Jump to content
Alan_Smith

Fantasy.premierleague.com

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

37 точки, чакам варди и грош, ама тоя кръг много постно. без мората и дейвис - толкова.

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кейн капитан ама този път греда...и Абрахам ще изригне с 2 гола точно днес...  :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз изгърмях wildcard-а и взех Джийзъса ... толкова пари за нападатели /Кейн, Лукаку и Блажко/ и накрая meh. Давид ми донесе повече точки отколкото Лукаку-капитан + Кейн. Какво е това, питам аз?! 37 точки и чакам Дейвис и резервата на Байи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

48 точки с Кейн капитан. Абрахам май ще го задържа с оглед програмата на СлонСи, 13 точки ми донесе днес плюс добри точки от Силва, Ериксен и Фабиански. Утре чакам Грос и в понеделник Хегази за още някоя друга точка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тим Кейхил поглежда към челните места вече и в двете първенствва  :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
57 точки до сега , запазвам си първото място . Добре че взех Джийзаса капитан ама мисля да използвам дивата карта няма за кога да я пазя вече

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Go home Fantasy Premier League, you're drunk!!!

wtf14us9x.png

wtf2tbsra.png

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За 1 преател да попитам...Кейн или Мората за капитан през този междинен кръг? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бих сложил Кейн, щото отдавна не е вкарвал и имам чувството, че срещу Лестърите ще вкара

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отдавна отдавна...вкара онзи ден на Уест Бром. :mood (17): Иначе преди това откакто уши на 2 пъти орките май не беше вкарвал. Няколко пъти вече така се чудя и Мората все вкарва или прави поне асистенция докато Кейн фейлва. Онзи ден беше изключение. Сега мисля да заложа на испанеца пък ако е резерва Кейн ще спасява положението. Само да не стане обратното...Мората с 1-2 точки, а Кейн с 2-3 гола. :D

Редактирано на от Diablo Rojo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баси работата. И тая година заебах фентъзито на третия кръг и от тогава не бях влизал. Ей ся ми стана любопитно и гледам - че аз съм бая напред бе, хаха, шести в класика и втори в х2х. Естествено направих някои промени по отбора и очаквам да се срина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

има ли 19.8 милиона последователя в инстаграм? няма.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Погбицата освен с Роналдо и Меси, с друг не можем да го сравняваме. Нищо, че на нивото, на което е в момента Погба, Меси го е поддържал на 12 годишна възраст сигурно. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

[attachment=5410:fantasy.jpg]

За първи път да уцеля момента да използвам тройният капитан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чудя се дали да сложа тройния капитан на Кейн...особено след като направи този фурор в последните 2 мача и сега е абсурд да повтори при ден разлика между двата мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сложи, сложи ... аз трипъла го изгърмях по-миналия кръг със Сане, когато имаше някакви смешни 3 точки, а Кейн - 17 точки. Честно казано не очаквам Кейн да запише трети подобен, че и пореден кръг до края на сезона, но аз и за втори не очаквах. :D Ако и Лукаку се събуди срещу Сотон по същия начин ще е още по-голяма изненада за мен.  :mood (17):

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лукаку ще се събуди по-скоро бял, отколкото да се събуди срещу Сотон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове