Jump to content
DAVIDKO

Уейн Рууни

Препоръчани публикации

Вече и официално сбогом. Благодаря, легендо ! За всичките незабравими голове, магични изпълнения, трофеи и славни моменти. Късмет в Евертън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сбогом, Легендо ! Уейн завинаги остава в историята на клуба. Това , което направи надали скоро ще бъде повторено. Въпреки противоречивите моменти във времето за мен си остава един от любимците ми. Успех в Евъртън!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотна легенда, плащаме му да играе за друг...

Всичко най-добро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко най-добро му желая на Уейн Рууни. Да, легенда е и ще бъде запомнен с непримиримостта, агресията, себераздаването, головете за отбора. Рууни е легенда, но, поне за мен, не е като Скоулси, Гигс, Невил, Кантона. Простотията, която направи за да си издейства солиден договор беше немислима. Сър Алекс много добре е описал случая в книгата си. Но, все пак, му благодаря за хубавите моменти през последните 13 години. Пожелавам му да грабне ФА Къп/купа на Лигата с Евертън ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодаря и аз на легендата Уейн Рууни! Не беше това, което сме свикнали да виждаме последните няколко сезона, но въпреки всичко аз ще го запомня основно с добро.
Противоречива личност в очите на феновете, но винаги голям играч в моите.

Радвам се, че станах свидетел на легендарният играч, изгледал съм му 95% от мачовете,и 95% от головете, на рекордния голмайстор. Благодаря за всички хубави моменти и спомени.

Раздялата може би беше наложителна, но все пак успех при стария му отбор, да видим дали вече като го няма пак той ще е виновен за каквото и да е в клуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колкото и да е тъжно за някои и за мен, това просто беше неизбежно и беше най-доброто решение за нас и него. Просто след САФ тръгна рязко надолу и още 1 такъв сезон като предния щеше да изтрие много от постигнатото. Късмет му пожелавам в Евертън, мисля, че направи правилен избор, да отиде в Китай щеше да е пълна глупост. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кой какво и да казва - дал е много на клуба и определено Е легенда на клуба. Мен лично като цяло и особено в най-силните си години ме е радвал адски много. Може би беше на крачка от това да бъде Топ Топ футболист, но пак беше феноменален. Не бих отказал да остане 1-2 сезона още, но щеше да бъде прекалено скъпа резерва. Кефя се, че остава в Англия, а не Сащ или Китай, така че ще можем да го гледаме още.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да кажа, че тук сте 90% шибани неблагодарници. 

Сбогом мили мой форуме.

Сър Боби, грижи се добре за него. ADIOS.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Огромно благодаря за всичко, което даде за клуба. Независимо от последните няколко години си остава легенда и ще се помни винаги.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Истинска легенда, аз ще го помня винаги с добро, желая му всичко най-хубаво.DETMbzkXgAAmS0J.jpg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук има ли някой над 30 години,може би с изключение на тези които дръзнаха да благодарят на човека за приноса и да го изпратят подобаващо.Ама той не бил като Скоулси ,Гигси ,Евраси ,Видичси .Направо с тях сте израстнали.Иначе Уж подкрепяме отбора от 30 години.Ми къде ги гледахте тогава че ги подкрепяте от толкова време не ми е ясно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моля и пуберите админи ,преди да ме баннат и да си бият една пред компа и да си викат ейййй велик съм глей тоя как го бастисах,да помислят за последиците върху психиката ми ,и последващият ми житейски колапс ,ЖАЛКАРИ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъжно ми. Още от средата на седмицата като тръгнаха спекулациите, че нещата са пред финализиране се бях подготвила, че скоро той официално ще напусне, но въпреки това ми е тъжно. 

Всеки има право на мнение за него, нали love him or hate him, но все пак той си е легенда на Юнайтед и нищо не може да промени това. Чувствам се привилигирована, че проследих цялата му кариера в клуба - от онзи дебютен хеттрик до онази триумфална вечер в Стокхолм. Спечели всичко, разби сумати рекорди по пътя и колкото и да не им се харесва на някои записа със златни букви името си в историята на клуба. 

Наистина раздялата беше наложителна и му пожелавам сега в Евертън да се забавлява и дано спечели някакъв трофей с тях. :)

Всичко, което Адам описва, ето така ще го запомня... 
https://www.youtube.com/watch?v=a3IdYrM5eAQ

Успех, Уейн и благодаря за прекрасните моменти и за изключителните 253 гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Успех на Рууни, никога няма да се забрави колко много е дал за клуба и колко положителни емоции е донесъл на нас феновете. Истината е че трябваше още преди 3-4 год да си кажем "чао" , но каквото било било. Благодаря за купищата трофеи които отбора спечели с негова помощ. Успех!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ain't no sunshine when he's gone :D  :a45a0353a574588f:

Редактирано на от Champ20ns

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще ми е странно да го гледам в друг отбор. Отдавна съм забравил 2010 година, а и за мен тогава цялата ситуация донякъде бе разбираема. Винаги съм мислел, че Рууни ще приключи при нас. Въпреки забележителната му кариера, за мен той не разкри пълния си потенциал по една или друга причина. Можеше да е около Меси и Роналдо. Още на 16 години излезе на сцената и бе натоварен с големи очаквания. Цяла Англия чакаше от него световни европейски титли. Огромни и нереални очаквания, да не говорим, че имаше и все лош късмет около големите турнири да се контузва. Когато се появиш толкова млад, всички погледи са вперени в теб, не малък брой контузии, максимално изразходване по време на мачове, всички знаем какъв му бе стила, е нормално и кариерата ти да приключи по-рано. Изключителен играч и се радвам, че е играл в любимия ми отбор и е ми е носил невероятни емоции. Благодаря му и му пожелавам успех.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ми е тежко. 13 години. Толкова ли минаха наистина ? 

Когато дойде при нас се превърна в един най-вълнуващите млади играчи, които съм виждал. Невероятна страст, непримиримост, хъс, себераздаване и всичко това гарнирано с талант и то на толкова крехка възраст.  

Нападатели идваха и си отиваха, а той оставаше и посрещаше следващия. Играеше навсякъде. Дори Фърги не можеше да го вкара в рамки на терена. Години наред всички олицетворяваха доминацията на Юнайтед със САФ. И с право. Но на терена всички започваха изреждането на състава с Уейн. Всички знаеха, че той ще бъде там !

Никога няма да забравя двата му гола срещу Милан в ШЛ. Първия с гениалния пас на Скоулс, следващия с онзи пробив отдясно с крясъка на коментатора.  

Уейн Рууни превъртя играта. С нашия отбор. Поклон, Легендо !

DETJhHrXUAAX_Fz.jpg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Моля и пуберите админи ,преди да ме баннат и да си бият една пред компа и да си викат ейййй велик съм глей тоя как го бастисах,да помислят за последиците върху психиката ми ,и последващият ми житейски колапс ,ЖАЛКАРИ

Ой, наивният ми чичка!  :mood (17):  Горкият, дори не подозира, че тук, такива индивиди не само никой не ги бастисва, ами и ги почитаме. Гледаме им сеира, забавляваме се на подобни творения, смеем се на техен гръб.

Честито, влизаш в една привилегирована група! Мисля да я нарека "ентъртейнърите".  :chalga: 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За винаги един от нас GGMU ROONEY ДАВАШЕ ДУШАТА СИ ЗА ОТБОРА. ДАНО ВЪРНЕ ЧАСТ ОТ ДОБРАТА СИ ИГРА ДА ИЗКАРА ОЩЕ 3—4 гд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За винаги един от нас GGMU ROONEY ДАВАШЕ ДУШАТА СИ ЗА ОТБОРА. ДАНО ВЪРНЕ ЧАСТ ОТ ДОБРАТА СИ ИГРА ДА ИЗКАРА ОЩЕ 3—4 гд.

ДА, А ДАНО ДА СИ Я ВЪРНЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове