Jump to content
Alan_Smith

Fantasy.premierleague.com

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Тея от Евертън корем да ги заболи дано :mood (4): Надявам се на Сити и Юнайтед да ми изкарат кръга, че :X :X :X

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3-ма от титулярите ми играха днеска и имам само 9 точки... Тоя Уотсън как може да изтърве дуспа.., а в същото време вратаря на Суонзи втори мач играе феноменално и както ми е резерва на Харт (днеска 11 точки), ще взема да го вкарам :D Ливърпул дето излезнаха с тоя Керъл си объркаха мача в началото и само 5 точки за Суарес.. Редактирано на от evildevilbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След глупостите на Евертън днес имам 13 т от 5 играча- 3-ма от Карамелите :mood (4): . Босингва поне направи асистенция и късмет че не изгониха Ларсон за игра с ръка. Абе дано до края Манчестърските отбори бият на 0 и случайно Дойл вкара нещо, а не да изпуска дуспа може и да закърпя кръга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм само с 13 точки... голям автогол си вкарах с капитан Саха :mood (36): незнайно защо Уго Родаяега са втори пореден мач седи резерва и за 2 кръга съм взел от него уникалните 2 точки... Сесенъон и той дупка днеска, само Босингва дето се отчете с някаква асистенция :shocked: утре чакам да видя Сити какво ще направят и ние в понеделник. реално повече от 35 едва ли ще направа тоя кръг :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трима играчи на Евертън и завършвам деня с цели 10т. Надявам се утре О'Хара и в понеделник Уейн, Ашли и Том да оправят нещата :D И ако стане така, че Кенуайн Джоунс вкара някой и друг гол утре - не знам. До последно се чудих дали той или Саха да е титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм с 10 точки :D Чакам Сити и Юнайтед, че имам по 3ма и от 2та отбора :D Редактирано на от f0rgy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз нали много акъл давах преди кръга и сега съм с 19 точки от 9 играча :D Интересното е, че трите ми резерви сами ми правят някъде към 25-30 точки общо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Завърших кръга с 42 точки... честно казано с оглед на съботния ден очаквах дори по слаб резулат, но пък играчите на Сити и Де Хеа снощи позакърпиха положението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много слабо първите 2 кръга.. 37 първия и пак 37 втория хахах Rodallega засега ми е пълна дупка..чудя се дали да го продам за Класнич..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като за първи кръг въобще 49т + някой друг бонус от МЮ играчите може и да прехвърля 50. Като цяло Евертън ме срязаха най-много, че и САха ми остана капитан, а не Рууни - от многото трансфери съм забравил да ги сменя и ... Абе как се правят сега трансфери и само 1 ли имам да правя?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
....едва ли има друг малоумник като мене дето да си вземе Торес за капитан :mood (35): ..иначе и в 2-та отбора доста добри попадения имам ама и много разочарования :( ...ама пак бива като се има на предвид,че първия кръг играх с 6 човека :mood (35): 4 , 13

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rodallega засега ми е пълна дупка..чудя се дали да го продам за Класнич..

Родайега го паза и тоя кръг, гледам че Уигън играят с/у КПР, и ако пак не се появи като титуляр го махам...
тримата ми нападатели са ми спечелили общо 5 точки, като единия беше капитан тоя кръг.

....едва ли има друг малоумник като мене дето да си вземе Торес за капитан :mood (35):

по-добре от капитан Саха... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

....едва ли има друг малоумник като мене дето да си вземе Торес за капитан :mood (35):

тъжно ;( и аз

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бях сигурен, че тва е неговия мач и ше избухне...вестниците на другия ден... Торес изригна с хеттрик А У... кур бате баница, кравата е мъжка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е кво се оплаквате сега срещу Норич що да не стане. Поне няма смисъл да го сменята а аз какво да правя с резервата дупка САХА, който ми донесе 1 точка, упс 2 щот бе капитан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тери ми беше капитан на мен... :X Сега са ми Агуеро и Рууни :D

Ворм

Джоунс Тери Босингва Смолинг

Стенли Джонсън Силва Н'Зогбиа

Рууни Агуеро

Лошо е така да разчитам на 3-4 отбора, ама...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб отбор, безплатен съвет - отърви се от Стенли. Наистина е много лошо да разчиташ на 4 отбора. [attachment=3394:Capture.JPG] това е моя отбор, тоя кръг е много куц... Редактирано на от Piece Of Mind

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Слаб отбор, безплатен съвет - отърви се от Стенли. Наистина е много лошо да разчиташ на 4 отбора.

Не ми се занимава, много си играх с тея безплатни трансфери, 10 пъти смених отбора и сега ми взима хиляди точки.. По скоро да си направя още 1 ацц и от там да си почна на чисто. Иначе си бях с 5 защитника ( Де Лает на мястото на Стенли, ама с тея Челси не ги виждам много,много... )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обмисли си доста добре отбора, направи трансферите един път - майната му на точките, по-добре с тоя акаунт. Но тези трансфери трябва да са ти единствените в близкия месец, че да ти се натрупат безплатни всяка седмица. Сега вече, ако някой от отбора ти се контузи в дългосрочен план, няма кво да му мислиш, махаш го директно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да и аз съм забелязал че е добре да се гледат мачовете 2-3-4 кръга напред не само настоящия предвид малкото трансфери които може да се правят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове