Jump to content
Alan_Smith

Fantasy.premierleague.com

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Суха мрежа на нашите утре с гол на Вида и асистенция на Нани и правя бати и кръга :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още не е изчислило точките... изобщо не ме кефи тоя интерфейс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя проблем ми разби отборчето :( Накараме да си направя нов отбор и сега почва от втория кръг :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коя е лигата дето сте вътре всички ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Because of a technical problem Friday night and Saturday morning in the Fantasy League Game, a statement read on the site today that they apologize and as an apology, you can now make unlimited transfers for Gameweek 2! And you can win Vip ticked For chelsea, Man United match ... and many prizes.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кога ги пускат тия 'unlimited transfers', защото като тръгна да права горе ми маха точки... да не стане някой фаул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма проблеми, прави си ги спокойно, няма да ти вземе точки. Иначе не разбрах дали цените на играчите ще се променят вече или и това ще го отложат до другия кръг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не вярвам цените на играчите да бъдат променяни тепърва, евентуално на футболисти които си сменят отбора да им бъде променяна цената, но и в това не виждам логика... 50 точки от първия кръг... и то 33 тях от играчите на Сити тая вечер :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много се прецаках . Отбора го направих неделя и сега не ми зачитат точките , а иначе трябваше да имам 64 :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не вярвам цените на играчите да бъдат променяни тепърва, евентуално на футболисти които си сменят отбора да им бъде променяна цената, но и в това не виждам логика...

50 точки от първия кръг... и то 33 тях от играчите на Сити тая вечер :mood (17):

Те по принцип цените на играчите се променят по време на сезона и нормално това почва от първия кръг, но сега предполагам, че заради тея ulimited transfers, няма да се променят цените до началото на втория кръг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе, а само на мен ли като сложа пишката върху точките, които ми е спечелил даден играч ми излиза неква таблица, дето не мога да я видя цялата, ми само точките?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз вчера се ядосах, че спечелих само 55 точки и направих доста промени. Бъга мен не ме засегна и тези неограничени трансфери ми идват перфектно! Някой има ли инфо за Уилшър кога ще се връща? Големи надежди възлагам на него и на Клевърли. Дано играе с/у Удинезе. Редактирано на от evildevilbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сайта ми харесва.Интерфейса наистина е по-добър от преди.
Направих 2 лиги :
Classic : 288129-84550
Head-to-head : 288129-84600

+1

Изпуснах 1 кръг ама ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

+1

Изпуснах 1 кръг ама ...

И аз , ще трябва да наваксаме :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мале само като видя 1-вия в класирането как е направил Агуеро капитан и се ядосвам. И аз си мислих да го направя и щях да съм със 73 точки, а сега съм с 58. Като гледам тоя 1-вия с 104 точки. Това или е баси късмета или баси изруда :D Почти е невъзможно да се завърши в челната тройка... Предлагам тези лиги дето влизаме, да се направи 1-на на форума от другия сезон и да се получава кода само с/у СМС от 1-2 лева. И примерно ако влезнат 100-200 човека да се съберат пари за награди за крайното класиране?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идейно, аз бих участвал, ама си е сложно за организиране... play for fun. Тука от 2 мил участника едва ли някой си прави илюзии, че ще спечели въпреки че си е голяма доза късмет. Его е тоя първия направил Агуеро капитан, който дори беше резерва, за 30 мин игра 2 гола + асист и сега кой е като него... другия кръг някой без да иска ще е пикнал Моусес, просто щото бюджета му не стига за никой друг, и тоя като видиш вкарва хет-рик и пак същото... колкото и да ги гледаме и разбираме се тая. тъй че цъкаме тука колкото да си губиме времето и тва е. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първи в България с 80 точки. 8-) Горд съм, аctually :D Иначе с тия unlimited трансфери си осрах отбора стабилно, но го подредих така, както мисля, че отборите ше бият (следователно ще вкарат голове/ ще направят асистенции/чисти мрежи). Харт/Тери-Хангеланд-Ричардс-Кейхил/Йънг-Елмохамади-Кейхил/Руунеееей-Родайега-Адам Джонсън Редактирано на от Nitram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво! Интересен отбор си сглобил, ама според мен сегашния дето ти е доста по-добър! :) Аз още се чудя Рууни и по-евтин халф или Суарес и по-скъп халф :D Направо не мога да повярвам как 1 Лампард е цели 12 милиона, а Нани и Йънг примерно са по 10... Редактирано на от evildevilbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой да има нещо против да се присъединя към някоя групичка? Първия кръг го пропуснах ама давай :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове