде невероятен извеждащ пас между трима защитници към Кристиано, който нямаше проблеми с противниковния вратар и вкара втория си гол в мача.

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още от първите му стъпки при Чуковете и после в ТотнЪм... Карик много ми харесва!!!
Много добре пасна НА отбора, сЪС Скоулс се разбират добре... Прекрасен пас, не лош удАр и добра физика...

Абсолютно съгласна! :rolleyes: Редактирано на от ~MAN.UTD.fenka~

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик: Можем да спечелим Шампионската Лига отново

Нещата не можеха да се развия по-добре за Майкъл Карик откакто той се пресъедини към Юнайтед през лятото на 2006г.

Карик се превърна в един от най-добрите полузащитници в Англия и съществена част от състава на Сър Алекс Фъргюсън, който не спира да печели трофеи. Спечелил три шампионски титли на Англия, носител на Шампионската Лига и Световен клубен шампион с Червените Дяволи.

Преди финала за Шампионската Лига срещу Барселона в сряда, 27-годишният полузащитник заяви пред ManUtd.com, че е решен да добави още един трофей, както своята колекция, така и в тази на Юнайтед....

Според теб това ли е са двата най-добри отбора в света?
Да, най-вероятно. Факта, че и двата клуба успяха да спечелят шампионатите на своите страни ни навежда на мисълта, че това са двата най-добри отбора в Европа. Предстои ни страхотен двубой в сряда и всички го очакваме с нетърпение.

Какъв мач очакваш?
Не съм сигурен. Мисля, че ще бъде открит двубой, с доста атаки. Миналата година играхме срещу тях на полуфинала и в края успяхме да си отбележим само един гол. Те могат да създават голови положения по всяко време, но пък ние вярваме, че можем дасе защитаваме добре и да ги атакуваме от нашата страна. Може да има доста голове, но пък е възможно и само един да е достатъчен - всичко може да се случи. Едно е сигурно, очаквани доста интересен двубой.

Всички говорят за заплахата от Меси, но пък мениджърът заяви, че Иниеста може да се окаже по-голяма опасност ...
Той опрделено е много важен играч за тях. Направи добър сезон и отбеляза няколко гола, като някои бяха доста важни, например този срещу Челси на полуфинала, който има отвори пътя към финала. До колкото знам наскоро бе контузен, но съм сигурен че ще е готов за мача в Рим и определено ще бъде доста трудно да играем срещу него, тъй като той е много добър играч.

Юнайтед може да сътвори история като стане първият отбор, който е успял да спечели трофея в две поредни години - какво мислиш за това?
Малко е странно, тъй като се стремим да не мислим за това трвърде много, но пък знаеш колко специално нещо би било това ако успем да го постигнем. Искаме отново да изживеем емоциите от миналия сезон, изживяванията тогава бяха уникални. Нещо което не бях изпитвал преди и ако успеем до го повторим ще бъде страхотно.

Какво чувството да отидеш на финал в Шампионската Лига като шампион на Англия?
Невероятно чувство. Факта, че си се състезавал за нещо дълго време и си бил достатъчно добър, за да го спечелиш те изпълва с вяра. Влязохме във форма в най-точното време и ако успеем да я демонстрираме в сряда ще бъде прекрасно.

Дарън Флетчър определено ще пропусне финала в Рим, заради наказание - това мотивира ли ви още повече да спечелите, заради него?
Разбира се. Все още не можем да го осъзнаем, но ще направим всичко възможно да спечелим трофея в сряда и да го накараме да се чувства щастлив.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сезонът на Майкъл Карик

Един от най-постоянните играчи на Юнайтед, Майкъл Карик, направи още един прекрасен сезон в сърцето на халфовата линия на Червените Дяволи...

Началото:
Човекът, който прави така, че халфовата линия да работи като по часовник, имаше проблеми през Септември, чупейки костица в ходилото си. Веднага след това обаче се завърна във „формата на живота си”. Той игра във всички мачове от серията в 16 срещи, в които Юнайтед не бе победен, изключвайки победата над Челси с 3-0, където неговата роля играеше Райън Гигс. Майкъл беше „боготоворен” от медиите и феновете за невероятните си представяния. Умората му се отрази чак в мачовете в края на Март, но веднага след това Карик отново диктуваше играта с точни пасове и добро пласиране по терена.

На поста: Всеки успешен отбор има свой гръбнак. За този на Сър Алекс Карик бе гръбнака на халфовата линия, която естествено е най-важна. Едно от най-постоянните лица и титуляри в Юнайтед. Майкъл вече в трети пореден сезон играе над 30 мача в Премиършип.

Кулминационен момент: Когато Карик заби по невероятен начин топката в горния ъгъл на вратата в гостуването на Уигън, той не само осигури победата а на практика гарантира и титлата на Юнайтед, въпреки че оставаха още два мача от кампанията.

Най-добро представяне: Най-доброто, което видяхме от плеймейкъра беше невероятното му постоянство. Независимо дали с Дарън Флетчър, Райън Гигс, Пол Скоулс или Андерсон, английският национал изглеждаше солидно и сигурно.

Спад във формата: Когато счупи костица в сблъсък с Йоси Бенаюн на Анфийлд и беше извън терените за шест седмици. Тактическата промяна се състоеше в това, че Гигс щеше да заеме мястото му за гостуването на Челси. Все пак Карик беше на линия сред титулярите след три дни – в домакинството на Уигън – и в почти всички мачове до края на кампанията.

Допълнителен принос: Въпреки постоянството си, Майкъл не беше възнаграден от Асоцията на професионалните футболисти с награда, но със сигурност я заслужаваше.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста подценяван е Карик, гледам почти никой не му е писал в темата, а има голяма заслуга за трите успешни сезона, особено в края на последния. Мисля, че е един от най-добрите подавачи в отбора, рядко греши пасове, а може да вкарва много красиви голове, само трябва да започне да стреля малко по-често към вратата. Предричам още един силен сезон за него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик готов за новия сезон

Майкъл Карик никога не се е чувствал по-лошо от загубата от Барселона през Май. Сега, полузащитникът споделя за UnitedReview, че опитът от Рим е помогнал да мотивира играчите още повече за печеленето на нови трофеи.
..

Как мина твоето лято - "откъсна" ли се предимно от футбола или прекара повече време в мислене за сезона?

Опитах се да се пооткъсна и да отпочина, но беше много трудно след това, което се случи в Рим. Още се опитвам да надживея загубения финал в Шампионската Лига и не мисля, че ще успея освен ако не спечеля трофея поне още един път. Но като погледнеш в по-общ план, сезонът беше успешен. Отидохме в Япония и се върнахме като Световни шампиони, спечелихме Карлинг Къп и Премиършип за трети пореден път, така че показахме, че сме добър отбор.

Какво е настроението в тазгодишната предсезонна подготовка в отбора в сравнение с изминалите две-три години?
Винаги едно и също, готови сме да играем отново. Това е красотата на този клуб, въпреки всички успехи, всяка година се завръщаш и се опитваш да спечелиш повече. Каквото е станало, остава в миналото - сега е важно да гледаме напред и да се опитаме да спечелим отново всички трофеи.

Промени ли се нещо в отбора след загубата от Барса?
Не, ние винаги сме уверени и решителни. Победата в Москва беше страхотна миналата година и ние се надяваме отново да достигнем този връх. Имаме вече две много различни случки в две вечери и много добре знаем, коя от двете искаме да повторим. Да загубим така, както в Рим беше много нелепо, и със сигурност никой от нас не иска да си спомня за това, нито да го повтаря... Със сигурност това беше най-лошото чувство, което съм изпитвал след мач в цялата ми кариера. Чак една седмица след това, някой от семейството ми можеше да си говори с мен на друга тема що-годе приемливо. Но ние в отбора научихме много от това, което се случи и сме решени да се завърнем по-силни през следващия сезон.

Клубът привлече и се раздели с няколко играчи през това лято, как определяш силата на отбора?

Не мисля, че това подлежи на коментар. Сър Алекс сформира страхотна група играчи - млади и перспективни, и опитни такива. Не се съмнявам в силата на новия отбор. Очевидно е, че загубата на Кристиано беше много болезнена и разочароваща за нас, защото той беше "извънземен" играч на тази игра и за нас, но все пак ние имаме достатъчно топ-играчи, за да се справим и с това предизвикателство.

Ти наскоро празнува своя 28-ми рожден ден - чувстваш ли, че навлизаш в апогея на кариерата си?
Със сигурност се чувствам страхотно. Между 23 и 30 един футболист се чувства най-продуктивен. Да се надяваме, че ще мога да оправдая очакванията към мен.

Беше ли миналия сезон най-добрия с червената фанелка, и може би в кариерата ти като цяло?
Може би, да. Трудно е да се каже, защото миналия сезон спечелихме Висшата Лига и Шампионската Лига, и аз играх по същия начин. Колкото по-дълго време си тук, колкото повече мачове играеш, толкова по-голяма отговорност носиш и трябва да се справиш с това. Искам да продължа да работя усилено във всеки аспект от играта ми и да стана толкова добър, колкото е възможно.

И накрая, след футбола кой ти е най-любимия спорт ?
Ако ме питате, кое играя с удоволствие след футбола - голф, но нещото което гледам по телевизията със сигурност е Формула 1. Имал съм късмет да присъствам на няколко състезания и съм си говорил с някои от шофьорите. Срещнах се с Марк Уебър няколко пъти, той наистина ми обърна внимание, когато ходих в Монако миналата година, а тази година наблюдавах състезанието за голямата награда на Англия директно вътре, в самия гараж на отбора Ред Бул. Даже ми дадоха слушалки, за да чувам какво си говорят Марк Уебър и Себастиан Фетел с отбора. Двамата завършиха първи и втори респективно,а атмосферата след това беше невероятна.

www.manutd-bulgaria.com Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пак го нямаше дори сред резервите... нещо хич не е наред, а всеки трябва да е наясно колко важен играч ни е карик. дано просто да е нещо временно във формата и затова да седи отстрани (както и парк и андерсон), че иначе сезонът наистина ще се окаже кофти

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дано просто да е нещо временно във формата и затова да седи отстрани (както и парк и андерсон), че иначе сезонът наистина ще се окаже кофти

Мисля че точно затова ги няма. Дано влиза във форма че с Флетч са много, много важни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

пак го нямаше дори сред резервите... нещо хич не е наред, а всеки трябва да е наясно колко важен играч ни е карик. дано просто да е нещо временно във формата и затова да седи отстрани (както и парк и андерсон), че иначе сезонът наистина ще се окаже кофти

Да бе, верно и аз имам някакви неприятни бодежи (:D) под лъжичката относно ситуацията с Карик... Бая мистериозни са тея паузи...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз се чудих защо го няма в групата за вчера ? Да не е контузен, някой чувАл ли е нещо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
след мача с бирмингам бяха питали сър алекс защо карик не е играл, а отговорът беше "трябва да питате него", което хич не звучи добре. съответно срещу бърнли игра титуляр и изпусна дузпа. сега пак го няма... въобще зле

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик взе дейно участие в подготовката, игра малко вяло срещу Челси, не мога да си обясня отсъствието му, с Парк и Андерсон изглеждаха като натирени на трибуните. Аз честно казано халфовата ни линия не я виждам без него. Откакто дойде показа, че си струва парите и се превърна в незаменима част от халфовата ни линия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Season 2009 2010

Manchester United - Chelsea: 2 - 2 (penalty shootout: 1 - 4)
http://www.mediafire.com/?mw4jmt0tgml

30th Sept, 2009: Manchester United - Vfl Wolfsburg: 2 - 1
http://www.mediafire.com/?zwomvoyduyd

21st Nov, 2009: Manchester United - Everton: 3 - 0
http://www.mediafire.com/?my5zvezm34y

Season 2008 2009

12th July, 2008: Aberdeen - Manchester United Preseason: 0 - 2
http://www.mediafire.com/?gyaz1zjyw54

1st Nov, 2008: Manchester United - Hull City: 4 - 3
http://www.mediafire.com/?mynqm2yntmn

15th Nov, 2008: Manchester United - Stoke City: 5 - 0
http://www.mediafire.com/?ezwnqywcxkk

22nd Apr, 2009: Manchester United - Portsmouth: 2 - 0
http://www.mediafire.com/?zmjojyzghm3

13th May, 2009: Wigan Athletic - Manchester United: 1 - 2
http://www.mediafire.com/?juzuzz4zzv2

Season 2007 2008

10th February, 2008: Manchester United - Manchester City: 1 - 2
http://www.mediafire.com/?geyxwjhdzj2

3rd May, 2008: Manchester United - West Ham United: 4 - 1
http://www.mediafire.com/?1u25qyxoih5

Season 2006 2007

13th January, 2007: Manchester United - Aston Villa: 3 - 1
http://www.mediafire.com/?nq1jkjywlg1

17th February, 2007: Manchester United - Reading: 1 - 1
http://www.mediafire.com/?lfhznxuemei

31st March, 2007: Manchester United - Blackburn Rovers: 4 - 1
http://www.mediafire.com/?dettxdfzzmm

10th April, 2007: Manchester United - AS Roma: 7 - 1
http://www.mediafire.com/?minj3mt2ziy

http://www.mediafire.com/?4yxmqnnynm0

17th April, 2007: Manchester United - Sheffield United: 2 - 0
http://www.mediafire.com/?m3wgmjdcxiz

Mediafire Folder Link
Mf link

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Образец за халф,на мач почти не прави грешни отигравания.За мен най-постоянния и полезен играч за отбора.Просто не блести и това му пречи да е голяма звезда.За мен това е идеал за централен халф :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе такива играчи като него и Флетч не блестят да ти кажа понеже не правят онова което прави Роналдо да речем..финтове тва онова.Но работата която вършат той и Флетч неможе да се опише сърцати момчета винаги излизат като на война ето такива футболисти стават легенди на отбора!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове