Jump to content
Sign in to follow this  
Nasunko

Патрис Евра

Препоръчани публикации

Голям си беше, извън и на терена, нищо друго освен уважение и благодарност за Пат. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

как преди всичките са били верни кучета и лоялни до гроб, а сега само разлигавени вагини..всичките до един

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@Konteto поправи ме ако греша, но не беше ли ти най-големия антифен на Евра? :mood(17):

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

busted :mood(17):  "онзи", "сина на Фърги", кво още беше :mood(17):

е Люкито поне не си оголва толко зоната

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Wolfram написа:

@Konteto поправи ме ако греша, но не беше ли ти най-големия антифен на Евра? :mood(17):

Правилно си запомнил. Междудругото съм забелязал, че имаш доста добра памет :D 

Но опрделението антифен не е точно. По-скоро критик към последните му изяви, вкл. при САФ. Да кажем сега от дистанцията на времето, че последните му години при нас бяха меко казано колебливи. Едни впускания напред, едно прекомерно оголване отзад и Рио/Вида тичаха като бесни да бършат след него. Беше се "вживял" доста като крило. Разбира се, никога няма да отрека неговия съществен принос, когато беше на гребена на силите си, беше машина и даде много. Просто може би накрая му липсваше и конкуренция и го караше айляшката. Съжалявам, ако някой не е съгласен, но аз така виждах тогава нещата, а и днес, от призмата на времето, не съм си променил мнението.

Но виж, тези неща, които сега ги казва, това и онази ретроспекция на събитията в съблекалнята на финала в Москва, няма как да не те жегне отвътре. Става ти мило, спомняш си само хубавите моменти и теглиш една на сегашното положение. 

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евала, че имаш доблестта да го признаеш :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

'When I talk about Man United it hurts my heart,' Evra says. 'Because when I talk the truth, I will hurt people and I don't want to hurt people.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами ако САФ и Мойс са му казали да действа повече напред? След първият сезон на Валенсия , малко станахме импотентни отдясно.  Винаги ще го обичам, раздаване, тичане, страст, класа и имаше и кохонес.

• Благодаря 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове