Jump to content
Alan_Smith

Fantasy.premierleague.com

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Аз смених Хесус с Мората щот си викам тоя гледам не го пуска всеки мач. Ся ще е титуляр нон стоп.

Нищо де и Мората играе, че и вкарва та не е толкова зле.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С оглед програмата очевидно Лаказет.

Аз се чудя как да ги направя трансферите за да взема след паузата Мората или Жезус. Мисля да разкарам и Алонсо за да взема някой измежду Аспиликуета, Монреал и Колашинац. А за Вилиан се колебая между Ричи и Грос да го замени, макар че и Мои от Хъдърсфийлд е за смяна май май.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз Уилиян го смених с Чупо-Мотинг да спестя малко кеш,а Стоук имат сравнително лесна програма

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз се чудя Уилям за кой да го сменя, че и трагика Тадич имам за смяна .. мани мани

След един два кръга мисля да ползвам дивата карта,че искам доста играчи да сменя.Катиньо и той сега ще ги почне

Редактирано на от Kobito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам един екзестенциален въпрос - Исус ли да избера или Сашката Лаказет :)

и двамата са черни. няма смисъл.

кейн - мората - варди/чичар. тва е нападението  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
един бял сложих за цвят вече Мората ама тоз урагана ли торнадото ли леко ме изненада. очаквах след ШЛ да са уморени ама ядец

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В крайна сметка взех Грос [вместо Вилиан] за този кръг с оглед програмата на Брайтън след това, а за кръга след паузата си взех Мората [вместо Чичарито] и Монреал [вместо Алонсо].

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

как може да имаш пари за мората и да си зел чичарито?  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още от самото начало ми е в отбора Чичарито, очаквах да вкарва по-често и не толкова често да го прави Мората... Сега да не стане така че да се отпуши, а испанецът да влезе в дупка при такава лека програма след днешния мач.  :mood (17):  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Събирам кинти за Азар. 2 кръга и ще успея да си го купя  :chalga: Обаче продадох Алонсо за тази цел, мисля скоро да бия шута и на Чичо, че никакъв го няма  :mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Maй ще трябва да събера някак за Кейн дееба. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
55 за сега, утре чакам Салах и Коласинак. Чичара и Де Бройне май ще хвъркат при мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чича и срещу тия бедните лебеди нищо не донесе ще го махам, искам Путиньо от орките деба ама нема кинти

Я си кажет на кой как му се казва отбора , че само на хитмена и всичкото бели знам на кой е :D Редактирано на от Kobito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Май не сме малко подлъгалите се да вземем Хави ... не че в него е проблемът, всъщност явно е, щом си е избрал този смотан отбор. Ще си ходи, то се е видяло, Гилфи и той. Това означава, че ще троша касичката за Мората и общо нападението ми ще струва £34,5m. mood%20(17).gif Ако за тия пари не ми носят по минимум 30 точки общо всеки кръг, трябва да се уволняваме.  :mood (11):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Голяма греда ще е ако и Мората е контузен за дълго. Остана само Абрахам да разкарам, но той ще почака поне още един-два кръга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кофти е, ако мората се контузи за дълго, белите нападатели в лигата приключват. взел съм 3 от 4. ще трябва да играя само с 2 нападателя, което ще е кофти. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

53 само. Байи не игра, Мората се контузи. Абе куц кръг

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз продадох Мората след само един кръг за Кейн. Жертвах и Чича който очаквам скоро да почне да бележи ама ми писна. Взех некъв от Евертън там. Жертвах и -4т даже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Конте вчера е казал на преса, че очаква Мората да играе срещу Рома, така че ще го задържа в отбора вместо да рискувам с Жезус при положение, че Агуеро поднови тренировки и идва порция мачове от ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове