Jump to content
Alan_Smith

Fantasy.premierleague.com

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Тая година мисля да не си тровя нервите и да не играя. Само си развалям настроението щото някъв анонимник не е вкарал гол, а друг е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И тази година по традиция мисля да скипна, както всяка година, от която е създадено фентъзито :mood(35):

• Благодаря 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кога и да го закрият все ще е късно.. май така гласеше форумната поговорка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледам че съм добавен автоматично в  MUBG като участник и в предишните издания. Ако това е лигата на форума то се разровете в предишните страници/издания за код.

Бах тия цени, не може човек да сглоби един читав отбор и това си му е. Всичко е надуто до небесата особено халфовете и то дори новодошли в Англия играчи без минута игра са с някакви космически цени. Ще ги въртя до петъка вариантите и каквото остане накрая пък после ако нещо дивата карта ще се гърми.

Прави ми впечатление че липсва чипът 2-5-3 този сезон и в момента има само два - тройния капитан и бонус пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какъв състав да си направя ? Не ми се гледа/избира от другите, щото ме хваща яд на нас. Кой да взема от Юнайтед ? Кажете, защото аз не виждам. Евентуално Бисака и Грийнууд за резерва, ако е евтин. Кой друг ? Де Хеа, ама и него ще дупчат...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Konteto написа:

Какъв състав да си направя ? Не ми се гледа/избира от другите, щото ме хваща яд на нас. Кой да взема от Юнайтед ? Кажете, защото аз не виждам. Евентуално Бисака и Грийнууд за резерва, ако е евтин. Кой друг ? Де Хеа, ама и него ще дупчат...

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Върнете се някакви страници назад да ги потърсите, защото аз дъм в няква, ама не мога да видя кода за присъединяване 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

Фентъзито е на линия и направих 2 лиги на форума, аз отделно си имам още една класическа лига:

MUBG: 601239-213725

MUBG H2H: 601239-213742

Im coming to Besiktas: 601239-213714

Това са последните качени кодове за лиги тук в темата (98 страница), в първата и третата лига участвам автоматично от миналия сезон, но към втората не мога да се присъединя.

@Loca Pasion @King Arthur @ChicharitoOoO @Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, кодовете са различни тази година, но ако миналата си бил вътре, влизаш автоматично. Някой да напише новите кодове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
47 minutes ago, Diablo Rojo said:

Това са последните качени кодове за лиги тук в темата (98 страница), в първата и третата лига участвам автоматично от миналия сезон, но към втората не мога да се присъединя.

@Loca Pasion @King Arthur @ChicharitoOoO @Vidic

Не ме пуска никъде,брат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Коментарът над теб обяснява защо. Вярно, че кодовете са различни от тази година, чак сега обърнах внимание на това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ОК, пуснете новите кодове, то всеки би трябвало да може :D

Някой въобще има ли наши играчи? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Грийнууд е евтин, а както се наиграхме с лукаку и без заместник, може и да поиграе. Бисака също може да не е зле.

Редактирано на от let us honour

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз само и единствено Грийнууд и Бисака взимам от наш'те. :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна да взимам играч/и от нашите поне за момента.

Чудя се какво да правя с вратарския пост - с един вратар цял сезон да карам и Бътън от Брайтън към него за да ми осигури бюджет или двама по-балансирани за ротация. В халфовата и в атака също се чудя на кои скъпи попълнения да се спра - Салах, Стърлинг, Обамеянг, Кейн, Агуеро... Или да си направя отбора по-балансиран с макс 1 скъпа покупка в атака или халфовата. Засега в атака съм с Уилсън, Варди и Хименез...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз от 2-3 години все се каня и тая година се регистрирах, обаче не ми става ясно как се трупат точките, и ако е най-много от голове, не е ли по добре тримата закупени нападатели да са в титулярния за сметка на защитник?

Нищо не мога да намеря за точковата система и как се формира? Някой ако може да драсне няколко реда. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, dokutd. написа:

Аз от 2-3 години все се каня и тая година се регистрирах, обаче не ми става ясно как се трупат точките, и ако е най-много от голове, не е ли по добре тримата закупени нападатели да са в титулярния за сметка на защитник?

Нищо не мога да намеря за точковата система и как се формира? Някой ако може да драсне няколко реда. 

https://fantasy.premierleague.com/help/rules

Всичко каквото те интересува за точкуване, трансфери, чипове и т.н. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Diablo Rojo написа:

Хийтън, Pope, Райън, Бегович, Боруц, Хенеси, Харт... 

a кой е титулярния на Борнемут ? Боруц или Бегович ? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове