Jump to content
Sign in to follow this  
R3D_aNd_M37h

Всичко за IRC

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

прав си... аз това не го успорвам и нямам намерение да се противопоставям... напротив... с момчетата съм... щом са нахъсани супер... с каквото мога ще им помогна...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен това са стари работи, които няма смисъл да се коментират. В момента си ги има и двата канала (#ManchesterUtd и #ManUtd), повечето ни фенове ги посещават, няма проблеми между оператори и обикновени потребители и всичко си е наред. Нека забравим какво е било и да гледаме към бъдещето. AIR_MEN, оценяваме присъствието ти тук и се надяваме да влизаш по-често и когато можеш да подпомагаш инициативите, подети от Фенклуба. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Ъъъъъ, това дойде като гръм от ясно небе :) .Според мен сега си върви всичко добре , и няма нужда да се дърпане от преди 2-3-4г. мисля че са стари и забравени неща.Евала че си тук, и да продължаваме напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, прави сте... няма смисъл от караници и т.н. ... Мерси за гостоприемството.... с каквото мога от Бургас ще помогна... а някой от сф да има.... В събота сутринта пътувам нататъка и в неделя ще ходя на мача вероятно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами доста сме в София и предполагам повечето от нас ще ходят на мача в неделя, всеки ще си подкрепя отбора. :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

емииииии понякога се пиша sexy_girl_15 но нерядко можете да ме срещнете като sexy_efrosina. Когато съм в лошо настроение влизам като naughty_explosion_for_you. Има случаи, когато ми се иска да имах кола и тогава съм I_want_cocа. Когато мъжа ми случайно е там съм po4ti_dewstwena, а когато не е съм само po4ti

класика! :smily36_2_41: :lol24:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бот Live-score : !livescore [-strana] <maska>. maskata moge da sydyrga '*' i '?' Първенствата на, които можете да гледате резултатите директно чрез горе посочената команда са следните: eurocups, royal, intl, england, italy, spain, germany, france, holland, belgium, portugal, scotland, austria, cyprus, denmark, finland, greece, iceland, ireland, norway, sweden, switzerland, turkey, wales, belarus, bulgaria, croatia, czechia, estonia, hungary, israel, latvia, lithuania, moldova, poland, romania, russia, serbia, slovakia, slovenia, ukraine, southamerica, argentina, bolivia, brazil, chile, colombia, ecuador, paragua Бот Novinar : !news gong,manutd,topsport След, като напишете тази команда бота директно Ви изписва най-новите новини качени в сайта на gong.bg , manutd.bg и topsport.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
еи момци аре някой да си опраи бота в канала.. аз сам адд и секи път кат си зимам адд ЛинуксГърл ме деопва ..-.-

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ама ша я иба в тенекията майна..баси.. аз толкоз време нямах адд..накрая ме адднаха и ся па немоа си зема оп-че :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
че как да се адна.. -.- тряя някой да го напрай ЕЙЙЙЙЙЙЙЙ ДАНИЕЛЕЕЕЕЕЕ АДДНЕ МЕ Ф ТАПИЯ БОТ ! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сложете един тривиа да влизат повече нора да има как да се занимават :) :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове