Jump to content
Alan_Smith

Fantasy.premierleague.com

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

ми като първенство..смисъл примерно има 30 човека в тая лига и всеки кръг играеш срещу друг човек и който е направил повече точки за кръга побеждава и му се дават 3 точки...за равни точки между двамата в дадения кръг се дават по 1 и на двамата и тва е общо взето

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Йонг к'во се е контузил, някой знае ли :? Има ли вероятност да не играе с/у Болтън :D Иначе втория кръг разчитам тотално на нападателите ми ( Рууни, Агуеро, Саха ) :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От де толкова пари уе. Аз заложих на Силва и Йънг отзад и отпред остана само за Рууни и Агбонлахор/Джоунс :mood (36): Като цяло разчитам много на Евертън тоя кръг и се чудя Харт или Хауърд да ми пази, че Чех се контузи. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От де толкова пари уе. Аз заложих на Силва и Йънг отзад и отпред остана само за Рууни и Агбонлахор/Джоунс :mood (36):

Като цяло разчитам много на Евертън тоя кръг и се чудя Харт или Хауърд да ми пази, че Чех се контузи.

И аз, Хауърд ми е вратар на мен.

Много тънко ми излезна защитата... Distin - Terry - Smalling - Fabio ... Н'Зогбиа, Де Йонг и Джонсън са ми халфове, напред Рууни, Агуеро и Саха. ( Стенли ми е резерва :D )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз като цяло до сега не съм се занимавал с такива игри(едно време преди 3-4г с първата диема мениджър малко) Та това ми е кръга [attachment=3388:Fantasy.jpg] Бях сложил първоначално Чех и Сонг, ама ги смених и като цяло много въртележки се правят и накрая ми писна и го оставих така. Даже не съм гледал за точковата система още.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз си бях направил отбора преди 2 седмици и като бях по морето нямаше как да го сменя и гледам ,че си бях оставил играчи на Евертън и Тотнъм и отделно 2-ма контузени,хаха направо....трагичен 1ви кръг. Всяка година е така , първите 3-4 кръга са ми супер каръшки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оффф заиграх се, прегледах точковата система и смених половината отбор. [attachment=3389:fantasy_2.jpg] Така май е по-добре от към нападение. Да свършват тея неограничени трансфери, че постоянно си меня мнението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Верно тва със безкрайните трансфери и мене само ме кара да сменям като луд...от коренно различен състав преди първия кръг са минах на ей тва Hart Cahill-Ward-Terry-Warnock Elmohamady-Lennon-Ramires Suarez-Rooney©-Rodallega Subs Ruddy-Brunt-Hangeland-Gutierez Само за атаката се двуомя дали е добра.. Редактирано на от -rusnaka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оффф заиграх се, прегледах точковата система и смених половината отбор.
[attachment=3389:fantasy_2.jpg]

Така май е по-добре от към нападение.
Да свършват тея неограничени трансфери, че постоянно си меня мнението.

Принципно отбора не ти е лош само дето тея трима от Евертън не са ли малко множко..имаш трима от нашите и двама от Сити..в смисъл ти си знаеш ама общо взето отбора ти е съставен от играчи играещи в три отбора,което в дългосрочен план си е чист автогол..в смисъл после като имаш шанс само за 1 трансфер на седмица може да се оправи тва ама принципно един 'букет' от футболисти от всички отбори г/д е по-добра идея.Виж ме мене имам футболисти от Ман Сити,Болтън,Уулвс,Фулъм,Астън Вила,Съндърланд,Тотнъм,Челси,Ливърпул,Нашите,Касъл,Уест Бромич...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Верно тва със безкрайните трансфери и мене само ме кара да сменям като луд...от коренно различен състав преди първия кръг са минах на ей тва

Hart

Cahill-Ward-Terry-Warnock

Elmohamady-Lennon-Ramires

Suarez-Rooney©-Rodallega

Subs

Ruddy-Brunt-Hangeland-Gutierez

Само за атаката се двуомя дали е добра..

Атаката ти е перфектна даже, ама халфовата ти линия е може би най-слабата възможна. Не знам по какво си ги избирал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Влизам и аз и в двете лиги, малко с закъснение. :D Given - Enrique - Cahill - Jones - Richards / Wilshere - Toure - Young - Silva / Rooney - Long

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Wilshere е контузен и пропуска поне 2 мача.

-rusnaka предвид че не се дават точки от изхода на мача и -1 при допуснати два гола на защита и вратар - съвета ти важи именно за там.
При защита и вратар се гледа по-скоро от кой отбор са отколкото индивидуални качества.
За халфове и нападатели отбора няма значение важни са личните качества и принос.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[attachment=3390:Untitled.jpg] Това е моя отбор почти целия променен от 1-вия кръг с 6 смени. Мислих си да сложа Силва вместо Адам, но имам 3ма от Сити. И Бейл беше вариант, че и по-евтин от Адам, ама може би другия кръг ще го сменя, ако Адам не носи точки. ВДВ е мега скъп... Редактирано на от evildevilbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето го и моя:

Публикувано изображение

и аз лично се побърках от промени, през 10 мин... едни и същи играчи ги включвах и изключвах.
Gameweek transfers12 :mood (17):

едит: резерви са Демба Ба, Удгейт и Гарет Бейл. Редактирано на от RedBoy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Eбаси, както сте се нацепили с играчи на Сити все едно очаквате да станат шампиони.. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е каквото и да си говорим отзад са стабилни, а и халфовете им са доста активни... колкото и да не ни се иска се превърнаха в един от най-силните отбори в лигата. А и някак си омразата ми към тях не е толкова голяма, не може да става дума и за сравнение с тази която изпитвам към лузерите. техен играч по смъртно не мога да си сложа, просто ми се пригажда като им видя фанелката в отбора :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей го мойто творение. Общо съм направил 16 трансфера : :champs (14): [attachment=3391:wtf.JPG]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яскелайнен по-добре го смени с Ал-хабси, щот Агуеро и компания, все ще вкарат няколко гола. Гледам и Кейхил си сложил също в защита. Как си направил 16 трансфера, при 15 играчи :mood (36): Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Атаката ти е перфектна даже, ама халфовата ти линия е може би най-слабата възможна. Не знам по какво си ги избирал.

Ми знам ли..то не останаха много пари за нея и се чудих ли чудих хах

A.Johnson,Rodwell,N'Zogbia,Elmohamady,Brunt по добре ли е като идея от предните.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко промяна... Харт/Хангеланд-Шоукрос-Ричардс/Етуху-Йънг-Елмохамади-Кейхил/Родайега-Агуеро-Рууни© Резерви: Г. Кейхил/Симпсън/Фъргюсън Редактирано на от Nitram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми знам ли..то не останаха много пари за нея и се чудих ли чудих хах

A.Johnson,Rodwell,N'Zogbia,Elmohamady,Brunt по добре ли е като идея от предните.

Много зависи дали Адам Джонсън ще е твърд титуляр в Сити. Иначе играе ли, очаквам да прави доста точки. Аз лично съм си сложил Moses в отбора, който е 5 млн. и би трябвало да е основен играч на Уигън и оттам ми се освобождават малко пари, ВДВ също ми се вижда задължителен тая година и така. Общо взето и доста късмет има в тая игра де

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно тва е че всичко е на късмет в крайна сметка..може да имаш 2-3 скъпи звезди в отбора от които се чакат маса точки и накрая да не ти носят нищо а тея дето най малко си очаквал да ръсят точки..колкото и да го мисля го оставям така..разкарах Адам Джонсън и си върнах Ленън щото мисля че ще направи силен сезон с тотнъм..по напред ще видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По време на самият кръг очевидно си имат някакви проблеми с логването... довечера чак по някое време ще трябва да е ОК.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове