Jump to content
Alan_Smith

Fantasy.premierleague.com

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Класиране до 23-тия кръг: 1 LEVSKI sasho krastev 43 1174 2 Bamboocha Stefan Stanev 52 1156 3 CSKA-BG Krasimir Stanev 58 1154 4 England Stanislav Nalbantov 61 1152 5 BG-ReD-DeViL Manchester United 48 1136 6 red_devil_utd Krasimir Petrov 62 1134 7 Nasunkovci Atanas Kodinov 58 1097 8 MainaUTD Vladimir Mutafchiev 59 1086 9 jugadorasjugadores Dimitar Pavlov 45 946 10 Plexa United Miroslav Antonov 37 801 11 Red Stars United Hristo Yosifov 48 649

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Класиране след 32 кръг: 1 CSKA-BG Krasimir Stanev 31 1656 2 BG-ReD-DeViL Manchester United 52 1645 3 LEVSKI sasho krastev 52 1644 4 England Stanislav Nalbantov 56 1643 5 Bamboocha Stefan Stanev 31 1621 6 Nasunkovci Atanas Kodinov 25 1557 7 red_devil_utd Krasimir Petrov 38 1553 8 MainaUTD Vladimir Mutafchiev 38 1444 9 jugadorasjugadores Dimitar Pavlov 30 1309 10 Plexa United Miroslav Antonov 29 1166 11 Red Stars United Hristo Yosifov 14 813 Много завързано става!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на Красимир ;) Лош завършек за мен.По едно време бях близо до върха, но в последния месец направих няколко грешни трансфера и се сринах до 5-тата позиция. Следващия сезон повече :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен питаш ли ме. През по-голямата част от сезона водих, но уви :) Честито и от мен :) Догодина повече :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://fantasy.premierleague.com

който играе да влиза... мин година бяхме около 50 човека кода-> 73178-18038
Казвайте и на ваши приятели. пишете и в др форуми да се напълни :) мерси предварително....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз направих лига Man United Bulgaria, който иска нека заповяда - 103628-24352

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вътре съм. Аре влизайте да се събереме повече народ!! Интересно е и преполагам, че не е проблем да си гледате отбора 1-2 пъти седмично.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами аз съм новобранец , направих си отбора , включих се , ако няма някаква грешка има още 4 отбора освен моя

Red Devils Pepa Zapryanova
MANCHESTER UTD 1878 KIRIL PETROV
England Stanislav Nalbantov
team from hell Martin Lubenov

Ако нещо не е така , някой да свирка та да се оправям докато е време . :) Отностно името на отбора ми , имало е такъв отбор преди 20 години в едно ботевградско село Врачеш "моето" , тъй че сега ще възвръщам старата му слава :D Предварително предупреждавам да няма сърдити , много съм добър на всякакви игри свързани с футбола , да не вземе после да ме псувате на ЛС или да не ми говорите по форума , или пък да ме гоните да ме биете когато ходим по сбирки на мачове :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм вътре... ама нещо не си харесвам отбора засега. Има време да го оправя!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кои играчи ще носят най-много точки според вас. Някви предложения...и имали начин да се гледа кой,къв отбор има .. Дайте малко да покоментираме :)Ако треа да напраим Dream Team на форумО

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Моя отбор е England Stanislav Nalbantov

chess_m
, ще може да видиш кой какъв отбор има след първия кръг. Не виждам смисъл да си пазя отбора в тайна.

1: Friedel

2: Richards
3: Ferdinand
4: Campbell
5: Lescott

6: Arteta
7: Gerrard
8: Lampard
9:Nolan

10: Yakubu
11: Van Persie

Трудно е да се предвиди кои играчи ще се представят добре, освен обичайните заподозряни. Очаквам по - добро представяне от Джерард и за това реших да го включа в отбора. Лампард го предпочетох пред Роналдо главно заради цената на португалеца, която е с една точка от горе, а влиянието на Лампард в Челси ще бъде по - голямо от това на Роналдо в Юнайтед този сезон. В защитата се повлиях от доброто представяне на Ричардс и Лескът от предишната кампания. В нападание пък Ван Перси се очертава, като водеща фигура в атаката на Арсенал и очаквам доста голове от него, а й цената му е доста добра. До старта мога да направа някой козметични промени, но към момента съм се спрял на този вариант.

Добре е да си даваме съвети, така че да достигнем до челните класирания, пък току виж някой от нас спечелил.

Ето и какви са месечните и годишните награди

1st Prize
The overall winner of Fantasy Premier League 2007/08 will win a VIP trip for two to a Barclays Premier League match featuring a team of their choice! The prize includes two night's accommodation (including breakfast) at a top hotel, all transfers, pre-match hospitality and £250 spending money.

Monthly Prize
This season the person who finishes top of the monthly leaderboard will be declared Manager of the Month and will win a home replica shirt of a current Premier League club of their choice plus two VIP tickets to a pre-selected Barclays Premier League match including matchday hospitality.

The selected matches are as follows, others will be confirmed in due course. Please note no alternative match will be offered.

Кода на лигата на Redcafe.net - 12215-4608

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да и аз не виждам смисъл да се крият отборите,все пак всеки си има избор. Аз след малко замисъл напраих следния отбор.Които мисля,че има само един слаб пост,но ще обесня и защо предпочетох да е така. 1. Van der Saar 2.Ferdinand 3.Carvalho 4.Terry 5.Carragher 6.Ronaldo 7.Arteta 8.Lennon 9.Danns 10.Forssell 11.Drogba отняколко години в диемата играя приблизително с тоя отбор който ми носи доста пъти успех.Стратегията ми беше следната.Да имам по 3ма играчи от МЮ и Челси,като се има на предвид,че и 2та отбора ще допуснат минимален брой грешки.Другото върху което се замислих е кои играч от Ливерпул да привлека,след като с тоя отбор който го напраиха предполагам,че ще постигнат доста голям успех.Но като има разгледах състава не се спрях на някой сигурен титуляр с добро представяне(асистенции,голове) и да играе всеки мач.Затова взех само един защитник.Пък и като вземиш по 3ма от манчо и челси,не ти остават пари за добър,съответно по-скъп от Ливерпул.На този етап защитата ми се изгради като мисля,доста добра.За халфовете определяща роля изигра това кои в кои отбор играе,с какви амбиции и голови подавания/голове .. Артета и Ленон имат доста асистенции а и те самите вкарват от време на време,затова се спрях на тях.Третия ми играч пт МЮ беше - Кр.Роналдо,защото независимо,че е скъп колкото Дрогба(нападател) си мисля,че ще донесе повече точки.Причини- много асистенции,доста голове,(бие дузпите,пряк свободни) и рядко изкарва червен картон,а и се счита за сигурен титуляр в по-голяма част от сезона.Поради тази причина избрах да похарча повече пари за ЕДИН халф,отколкото да ги разпределя за 2ма от средна класа , затова просто пари за нормален 4ти халф... неостанаха :) В нападението положението е ясно - Дрогба,топ реализатор,отново ще е деистващо лице в отбора на Челси,не случайно го избрах и за капитан и на 100% би трябвало да си оправдае похарчените пари 12 милиона . 2рия нападател ми е любимец от доста време,много добър голмайстор и доста евтин,въпреки че играе в новак....(само за 1 година отсъствие) ,ще бъде голмайстор на Бирмингам и ще носи съответния брой точки .. (надявам се). За резервите просто останаха "най-скапаните" играчи, като се има на предвид - най-евтините,като разчитам на това да няма контузии у титулярите :) ем тва е от мен...дано схемата ми ви хареса :) като начин на мислене. Дайте коментар дали бива или не :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. Яяскелайнен 2. Финън 3. Карвальо 4. Г.Невил 5. Доусън 6. К.Роналдо(кап) 7. Жилберто Силва 8. Скоус 9. Бентли 10. Ван Перси 11. Бербатов но 100% ще има промени!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм вътре :) Тая година мисля да повторя успеха от миналата, така че ... дръжте се здраво и стягайте отборите :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Което никога няма да стане!

ahahahahhaha Zlatunko...sa ti vidqh podpisa :D:DD:D::DD::DD::D
qkoto...

az ima li smisul da si prava otbor ili direktno me obqvqvate za 1vi i vie se borite za 2roto mqsto ?!?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хехе аз влязох да напиша за тази игрица тука апа вие вече сте много напред с материала.Аз от миналия сезон я играя ама не се бех сещал да вида дали и вие цъкате. сега ще се присъединя към некоя лига,на коят сте дали код..........и накрая ще остане само 1 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Остана по-малко от 1 седмица до старта на играта, и който все още не си е селектирал отбора да го направи. До момента сме 15 човека. Само да не вземете да се откажете половината, защото обикновено така става ако на някой не му тръгне първите 2-3 кръга! Не е проблем да отделите по 10-тина минути на кръг да си наредите състава. Айде успех! Сашо, прави отбор да те тестваме ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кажете си състава? 1. Робинсън 2.Шори 3.Рио Фърдинанд 4 Фил Невил 5. Доусън 6.Артета 7. Гамст Педерсен 8. Скоулс (кап) 9. Озмън 10. Рууни 11. Оуен Резерви: Ханеман Шарнър Паркер Муур

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отборът ми след промените :rolleyes: 1. Леман 2. Финън 3. Гари Невил 4. Карвальп 5. Доусън 6. Роналдо(Кап) 7. Гамст Педерсен 8. Скоус 9. Ван Перси 10.А. Смит 11. Бербатов

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове