Jump to content
Nasunko

Кристиано Роналдо

Препоръчани публикации

Според всички репортажи катастрофата е по негова вина. Пътищата в Англия, дори когато е зима, нямат нищо общо с българските, а и е било в тунел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кристиано с отрицателна проба за алкохол след катастрофата

Футболистът на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо е дал отрицателна проба за упойващи вещества и алкохол след катастрофата, която крилото претърпя в близост до летището в Манчестър, предаде BBC News. От английските шампиони потвърдиха, че португалецът е добре и тренира нормално.

Както е известно Роналдо е участвал в тежка катастрофа със своето Ферари. Автомобилът влетял в стена на тунел, като според BBC вече е негоден за употреба.

Очевидецът Джоди Ломакс, който е бил зад футболиста, разказа какво е видял: "Колата се заби направо в стената, нейното ляво колело изхвърча и Роналдо излезе веднага от автомобила. Бях шокиран. Въпреки всичко, той беше добре и ходеше, но доста трепереше. Бях зашеметен да видя как Ферари отива в стената и след това Роналдо да излиза от него. Жалко за колата".

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тунел на прав участък няма кво да му има на пътя. Казвал съм го и след катастрофите на Руни - тия коли имат една камара системи за сигурност, които те спират преди да си направил некоя глупост. Щях да се изкефя иначе ако беше тръгнал пиян за тренировка... :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо обещал да е част от звезден Реал

Кристиано Роналдо, посредством своя агент Хорхе Мендес, е постигнал устно споразумение с бившия президент на Реал (Мадрид) Флорентино Перес да се присъедини към "белия балет", съобщава ”Таймс”. Това обещание ще бъде използвано от Перес като предизборен коз в желанието му да се завърне начело на Кралския клуб през 2010 година. Роналдо е перлата в короната на революционния проект на Перес, който включва няколко от големите звезди на европейския футбол.

Съотборникът на Кристиано Карлос Тевес също попада в полезрението на Реал (Мадрид). Настоящият контракт на аржентинеца с Манчестър Юнайтед изтича през юни тази година, а информациите показват, че преговорите за постоянния договор на Тевес са в задънена улица.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, но ми е много интересно как реагират уважаващите себе си фенове на Реал, на тея глупости. Тоя клуб е пълна шега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
най-големияяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво! :) Страхотна година за Рони и Юнайтед.

Роналдо бе обявен за Най-добър Футболист в Света

Кристиано Роналдо добави към впечатляващата си лична колекция от награди, и приза за Най-добър Футболист в Света.

Призовото място бе отредено след гласуване на треньорите и капитаните от 208 международни федерации, а статуетката бе връчена от бразилската легенда Пеле на гала-церемония в Цюрих (Швейцария) в Понеделник вечерта.

Португалското крило, което спечели "Златната Топка" миналия месец в Париж, е първият играч на Юнайтед който печели тази награда, след въвеждането и през 1991г. Дейвид Бекъм бе на два пъти класиран на второ място (1999 и 2001) по време на престоя си на Олд Трафорд.

Четиридесет и двата гола на Рони през сезон 2007/08 помогнаха на Юнайтед да спечели титлите в Англия и Европа, което се оказа достатъчно за да се пребори с конкуренцията на Лионел Меси (Барселона) и Фернандо Торес (Ливърпул) за престижното отличие.

Другите номинирани бяха Кака (Милан) и Шави (Барселона).

ФИФА Футболист на Годината

Последните пет победители:
2007 – Кака
2006 – Фабио Канаваро
2005 – Роналдиньо
2004 – Роналдиньо
2003 – Зинедин Зидан

Най-добре класиралите се играчи
от Английската Висша Лига:

2007 – Кристиано Роналдо, Юнайтед (3-ти)
2005 – Франк Лампард, Челси (2-ри)
2004 – Тиери Анри, Арсенал (2-ри)
2003 – Тиери Анри, Арсенал (2-ри)
2001 – Дейвид Бекъм, Юнайтед (2-ри)
1999 – Дейвид Бекъм, Юнайтед (2-ри)
1997 – Денис Бергкамп, Арсенал (3-ти)
1996 – Алан Шиърър, Нюкасъл (3-ти)
1995 – Юрген Клинсман, Тотнъм (3-ти)
1991 – Гари Линекер, Тотнъм (3-ти)

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Историята на Пеле, преди да го награди беше яка :D аз лично не мога да се сетя за играч с толкова много индивидуални награди за период от 2 години.

http://www.sportal.bg/video.php?video_id=11060

http://www.sportal.bg/video.php?video_id=11059

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък съм разочарован...От това което ще кажа сега,някои може да ме намразят,псуват и т.н. Лично аз се надявах Меси да вземе наградата.НЕ защото съм фен на Барса и на Меси а защото наистина Меси е най-добрия!Той хем е инвидуалист хем комбинира много със съотборниците си в Барса,но пък толкова не съжелявам за Меси,защото всеки знае че е най-добрия (от настоящия сезон).Миналия сезон само това,че Барса не спечели нищо го провали. Другата причина поради която не исках Роналдо да вземе наградата е,че той вече взе всичко.Следователно няма да има желание за игра.Така става с всички.Няма да си дава толкова зор.Според мен вече никога няма да видим онзи Роналдо от миналия сезон......не се и надявам вече да си подобри формата..Така става с всички най-добри..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Освен да му пожелаем да повтори успехите и тази година :) Viva Ronaldo!!! П.П. Митак, не съм много съгласен, но да не започваме спор...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Казвам ви повече няма да видим онзи Роналдо от миналия сезон

mITAka_ когато меси вкара 42 гола във всички състезанив в който участва не за 1 година защото това е невъзможно а за 2 ми се обади и ще те черпя. Айде недейте умаловажава успеха на един Чарвен дявол който откакто е при нас е лоялен и играе на максимума на възможностите си въпреки че иска да премине в Реал Мадрид. Ако найстина ще му дават космическите 210 хиляди евро на седмица и такова е неговото желание нека да ходи при тях прав му път но айде стига с тия глупости че Меси или Торес или Кака са били по-добри. Ясно е че топ играчите са навърха по 1-2 сезона когато са в оптимална спортна форма и след това има спад - това е нейзбежно. Лично аз смятам че Роналдо продължава да играе добре но просто няма как всеки сезон да се вкарват по 40 гола!!!

Все пак мисля че Меси или който и да е друг през този сезон още не е показал че е по-добър от Роналдо и .. абе митак няма какво да ти се обяснява гледай си там испанския футбол и си следи курвенския отбор на Барца и недей писа тука то е ясно че си си фен на Барца!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това май го прави единствения футболист в историята печелил в рамките на един сезон Златната топка, Златната обувка и тая награда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде недейте умаловажава успеха на един Чарвен дявол който откакто е при нас е лоялен и играе на максимума на възможностите си въпреки че иска да премине в Реал Мадрид.

Не ме разсмивай! Ако беше лоялен, нямаше да приказва ония простотии през лятото ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ме разсмивай! Ако беше лоялен, нямаше да приказва ония простотии през лятото ;)

Явно не знае значението на тази дума.Той въобще не знае какво говори.

Това май го прави единствения футболист в историята печелил в рамките на един сезон Златната топка, Златната обувка и тая награда.

Мисля,че Роналдиньо или кой беше или другия Роналдо.Роналдиньо не е вкарвал толкова голове а през 2002 Роналдо май обра сичко.Не съм сигурен.

m1sh0`,защо изтъкваш въпроса за 42 гола?Да не би да взе наградите СПЕЦИАЛНО заради тези 42гола.Ако въобще разбираш в момента говориш пълни глупости.Меси няма да тръгне от центъра и да тръгне да вкарва ТОЙ на 100%.Той комбинира много повече от РОналдо.КАто незнаеш нещо,не го казвай :) .За думата лоялен виж в тълковния речник.И определено не играе на върха на възможностите си....както казах никога няма да видим онзи РОналдо от миналата година.Вече взе всички награди и няма да има желание за игра.Няма да видим нещо ''уникално'' от него.Не става въпрос за това да вкарва по 40 гола на сезон.За тази работа си има нападатели.Става върпос за това да играе на ниво,да създава положения за нападателите въобще да прави велики неща по тъч линията.Бал съм и мамата на тези голове.Ако не беше ги вкарал тези голове Руни или Тевез щяха да ги вкарат....Само с тези 42 гола ли намери за да го защититиш?
За този настоящ сезон няма спор,че Меси в момента върви по-нагоре от РОналдо.Виж тази статия.
Кога Роналдо са го изпращали така?Никога! и никога няма да го изпратят така.
И ще правя каквото си искам не ми натяквай глупости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък съм разочарован...От това което ще кажа сега,някои може да ме намразят,псуват и т.н.
Лично аз се надявах Меси да вземе наградата.НЕ защото съм фен на Барса и на Меси а защото наистина Меси е най-добрия!Той хем е инвидуалист хем комбинира много със съотборниците си в Барса,но пък толкова не съжелявам за Меси,защото всеки знае че е най-добрия (от настоящия сезон).Миналия сезон само това,че Барса не спечели нищо го провали.
Другата причина поради която не исках Роналдо да вземе наградата е,че той вече взе всичко.Следователно няма да има желание за игра.Така става с всички.Няма да си дава толкова зор.Според мен вече никога няма да видим онзи Роналдо от миналия сезон......не се и надявам вече да си подобри формата..Така става с всички най-добри..

Наградите са за миналия сезон. След една година, ако и Роналдо, и Меси продължават да играят така, ще си разменят местата.

А за мотивацията му не се притеснявай. На сър Алекс как толкова години не му писна да печели всичко?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Освен да му пожелаем да повтори успехите и тази година :)
Viva Ronaldo!!!

П.П. Митак, не съм много съгласен, но да не започваме спор...

Няма начин :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наградите са за миналия сезон. След една година, ако и Роналдо, и Меси продължават да играят така, ще си разменят местата.

А за мотивацията му не се притеснявай. На сър Алекс как толкова години не му писна да печели всичко?

На САФ не,но на Роналдо?
П.П САФ винаги се е ръководил от принципа да смачка фасоните на Ливърпул,Челси и Арсенал.Точно поради тази причина не му е омръзвало.Винаги се е стремял да докаже,че Юнайтед е по-добрия измежду тези отбори.Винаги се стреми да не им остава нищо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахахахаха... Челси и Арсенал не бяха отбори едно време. Виж, Лийдс, Нюкасъл, че и Блекбърн дори - към тях да. Иначе идеята не е да правя сравнение между Най-Великият Мениджър в Историята на Футбола™ и Роналдо, а просто да дам пример, че наградите през един сезон не означават, че няма да се пробва и през следващия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За САФ не се и съмнявам ама Роналдо....НЕ ми се гледа пропадаща звезда като РОналдиньо,Шевченко (ако въобще беше звезда) Кака,РОналдо дебелия и т.н

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси не са отбор стегнете се бе ! Кога станаха отбор ? Кога? Подкрепям "Фаласи" относно Нюкасъл и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове