Jump to content
Sign in to follow this  
Nasunko

Алан Смит

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

N14
Пост: Нападател / Халф
Дата на раждане: 20.10.1980 г.
Националност: Англичанин
Височина: 173 см
Предишен отбор: Leeds United
Дебют за Юнайтед: 08.08.2004 срещу Arsenal

Мачове: 79
Голове: 11

Трансферна сума: £7 милиона

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чакам с нетърпение завръщането му. След като Ларсон си тръгне и предвид умората, която ще налегне част от атакуващите ни играчи, ще даде шанс на Смит да покаже какво може, дано така стане де ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не крия, че ми е любимец. Има всичко необходимо за един нападател... може би освен ръст. Все пак има прилична игра с глава, добра техника, удари и с двата крака и това, с което ме спечели най-много. Едно голямо сърце. Изключително желание за игра и борбеност. Дано след контузията се завърне успешно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
SMITH IS FERGIE'S FORGOTTEN MAN ALAN SMITH has been left in limbo at Manchester United. The striker has not figured in the Reds squad since November. Now he is starting to wonder at his lack of first-team opportunities despite insisting he is fit and raring to go. Smith has been the subject of enquiries from other Premiership clubs — Everton and Wigan are particularly keen. But Old Trafford boss Alex Ferguson wants to keep Smith at the club. The striker, 26, has already turned down a loan move to Championship outfit Cardiff as he battles for his place in the side. Smith broke his ankle last February in an FA cup tie at Anfield. He went through intensive rehabilitation to battle back and returned to the squad in October. But his comeback was too soon for Fergie, who sent him on a special fitness drive. That is over now and Smith feels in better condition that at any time in his career. Ferguson clearly wants to keep him as he continues to go on an all-out assault on three fronts. Henrik Larsson will return to Helsingborgs in March so Ferguson needs Smith as back-up. Една интересна статия, Смит наистина като че бе забравен от Фърги, но съм убеден, че той иска да му даде пълен шанс за изява, а не по 10-15 минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Харесвах го в Лийдс,обожавах го в Ман Юн.Жалко че отиде в Нюкясъл но за мен той остава един от най-добрите нападатели в Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още не мога да превъзмогна травмата от напускането му... Обожавам такива играчи като него Кийн, а бе... надъхан отвсякъде. Мача с Челси още го санувам, тогава ИЗКЪРТИ. ся как се прееба с нюкасъл не е истина ;(

Edit: На тоя гол направо се разревах... Първия му гол след контузията, изключително важен(е по-късно се оказа, че не е толкова важен де :laugh: ), ама беше уникален момент за мен. ВЕЛИК е баси.
http://vbox7.com/play:de5e8956

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Велик гол, и велика фраза - the forgotten, and he is back.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И на мене Смъджър ми беше ебати любимеца...наистина много ме кефеше, не знам кво да кажа. А тоя гол като цяло е нещо УНИКАЛНО. 6 отигравания с по едно докосване, просто не е нормално това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е батета и на мен тва ми е един от любимите голове :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е ли The forgotten man is back?!?

A може и да е така, нз точно но гола беше номер 1....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВЕЛИК ИГРАЧ :champs (14): :champs (14): :champs (14): :champs (14): Направо му се кефих на всеки изигран мач, но след като отиде в Нюкасъл ми стана страшно тъпо.... Ако я нямаше тази контузия :mellow: Завинаги част от Юнайтед :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кариерата му тръгна надолу.Жалко че в момента му се налага да играе в Чемпиъншип.Беше голям талант и голяма надежда,но ужасната контузия го съсипа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера направи страшен мач. Избраха го за МоМ. Ако така продължава, нищо не се знае, мечтите са безплатни...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове