Jump to content
Alan_Smith

Fantasy.premierleague.com

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Автоматично съм си в Лигите, както всяка година...

Даже съм си и в К** за майните! :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Последен въпрос: ако ми останат пари от трансфери, това добре ли е или няма значение за по-нататък в играта, или да уплътня точно 100 милиона? 

Редактирано на от dokutd.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 minute ago, dokutd. said:

Последен въпрос: ако ми останат пари от трансфери, това добре ли е или няма значение за по-нататък в играта, или да уплътня точно 100 милиона? 

Добре е, остават ти в касата и можеш да ги ползваш

Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

GacItUj.png

Засега сглобих това, намърдах брадатия орк за капитан и се чудя дали да пипна още някоя позиция. Ще пробвам още някоя врътка до 21 часа...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Thirteen написа:

Добре е, остават ти в касата и можеш да ги ползваш

Благодаря. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@Diablo Rojo, благодаря за кодовете, но не мога да вляза. Пише, че не съвпадат, както и други колеги споменаха.

Редактирано на от Loca Pasion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ван Дайк ми е капитан за този пръв кръг - 16т
Робъртсън - 2т.

Това имам от Сганта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

20 от брадаткото като капитан [плюс още 2 бонус точки х2] и 2 от Робъртсън. По-рано днес смених Алисон с Едерсон.

В крайна сметка смених Ederson, Dunk, Ake, Digne, Vardy с Pope, Montoya, Holebas, Zinchenko и Кейн. Чудех се много и за Хименез дали да не го оставя извън сметките сега с тези квалификации на Уулвс за ЛЕ ама се отказах. Както и Кинг за Уилсън понеже изпълнява дузпите. Да видим утре какво ще предложат.

Редактирано на от Diablo Rojo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Konteto написа:

Ван Дайк ми е капитан за този пръв кръг - 16т
Робъртсън - 2т.

Това имам от Сганта.

И аз съм така. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже дали мога да си сменям футболистите когато поискам, ако мача не е започнал? Взима ли ми някакви точки ако правя трансфери по време или преди мача? Още нещо - дава ли точки от резервите или дава само ако са в 11-те, които играят?

Прочетох набързо правилата и долу-горе ми се изясни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всеки кръг има deadline (1 час преди първия мач от кръга) до който можеш да променяш състава си и да правиш трансфери. Мине ли той всяка промяна или трансфер ще важат за следващия кръг. За всеки кръг получаваш правото на един безплатен трансфер и ако не го използваш той не се губи а остава за следващия кръг, когато получаваш още един такъв и ще разполагаш с два. Не можеш да събереш повече от два свободни трансфера. Ако направиш повече от наличните безплатни трансфери (един или два) се отнемат 4 точки от общия ти брой за всеки трансфер.

Точки получаваш само от титулярния състав, ако някой от него не е играл влиза съответната първа резерва. Веднъж през сезона имаш чип, който ти носи за дадения кръг точките и от резервите към тези от стартовите 11.

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само не разбрах, намериха ли се кодовете за лигата на форума или...? Тези, които бяха пуснати не станаха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тази година са сменили формата на кодовете - цифри и букви. Преди бяха само цифри. Не знам дали и откъде могат да се вземат евентуално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Който е създал лигите, може да влезе и при invite friends да вземе новите кодове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пичове, това беше дебютния ми кръг във Фентъзито. Имам 55 точки след като минаха всички мачове. Добре ли е? Само от нашия мач имам 20 - 6 от Магуайър, 6 от Бисака и 8 от де Хеа. Яд ме е, че не бях сложил Стърлинг, защото нямах пари, ама... Така се случи. :)

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре са 54 точки  но гледай всеки кръг да правиш поне една промяна имаш 2  фрии трансфера :mood(31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове