Jump to content
Nasunko

Кристиано Роналдо

Препоръчани публикации

Еми какво да кажа освен,че любовта ми към отбора тръгна от него и съм му много благодарен за това :) .Аз тренирам футбол и играя на неговата позиция,харесах Роналдо като играч и почнах да следя изявите му за да се уча от него,но има едно НО с течение на времето започна да ми харесва и клубът..Как играеха до последната секунда,играчите в отбора,традициите абе всичко.И сега, когато той се махна ми е тъпо естествено,но винаги ще помня,че от него тръгна всичко :) Просто един велик играч,който има добър дрибъл,играе добре с глава,прекрасен удар както с левия така и с десния крак,бързина общо взето това е нужно на един играч за да бъде най-добрия,а той е точно такъв.
И не на последно място ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН РОНИ :greets (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да е жив и здрав и да продължава да забавлява хората. Истинско удоволствие е да се наблюдава неговата игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит рожден ден Ронии :greets (1): Дано някога се върне в Ман.Юнд :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да е жив и здрав и някога да се върне в най-добрия клуб Манчестър Юнайтед :champs (14): Редактирано на от rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги предпочитал Роналдо да избере Барса пред Мадрид

Барселона е опитала да "отвлече" Кристиано Роналдо от Реал Мадрид миналото лято, когато се е готвела сделката с Манчестър Юнайтед, и мениджърът на Червените Дяволи Сър Алекс Фъргюсън е предпочитал тази развръзка.

Информацията "от кухнята" разкри пред "Eurosport" бившият президент на "лос бланкос" Рамон Калдерон, поставил основите за най-големия трансфер в историята на футбола.

"Кристиано постигна на 8 декември 2008 г. споразумение с Манчестър Юнайтед да дойде в Реал Мадрид. Затова нямаше преговори лятото - защото всичко бе вече спазарено от моята управа. Като жест в проява на своята честност и ясно желание да се присъедини към клуба, футболистът прие да подпише клауза с неустойка от 30 млн. евро, ако промени решението си.

Разказвам това за първи път: Барселона опита да го привлече! Бе трудна ситуация, тъй като Юнайтед опита да повлияе. Всеки знае, че Сър Алекс Фъргюсън не е дружелюбен към Реал Мадрид и не гледа с добро око на клуба, понеже го смята за съперник относно титли и Европейски купи. Опцията "Барса" бе много добра за него, защото му позволяваше да си реши проблема и да лиши Мадрид от един голям играч. Тук трябва отново да кажа, че Кристиано показа твърдост и решимост да не отива другаде, освен в Реал Мадрид. Отказа им и е точно попадение", разкри Калдерон.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо: Юнайтед ми липсва, може някой ден да се върна

Носталгия по Манчестър Юнайтед е налегнала звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо.

Португалецът каза, че често се чува с бившите си съотборници и не изключва възможността някой ден да се върне при Червените Дяволи.

"Разбира се, че ми липсва чувството да играя за Юнайтед. В Манчестър прекарах шест години, а това е доста време. Още имам много приятели в отбора и когато мога, винаги гледам мачовете им. Често се чувам с Уейн Рууни, както и с Рио Фърдинанд, Неманя Видич и Патрис Евра. Говорим си не само за футбол, а и за всичко останало. Кой знае, може би някога ще се върна в Манчестър Юнайтед. Всичко е възможно", сподели Роналдо.

"Не крия, че Юнайтед ми липсва, но не искам хората да мислят, че не съм щастлив в Реал. Напротив. Сега това е моят отбор и искам да изпълня договора си", каза още Кристиано.

winner.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми то ще минат години без да спечели купа...нормално е да иска да се върне в клуба, в който знае, че ще печели трофеи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не спечели нищо тая година (на там отиват нещата) и при положение, че единият ни защитник също мечтае за Бернабеу, няма да изключа възможност за размяна + заплащане още това лято.Което ще си е сделка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Exitence ти сериозно лИ?

п.п. Аз лично не вярвам това да се случи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само това ни липсваше сега - сълзи. :champs (14): :devil3: Страхотен играч е, толкова време прекара при нас и надявам се разбра, че ще остане Red Devil в сърцето си. Как може такъв играч да не ни липсва? Наистина се надявам това, което е казал да е истина и щом иска нека нашият Кристияно някой ден се завърне.

Пиши на кирилица! Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен пък не му липсва толкова Юнайтед ,колкото това че не иска да получи същото посрещане като Тевес(ако скоро стъпи на театъра ) и в момента иска да се хареса на феновето ,които го оплюха за начина по-който си тръгна.Иска да е нещо като Бекъм може би

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма как да получи посрещане като на Те*ез.И Роналдо го знае и всички го знаем няма лошо че има носталгия все пак при нас той стана велик играч и най-добрия на света в това което прави не може да не си спомня със добро ;) Дано някой ден го видим пак със червената фланелка

Според мен пък не му липсва толкова Юнайтед ,колкото това че не иска да получи същото посрещане като Тевес(ако скоро стъпи на театъра ) и в момента иска да се хареса на феновето ,които го оплюха за начина по-който си тръгна.Иска да е нещо като Бекъм може би

Кой го е оплюл по какъв начин си е тръгнал ? Роналдо е със много висок статут сред феновете какво да иска да се харесва не ми е ясно ? Та това момче 2 сезона си скъса гъза и ни вадеше мачовете..какъв Бекъм...Бекъм е извън класациите като стане дума за отбора ни Редактирано на от baker

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Безумно е да се сравняват начините на оттегляне на Роналдо и Тевес...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде да не се връща отново. Роналдо направи своя избор. Избра Реал пред Юнайтед.

Пълна глупост си написал но щом така мислиш..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А не направи ли достатъчно за отбора докато беше при нас и не заслужава ли от нас феновете разбирането и одобряването на решението му ? В крайна сметка футбола е игра спорт трябва да се развиваш..футбола не е 'Искрено и лично' да се драматизира..Мое мнение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На въпроса с въпрос ми отговаряш. Не сравнявай Роналдо с Бекъм... португалецът никога няма да се наслаждава на такава почит и уважение, на каквито може да се радва Бекъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Roger Federer, Роналдо избра парите пред Юнайтед.Дали ако Юнайтед му беше предложил 220,000 паунда седмично щеше да ни напусне?Отделно му беше и това мечтата.Така че направи много за Юнайтед, спечели всичко... един ден дано се върне.Но няма да има любовта на феновете, както на Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както и да е всеки си знае неговото в крайна сметка жалко че се говори така за най-добрия ни играч от времето на Кантона ама това е положението

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде да не се връща отново. Роналдо направи своя избор. Избра Реал пред Юнайтед.

Каквото и да е направил няма да откажа да се върне хаха. Нито сега, нито след 3 или 5 сезона. А относно тва за "парите" .... е пълно безумие. Пари навсякъде вече можеш да печелиш, ако му беше за парите щеше да отиде в Шити не мислиш ли Exitence? Ето ти пример - робиньо, адебайор, аржентинския педераст искаха ги италянски клубове, Интер, Милан а у, и изведнъж - Шити. И веднага контрапример -> Бербатов и Роналдо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не сравнявай Роналдо с Бекъм... португалецът никога няма да се наслаждава на такава почит и уважение, на каквито може да се радва Бекъм.

Не мисля,че си прав.Безмислено е да се сравняват две икони на Юнайтед.Абсурдно е да мислиш,че Роналдо е по-малко уважаван и заслужил от Бекъм и обратно.Силно се надявам на 1/4 финал съдбата да срещне Юнайтед и Реал.Убеден съм,че феновете ще го посрещнат така,както заслужава-като Герой!

Roger Federer, Роналдо избра парите пред Юнайтед.Дали ако Юнайтед му беше предложил 220,000 паунда седмично щеше да ни напусне?Отделно му беше и това мечтата.Така че направи много за Юнайтед, спечели всичко... един ден дано се върне.Но няма да има любовта на феновете, както на Гигс.

По-скоро последва мечтата си.Парите далеч не бяха определящ фактор за трансфера.Ако я нямаше нея,то той едва ли би избрал Реал само заради по-високата заплата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аа съгласен съм, но не избра Шити, защото там колкото и пари да печелеше, нямаше да има шанс да покори дори Англия.А и той не е от футболистите, които биха могли да преминат в един от най-големите ни врагове.Докато в Мадрид, освен пари щеше да има доста големи шансове и в Испания и в Европа.А и голям факт по трансфера е, че Кака беше преминал там.Човека нормално да си каже "аз,Кака,Бензема - няма кой да ни спре,след 6 години по 1 200 000 паунда на седмица, абе я да хода там".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове