Jump to content
Nasunko

Кристиано Роналдо

Препоръчани публикации

Ще бъда честен и ще напиша, че мнението си е лично мое, но е писано за друго място и тук просто го копирам.
Наясно съм, че на много хора няма да им хареса това коетосъм написал, но аз нищо не мога да направя. Дълго чаках този момент и една от причините да се върна за кратко тук, освен дадени потребители бе именно поместването на написаното по-долу. Знам, че има 2-3ма човека които ще го оценят и това дава смисъл на моите действия. Скоро няма ди ви тормозя с моето присъствие тук, приятно четене.

КРИСТИАНО РОНАЛДО-ЗЛАТЕН !

Приемам наградата на Кристиано Роналдо като личен триумф. Никога не съм крил предпочитанията си към този футболист. Той успя да се превърне в мой любимец, още в първия момент, в който го видях на терена, нещо което рядко ми се е случвало.
Връщайки лентата назад, през лятото на 2003 година Юнайтед преследваше упорито Роналдиньо, но в крайна сметка не успя да го привлече и бразилецът предпочете Барселона. Твърде вероятно беше ако бразилският футболист акостира на Олд Трафорд Юнайтед да не вземе Роналдо и затова като видях в игра Кристиано си казах веднага на ум: „ Добре че взехме него, а не Роналдиньо”. Кристиано ме спечели със своята вълшебна техника, но най-вече с неговата дързост. Въпреки че се скъсваха да го ритат, особено през първите му два сезона в Англия той не се поколебаваше да пробива през зоната на играча, който го е малтретирал и винаги се усмихваше, всякаш за да демонстрира превъзходството си над противниковите играчи и тяхната безпомощност спрямо него, смеейки се в лицето им.
Чисто статистически победата на Кристиано Роналдо е безспорна. Той спечели титлата на Англия и на Европа със своя отбор Манчестър Юнайтед, като реализира 42 гола, без дори да е нападател, стана голмайстор на шампионската лига и си осигури Златната обувка, като голмайстор на Европа.
Като чисто футболни умения само Меси му беше достоен конкурент през тази година, а мераците на други играчи като Ибрахимович, за мен са неоснователни и без никакво покритие.
Тук идва мястото и да се обсъди личността на Кристиано Роналдо и да се анализира неговото поведение. Този футболист винаги е бил жертва на свръх очакванията.
Роналдо не е Марадона, Роберто Баджо или Зидан, но истината е че не му даден шанс и да бъде такъв. Защото в съвременния футбол индивидуалността въобще не се толерира, а всичко е подчинено на общите усилия и общите цели. И от това играчи като Роналдо страдат. Защото често големите спортисти са и егоисти.
Като Христо Стоичков, за който на Световното първенство в САЩ игра целия отбор и всеки гледаше да подава на него, за да вкарва голове, но това се оказа и правилната тактика. Като големият рали пилот Томи Макинен, който спечели 4 поредни титли с Митсубиши, но тимът му успя само веднъж да вземе титлата при конструкторите, като баскетболиста Коби Брайънт, за когото казват че не би подал и на майка си, но не и нужно, а това не попречи с него в състава си САЩ да вземат Олимпийската титла на баскетбол.
А егоизма на Роналдо е потискан прекалено силно, неговите индивидуални качества също. Не съм голям фен на сегашния Роналдо, този от миналото ми харесваше повече.
Когато лъжеше по 5-6 футболисти наведнъж, когато центрираше топката с пета, когато след негови финтове Джерард и Гатузо падаха на земята. Всичко това вече го няма, но защо човек да не прави нещо, след като това нещо му се отдава? Естествено, Роналдо трябва да развие вътрешно чувство в кой момент да направи нещо нестандартно и кога да спре. Защото примерно той е минавал по 4 човека наведнъж без проблем , петият го е затруднявал, но го е минавал с късмет, а шестият вече го е спирал. Но лошото е че въобще вече не се дава шанс на Роналдо за подобна изява. Той предпочита да подава топката на свой съотборник в изгодна позиция, но това е безсмислено, защото дори неговият съотборник да вкара гол, с тези си действия Роналдо се превръща в обикновен играч, а той има потенциал за много повече. И тук искам да отворя една скоба и да споделя че наистина много ме е яд че Фергюсън се съобрази с актуалните тенденции в играта, в която най-важното се превърна резулта, за сметка на чистото удоволствие, а от това страда най-вече играта, която е затворена и дефанзивна, вместо упорито да залага накрасивия футбол ,практикуван от Юнайтед с години и донесъл толкова много успехи на тима. Но съобразявайки се с тенденциите той силно ограничава и своите футболисти и затова повече никога няма да видим или поне в близко бъдеще Юнайтед да бие с 9-0 или 8-1 или да обръща мач от 3-0 до 3-5 или да бие като гост с 4-3. И всичко за мене някак си губи смисъл, защото аз съм станал фен на Юнайтед именно зарадуи стила му на игра, превърнал се в запазена марка, докато сега тима е една машина за победи, каквито са и Ювентус, Милан, Байерн, Реал, Барселона.
Но да се върна на Роналдо. Вярно е, че той е изприказвал много глупости. Но на мен това ни най-малко не ми влияе и винаги съм се чудел защо хората са такива роби на думите, а не гледат действията. С играта си на терена Роналдо винаги е показвал, че е достоен за Манчестър Юнайтед, независимо какво говори. И аз предпочитам такъв играч, който говори глупости, вместо такъв, който величае даден тим, а на терена не показва нищо.
Роналдо вече има над 100 гола за Манчестър Юнайтед и аз не съм от хората, коитио делят головете му на важни и маловажни, но все пак ще обърна внимание на твърдението че Роналдо не вкарва във важните мачове. Хората на това мнение имат право, но само донякъде и не бива да се прекалява и спекулира по темата.
Първо ще напиша че е съвсем нормално Роналдо да изпитва затруднения срещу защити като тази на Челси примерно и това е естествено, защото в Челси играят много по-добри защитници и много по-добре платени, отколкото в Рединг примерно и след като това е така е нормално те да се справят със задълженията си по-добре, отколкото своите колеги от Рединг, противното би било ненормално. В мачовете със силни тимове Роналдо е пазен много здраво и той просто не излиза на много добри позиции за гол, за което не бива да му се сърдим, след като не се е озовал на добро положение следователно той няма и как да вкара.
Въпреки това и въпреки младостта си Роналдо вече има голове на 3 финала- за ФА къп, за купата на лигата и на финала за шампионската лига, където освен гола игра много силно, като изключим пропуснатата дузпа и именно той бе главното вдъхновение за съотборниците си в мач, срещу традиционно неудобен противник за Юнайтед като Челси. Роналдо също реализира победния гол в домакинския мач срещу Лион на 1/8 финала и първия гол срещу Рома на 1/4 финала като гост.
Роналдо има общо 17 гола срещу финалисти или носители на КЕШ/Шампионска лига в лицето на Астън Вила-7, Арсенал-4, Рома-3, Челси-1, Ливърпул-1, Милан-1.
Роналдо има 4 гола срещу Арсенал, повече отколкото срещу този отбор са вкарвали играчи като Кантона и Нистелрой.
През сезон 1996/97 Юнайтед победи Арсенал в Лондон с 2-1. От тогава Юнайтед имат само една победа над Арсенал в Лондон, в която печелят с 4-2 , като Роналдо вкарва два от головете.
В градското дерби със Сити Роналдо има 3 гола и трите с важност за крайният изход на двубоя , а и в трите мача в които вкарва Роналдо Юнайтед печели над градския си съперник.
В мачове с непретенциозни съперници, но достатъчно завързани, като тези с Рединг и Фулъм през сезон 2006/2007 когато в първият случай не се знаеше как Юнайтед ще стигнат до гол, а във втория мача щеше да завърши наравно, Роналдо с пробиви, които съм виждал само когато играя на ФИФА успя да изтръгне благоприятен резултат за своя тим и да помогне за нарушаване хегемонията на Челси и спечелването на титлата от Юнайтед със 17 гола и 15 асистенции в първенството.
Искам да обърна внимание и на няколко момента, в които на пръв поглед Роналдо няма никакво участие и никаква заслуга. Ще ги изредя по хронологичен ред.
Първо, мача с Челси от сезон 2005/2006 на Олд Трафорд. Юнайтед спечели с 1-0 и прекъсна дълга серия на Челси без поражение, още повече че предния мач Юнайтед бе загубил с 4-1 като гост на Мидълзбро. Гола вкара Флечър, но центрирането на Роналдо си заслужаваше. То дойде в момент когато Юнайтед няма все още добри положения за гол в мача. Топката дойде малко неудобна за Роналдо, но той успя да я овладее и въпреки че крайният защитник Ферейра се бе изпречил на пътя му, Роналдо успя да го финтира и да го принуди да падне на земята, като по този начин си осигури пространство за добро центриране, след което падна и гола.
Продължавам напред. Незабравимият мач с Ливърпул, игран на 3 март 2007 година. Юнайтед би с 1-0 с гол в последната минута на О` Шей. Но как стана гола? Юнайтед си спечели да изпълни свободен удар от ляво на вратата на Ливърпул. Зад топката застана Кристиано Роналдо. Всички очакваха или директен удар или центриране във въздуха, за да може някой от Юнайтед да засече топката с глава. Вместо това топката описа много интересна парабола, тя се вдигна във въздуха за момент, но постепенно тръгна да се насочва към долния ляв ъгъл на вратата на Ливърпул, което обърка както защитата на мърсисайдци, така и техният вратар, който не успя да хване топката, тя попадна в краката на универсалния играч от Ейре и той вкара гол.
Последният момент. 1/2 финала с Барселона миналия сезон на Олд Трафорд. Гола вкара Пол Скоулс и Юнайтед биха с 1-0 и стигнаха на финал, но именно от Роналдо тръгна атаката за гола, той се впусна в индивидуален пробив на скорост, това веднага ангажира двама противникови футболисти към него, те успяха да му изчистят топката, но не добре и тя попадна в Пол Скоулс, който немаркиран от никой и имайки празно пространство пред себе си, благодарение на Кристиано Роналдо изстреля снаряд към вратата на Барса и вкара така ценния гол.
Ето такива, на глед дребни детайли, решават големите мачове.
А Кристиано Роналдо определено може и още , но трябва да му се даде свобода.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чаво, в коментарът ти намирам доста неща за Роналдо, в които и аз вярвам. Както всеки човек и при футболистите няма перфектни личности, всеки си има силните и слабите страни, в това число и Роналдо, така че аз съм се примирил, с невероятния си талант и хъс за победа той има и някои не дотам добри качества. Обаче не мисля, че индивидуалността на Рони трябва да изпъква повече отколкото е необходимо, за мен лично няма значение кой е донесъл победата дали Роналдо, Руни или Уелбек например, никога не съм харесвал култа към личността на даден футболист, колкото и велик да е той- ако е готов да играе за отбора и има от него полза то има и място, ако ли не прав му път. Кантона и Солскяр усетиха, че няма с какво да повече на помогнат и с чест и почит се отказаха, други чисто и просто сменят отбора. Феновете винаги са смятали даден играч за велик, ако той през целия си престой е давал на 100% от себе си- Кийн, Кантона, Гигс и т.н. никога не са печелили и няма да притежават Златната топка, но си остават легенди, Роналдо още има какво да доказва най-вече в лоялността си към отбора, а оттам и към феновете му. Иначе за сравненията, в баскетбола почти всеки допир между противникови играчи води до лично нарушение, а в случая на Коби и +2 точки, така че по-добре го остави да вкара, във футбола това е невъзможно даже ще ти счупят краката, но няма да минеш спокойно между защитата. В автомобилните и моторни спортове все си мисля, че индивидуалните награди накрая са по-важни от отборните, всеки помни титлите на Шумахер, Сена и т.н., а тези на конструкторите остават по-назад. Тази година Ферари взе отборната титла, но като разбраха, че Хамилтън спечели вместо Маса бяха посърнали тотално. Във футбола феновете и ръководителите отдават много по-голямо значение на отборните титли и купи. Предпочитам още 40 години никой от Юнайтед да не види Златната топка, но титлите от изминалите 15 години да продължават да идват все така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъй тъй тъй,братовчеда се е изказал както винаги много добре тъй че продължавам родовата връзка :) Поздравявам всички истински фенове на тоя отбор защото днес не само Кристиано Роналдо спечели най-престижното индивидуално отличие.Спечелихме всички ние,спечели Манчестър Юнайтед..спечелихме всички които направихме Роналдо такъв какъвто е - чрез подкрепата ,песните които сме пяли по кръчмите за него та дори и с безспирните критики които понякога си заслужава. Лично аз имам много странно отношение към Роналдо,той е създаден за да играе,роден победител..самата му осанка излъчваше още от 1 време че братлето ще стане звезда. Само че имам много лошо отношение към нелоялни играчи и смятам че Роналдо има много да доказва на феновете и на Фърги и на всички които го издигнаха до но.1 Много пъти съм писал че,в тоя отбор модели за подражание - колкото искаш ! Гигс,Скоулс,Невил,Солскяр от старите - Кийно,Бекс ами треньора ни ? Ами Уаза дори ... Колкото и златни топки да вземе Кристиано, няма да догони величието на един Райън Гигс,защото трябва да си много смирен човек за да издържиш толкова години на лишения в името на отбора и не само да си на върха ами и да се задържиш както Господ го прави (знаете онзи ден стана на 35) Въпреки всичката помия която и аз и вие сте сипвали на Роналдо,не можем да отречем че момчето играе и от 2-3 години е в основата на успехите ни.Днес е голям ден за всички нас,думата ГОРДОСТ е заложена в смисъла на Манчестър Юнайтед..Тия от Арсенал и Челси и ЛузърФУЛ могат колкото си искат да плюят "португалската женичка" но ФАКТ е че,днес аз (надявам се и вие) съм особено горд,че наше момче е на върха...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мартинча да не развалям празника,но се съмнявам Роналдо да усеща подкрепата от кръчмите и да го псуваш и обиждаш не е подкрепа,както правихте лятото.Ицо,с теб съм съгласен,НО Роналдо е казвал и винаги се е раздавал на 100% в мачовете,смешно е да се оспорва това.Един път 100% може да е провал,друг път писане на история с главни букви,това е футбола... Чаво,жив и здрав,подкрепям те,оценям това което написа.И Фъргюсън е казвал,че куража на Роналдо е едно от най-силните му качества и аз винаги съм се възхищавал на смелостта му,още от Спортинг времето(от малкото мачове които съм гледал) до ден днешен Роналдо няма страх от защитниците,излиза на терена за да ги унищожи.Но не мога да се съглася,че вече е позагубил от блясъка си.Силно впечатление ми направи мача с Виляреал(завръщането след контузия) веднага се хвърли да разминава защитата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бе брато ти без да се заядеш с мене не можеш да живееш май :D хич не ме интересува кво усеща по ми дреме аз какво усещам когато футболист на Юнайтед взима Златната топка още повече че Юнайтед го създаде :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е четвърто признание за Манчестър Юнайтед, пожелавам си още четири докато Сър Алекс е на кормилото!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Рони - На върха на света

В ексклузивно интервю за ManUtd.com и MUTV, Кристиано Роналдо изказа задоволството си от спечелването на „Златната Топка” и заяви че има какво още да очакваме от него...

Поздравления Кристиано! Какво е чувството след спечелената награда, и това че си едва четвъртия футболист на Юнайтед който е печелил отличието?
Чувството е несравнимо. Това е награда която винаги съм искал да спечеля, още като дете си мечтаех за „Златната Топка”, и мога да кажа че съм много горд и много щастлив. Искам да кажа едно голямо ‘Благодаря!’ на съотборниците си и на всички в клуба които ми помогнаха да спечеля тази награда – тя е с голяма и велика история и я печелят само най-добрите играчи, така че за мен е огромна чест че съм сред тези играчи. Невероятно е че само трима футболисти преди мен в клубната история са я печелили. Не знаех това до вчера. Така че, това е нещо много специално за клуба, и за мен самият, и се чувствам много горд че записвам името си сред играчите на клуба които са печелили „Златната Топка”. За да спечелиш каквото и да е отличие – клубно или индивидуално – се изискват много усилия и упоритост, и, за мен лично, тази награда е много специална.

На кое място поставяш тази награда, сред колекцията си от лични трофеи?
Всяка награда има различна история, но тази е една от най-добрите. Когато станах професионален футболист винаги вярвах че имам шансове да я спечеля някой ден, и това че успях ме прави много горд. Но и отборните отличия също са много важни за мен. Намирам се във велик клуб където имам възможност да спечеля много отборни и лични награди, и за да бъдеш запомнен като велик играч, трябва да спечелиш всякакви награди с отбора си, не са достатъчни само индивидуалните отличия.

Ще се увеличи ли напрежението върху теб след спечелването на тази награда?
Аз винаги играя под напрежение защото хората винаги очакват много от мен, и не смятам че това ще се промени. Спечелването на наградата ме прави много щастлив вътрешно, защото това беше един от най-щастливите дни в живота ми. Но отговорностите ми си остават същите: искам да продължа да се представям добре за клуба и родината си, и да се опитам да постигна миналогодишните успехи.

Винаги си твърдял че постоянно искаш да се усъвършенстваш. Какво точно ще направиш сега, след като вече си признат за най-добрия в света?
Разбира се че имам какво още да подобрявам – има още много неща които искам да науча. Не бива никога да си мислиш че знаеш всичко. Аз съм все още силно амбициозен и ще продължа да работя усилено всеки ден. Знам че ще е много трудно да подобря постижението си от миналия сезон, но ще опитам – не опитваш ли, няма да спечелиш нищо. Новият сезон означава ново предизвикателство, и аз искам да помогна на отбора си да спечели още трофеи.

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Връчиха "Златната топка" на Роналдо

Публикувано изображение

Португалският национал и звезда на Манчестър Юнайтед Кристияно Роналдо бе награден тази сутрин на специална церемония в Париж със "Златната топка" на "Франс Футбол" за най-добър футболист на Стария континент за 2008 година. На 2 декември френското списание обяви резултатите от анкетата си, според които Роналдо заема първата позиция, но едва днес футболистът получи приза. Церемонията бе предвана пряко по френския канал TF1, а на нея присъстваха смейството на Роналдо и мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън. Крилото на "червените дяволи" сподели, че е много щастлив и посвещава трофея на своята майка.
„Това е мечта, която имам от малък. Винаги съм си мечтал за това някой ден. Много съм развълнуван, много щастлив и искам да използвам възможността да посветя трофея на семейството си. Те ми помогнаха да стигна до тук. Благодаря на майка ми, на баща ми...на най-близките ми приятели. Имах цял списък с хора, на които да благодаря, но сега ми е много трудно, нищо не си спомням, прекалено емоционално е. Трофеят е великолепен, приказен, много красив. Чаках го”, заяви португалецът.
Роналдо стана третият португалец в историята получил "Златната топка" след Еузебио и Луиш Фиго. Бързоногият футболист е четвъртия играч на Ман Юнайтед след Денис Лоу, Боби Чарлтън и Джордж Бест, който печели най-ценното индивидуално отличие във футбол. "Златната топка" така и не бе спечелена от идола на феновете от "Олд Трафорд" и предишен притежател на фланелката с номер 7 - Ерик Кантона.

айде..най-сетне :D една снимка с тая топка :laugh: :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бай дъ уей.... много гел слага тоя човек.... чак ме плаши :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е просто любимия ми футболист!!! Това е моят идол, понеже и аз играя футбол. Може би от 3 години го следя. В папки на компютъра си му имам сезоните 2006-2007, 2007-2008, и настоящият 2008-2009. Както някой от вас знаят има хора който правят след всеки мач компилационни клипчета с финтовете от мача. Имам ги абсолютно всички клипове от всеки мач. От тези клипове му уча финтовете на забавен кадър. После ги тренирам и се получават много добре и с доста добра скорост и бързина. Може да се кажи, че почти всичките му финтове ги знам и мога. Постоянно го следя начин на бягане, контрол на топката, докосвания, пасове всичко от него уча и се радвам, че се получават добре. Всеки ден се трудя и старая да се усъвършенствам колкото може повече. Надявам се един ден да го стига :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо: Тук се чувствам като у дома

Кристиано Роналдо може да е свикнал да избягва противниковите шпагати, но не можа да се отскубне от екипа на MUTV, които го потърсиха за коментар относно спекулациите около него през миналото лято. Португалското крило отговори открито и честно за ситуацията, на въпросите на Стюърт Гарднър:

Малко след финала в Шампионската Лига, се появиха големи спекулации относно твоето бъдеще. Феновете на Юнайтед бяха много разтревожени и притеснени тогава. Сега ако погледнеш назад, би ли могъл да кажеш какво се случи?
Спекулации винаги има, не само за мен, а за бъдещето на футболистите по цял свят. Хората ме коментираха доста през лятото, но това беше нормално понеже направих много успешен сезон. Това което се говори в момента (спекулациите за договорка с Реал Мадрид) не е истина. Който е пуснал този слух е лъжец, защото аз съм щастлив в клуба, и искам да остана. Тук се чувствам се като у дома си, много съм доволен и щастлив.

Имаше ли някакво притеснение за това как ще реагират феновете след всичките истории през лятото?
Ако трябва да съм честен, не, защото мисля че хората не забравят толкова бързо какво си направил за клуба. Когато пристигнах на стадиона за първия си мач през новия сезон (срещу Виляреал), почувствах малко по-голямо напрежение. Но феновете се представиха на ниво и точно затова смятам че Манчестър Юнайтед има невероятна публика. Обичам феновете защото винаги са се държали страхотно с мен, не само този сезон, а от както съм тук. Както казах преди малко, в Манчестър се чувствам като у дома си.

Сър Алекс пътува до Лисабон през лятото за да се срещне с теб. Колко важен се оказа той, и как се отрази тази среща върху цялата ситуация?
Босът винаги е бил важен за мен, през всичките ми сезони. В този клуб съм благодарение на него. Той ме наблюдава в няколко мача, накрая играх и срещу Манчестър Юнайтед - хората си мислят че се озовах тук само заради добрата си игра срещу Юнайтед, но това не е точно така. Винаги ми е помагал, и на тази среща аз му казах, "Искам да съм част от този клуб заедно с теб. Искам да печеля трофеи заедно с теб". Той е много важен в моята кариера, Сър Алекс Фъргюсън.

Ти си едва на 23г. и си постигнал толкова много, а специалистите коментират че върховата ти форма ще дойде когато станеш на 27,28, 29. Какви са амбициите ти за бъдещето?
Според мен годините не са толкова голям фактор във футбола. Трупа се опит, да, но опит можеш да трупаш и като играеш редовно още от младежките си години. Аз изиграх много мачове в Манчестър Юнайтед сред велики футболисти, и спечелих много отличия. Ето затова смятам че годините не са толкова важни. Най-голямото предизвикателство пред мен в момента е да поддържам нивото си от миналата година. Това е което се стремя да постигна. Чувствам се подготвен да го направя, амбициите ми са все същите, характерът ми си е все същия, и знам на какво съм способен.

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо оцеля в катастрофа

Публикувано изображение

Звездата на европейския и световен клубен шампион по футбол Манчестър Юнайтед - Кристиано Роналдо, се отърва невредим от автомобилна катастрофа, причинена от самия него. Португалският голмайстор на "червените дяволи" се е ударил с Ферарито си в мантинела в тунел близо до летището в Манчестър. Инцидентът се е случил в 10:20 часа тази сутрин, когато съотборникът на Димитър Бербатов е пътувал към "Олд Трафорд" за тренировка с тима.

Снимки на свидетели показаха напълно потрошената предница на спортния автомобил. Метални остатъци от нея, включително лявата гума, бяха разпръснати по двете платна на улицата.

Други засегнати автомобили няма, въпреки че според очевидци стражът на отбора Едвин ван дер Саар е пътувал с личното си Бентли зад Роналдо.

sportni.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истина е, снимката е на Дейли Мейл, има го във всички водещи спортни сайтове. Отървал се е невредим и е бил на днешната тренировка.

The 23-year old is said to have escaped unscathed, and Sky Sports have reported that the player has even returned to training today.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз първо като видях новината имаше само "Роналдо катастрофира" и снимката и претръпнах... Добре, че няма пострадали. Наистина има нужда да се успокои малко, за да има заглавия за него заради играта му, а не с подобни инциденти или заради това кого бил ритнал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво е че му няма нищо.Кой ли знае как е карал като бесен....няма ли да му дойде акъла в главата вече....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хубаво е че му няма нищо.Кой ли знае как е карал като бесен....няма ли да му дойде акъла в главата вече....

Абе то през зимата както и да караш ако е хлъзгав пътя на всеки може да се случи било то най-добрия футболист или пешо багера... Спрете да го обвинявате без дори да знаете какво е станало!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове